Skocz do zawartości
eliot41

Wspoldzielenie miejsc w parkingu podziemnym, Czeczow 24/26/28

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Ostatnio mialem sytaucje ze przyjechala do mnie w weekend rodzinka, niestety przyjechali w pt o 2giej w nocy, ja sam przyjechalem do domu o 9 wieczorem i nie bylem w stanie zarezerwowac im miejsca na parkingu na zewnatrz. Skonczylo sie parkowaniem daleko od wejscia do klatki co nie jest przyjemne szczegolnie o takiej porze (mowie bardziej o tym ze znalezienie miejsca wymaga duzo krazenia).

W zwiazku z tym wpadl mi do glowy pomysl, moze jesli ktos ma miejsce w garazu podziemnym - mamy calkiem spory parking, to by informowal wspolmieszkancow ze wyjezdza na weekend, jakis okres czasu i miejsce na parkingu bedzie dostepne na wypadek gdyby do kogos przyjezdzala rodzina. Nikt nikomu miejsca bez jego zgody by nie zajmowal i kazdy bylby chyba szczesliwy. Oczywiscie wymagaloby to stworzenia zamknietego forum, badz czegos podobnego - pomysly mile widziane.

Zeby uniknac jakichs oskarzen, ja sam bardzo czesto moglbym takie miejsce udostepniac, bo z reguly w weekendy mnie nie ma, ale niestety sa tez momenty jak pokazal wlasnie ten jeden przypadek ze takie miejsce by sie przydalo. Dajcie znac czy bylby ktos zainteresowany.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja chętnie, ale mieszkam spory kawałek od Czeczów- więc mija się z celem. Bliżej już masz do parkingu przy Telefonice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Idea jest zacna i popieram. Tylko trzeba byłoby znaleźć jakiś sposób na zamknięty obieg informacji. Na tym forum zarejestrować się może każdy, co oznacza, że informacja o weekendowym wyjeździe jest nie tylko przydatna dla poszukujących miejsca, ale także i dla potencjalnych „czyścicieli” mieszkań ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta