Skocz do zawartości
ciekawski

I Komunia święta

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam wszystkim mieszkańcom osiedla, że jeszcze można zapisać dziecko do przygotowań pierwszokomunijnych. 

Już 30 września będa wręczane dzieciom różańce. 

Kto jeszcze dziecka nie zapisał (a chciałby) można podejść po mszy swiętej do proboszcza. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja przypominam ze to nie jest forum katolickie - osoby tym zainteresowane znajda te informacje w kościele...

Widze, ze * się rozkręca, i za moment będziemy mieli cała rozpiskę nabożeństw, stacji różańcowych i jak ubrać córkę żeby się księdzu spodobała. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie to forum jeszcze nie jest? Nie dla cyklistów? Nie dla wegetarian? Nikt przestępstwa nie popełnia. Zostawmy wolność wypowiedzi w ramach obowiązującego prawa i kropka. Nie jesteś zainteresowany to nie czytaj, proste. No chyba że lubisz trollowac to wtedy zrozumiałe.

A ja przypominam ze to nie jest forum katolickie - osoby tym zainteresowane znajda te informacje w kościele...
Widze, ze ciemnogród się rozkręca, i za moment będziemy mieli cała rozpiskę nabożeństw, stacji różańcowych i jak ubrać córkę żeby się księdzu spodobała. 

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Mustafaa napisał:

Jakie to forum jeszcze nie jest? Nie dla cyklistów? Nie dla wegetarian? Nikt przestępstwa nie popełnia. Zostawmy wolność wypowiedzi w ramach obowiązującego prawa i kropka. Nie jesteś zainteresowany to nie czytaj, proste. No chyba że lubisz trollowac to wtedy zrozumiałe.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Popieram, ktoś nie chce nie czyta!!!

Są to posty czysto  informacyjne wiec nie ma problemu, równie dobrze trzeba by zamknąć połowę wątków 

Edytowane przez Pi0trekus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, pqn napisał:

Widze, ze ciemnogród się rozkręca, i za moment będziemy mieli cała rozpiskę nabożeństw, stacji różańcowych i jak ubrać córkę żeby się księdzu spodobała. 

No widzę, że się rozkręcasz (szacun za samokrytykę).  Wytykanie komuś wad  nie sprawi iż nikt nie będzie ich widział u Ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Widze, ze * się rozkręca, i za moment będziemy mieli cała rozpiskę nabożeństw, stacji różańcowych i jak ubrać córkę żeby się księdzu spodobała. 
Nie interesuje Cię temat - nie czytaj. To tak jak bym wszedł na post o sprzedaży meblościanki i miał żal do autora bo w sumie nie potrzebuje meblościanki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta