Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem wywołany do tablicy więc się odezwę. Z założenia chciałbym żeby to forum było apolityczne i areligijne. Ja mam swoje podejście do KK, ktoś ma inne. Ja mam jakąś tam opinię np. o świadkach Jehowy - ktoś ma inną. Jeden twierdzi, że Muzułmanie są spoko a inny się ich boi. I nie chcę aby to było poletko do religijnych bitewek. 

Wiecie ile dostałem próśb o usunięcie tematu "Kręgu Biblijnego"? 22 oznaczyły wątek jako SPAM... I powiem szczerze - był napisany w sposób np. dla mnie tak irytujący, że postanowiłem go ukryć, napisałem autorowi, że nie chciałbym aby to forum było wykorzystywane do promowania jakiejkolwiek religii. Reakcją na moją prośbę było wrzucenie tego samego posta od nowa. Jak 3 letnie dziecko. Ukryłem wątek po raz drugi - to Pan Rzulfrydz postanowił, że zachowa się jak obrażona smarkata dziewczynka i zabierze swoje zabawki. Ręcznie usunął wszystkie swoje posty (podziwiam, że mu się chciało) i kazał usunąć swoje konto. No to usunąłem mu to konto. Szczególnie po tym jak napisał mi PW które zaczynało się od "W związku z zaistniałym zjawiskiem cenzury żądam usunięcia konta..." Nie chce mi się dalej tego komentować bo zaraz znajdzie się jeden z drugim co będzie w garażu podziemnym bibuły drukował jaki to sledzik zły bo usunął wątek. 

Tyle ode mnie. 

• Like 3
  • Thanks 3
  • Confused 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, sledzik1984 napisał:

Zostałem wywołany do tablicy więc się odezwę. Z założenia chciałbym żeby to forum było apolityczne i areligijne. Ja mam swoje podejście do KK, ktoś ma inne. Ja mam jakąś tam opinię np. o świadkach Jehowy - ktoś ma inną. Jeden twierdzi, że Muzułmanie są spoko a inny się ich boi. I nie chcę aby to było poletko do religijnych bitewek. 

Wiecie ile dostałem próśb o usunięcie tematu "Kręgu Biblijnego"? 22 oznaczyły wątek jako SPAM... I powiem szczerze - był napisany w sposób np. dla mnie tak irytujący, że postanowiłem go ukryć, napisałem autorowi, że nie chciałbym aby to forum było wykorzystywane do promowania jakiejkolwiek religii. Reakcją na moją prośbę było wrzucenie tego samego posta od nowa. Jak 3 letnie dziecko. Ukryłem wątek po raz drugi - to Pan Rzulfrydz postanowił, że zachowa się jak obrażona smarkata dziewczynka i zabierze swoje zabawki. Ręcznie usunął wszystkie swoje posty (podziwiam, że mu się chciało) i kazał usunąć swoje konto. No to usunąłem mu to konto. Szczególnie po tym jak napisał mi PW które zaczynało się od "W związku z zaistniałym zjawiskiem cenzury żądam usunięcia konta..." Nie chce mi się dalej tego komentować bo zaraz znajdzie się jeden z drugim co będzie w garażu podziemnym bibuły drukował jaki to sledzik zły bo usunął wątek. 

Tyle ode mnie. 

Mądra i wyważona decyzja. I gratuluję cierpliwości do wszelkiej maści forumowiczów!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MOTEL -

Bardzo miła wiadomość :) oby nie  było jakieś ,, jednak".....z racji zbliżających się wyborów

: ,,...Jednak zanim urząd przejmie ziemię, kościół musi podzielić swoją działkę na pół. Musi zostać przygotowany operat szacunkowy. Jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy, to w listopadzie powinno dojść do zakupu"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy zamieszczenie posta o Kręgu Biblijnym jest poletkiem do walk religijnych? Większej bzdury nie słyszałem. Niektórzy chyba źle interpretują pojęcie tzw. poprawności politycznej.

• Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, carter1234 napisał:

a tak z ciekawości co to jest ten krąg biblijny??

Zapraszamna stronę parafii. Generalnie spotykamy się, czytamy wspólnie Pismo Święte, rozmawiamy o tym.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja myślałem, że na forum może wypowiedzieć się każdy, napisać nie obrażając nikogo wszystko. Szkoda, że niektórzy bawią się w cenzurę bo jak pewnie sądzą forum to ich prywatne podwórko 😁. A wystarczyło po jednym poście zamknąc temat i zostawić go tylko informacyjnie.

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też trochę nie rozumiem admina, co złego w zaproszeniu na cokolwiek. Przecież nikt tu nie był nachalny, ani nie spamował, ani nie głosił swoich religijnych przekonań, żadnej krucjaty też nie było ;) itp. Po prostu zaprosili na wydarzenia, które mają miejsce na naszym osiedlu,  a po to chyba też służy to forum. Chyba fajnie, że mieszkańcy są  informowani o różnych wydarzeniach. Nie jestem katolikiem, acz ciekawi mnie jak takie spotkania wyglądają i jakie tematy poruszają i jeśli mógłbym tam kiedyś wpaść to bardzo chętnie, jestem na to otwarty. Pozwólcie ludziom decydować co chcą robić i w czym uczestniczyć na osiedlu.

Edytowane przez ljx
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, sledzik1984 napisał:

Wiecie ile dostałem próśb o usunięcie tematu "Kręgu Biblijnego"? 22 oznaczyły wątek jako SPAM... I powiem szczerze - był napisany w sposób np. dla mnie tak irytujący, że postanowiłem go ukryć, napisałem autorowi, że nie chciałbym aby to forum było wykorzystywane do promowania jakiejkolwiek religii.

Tyle że byłem tym z nielicznych ateistów który zdążył przeczytać post i o promowaniu religii nie było tam mowy - fakt był nieco przydługi ale napisany w formie informacji dla zainteresowanych. Usuwając post usunąłeś informację. 

10 godzin temu, luk82 napisał:

Wiecie ile dostałem próśb o usunięcie tematu "Kręgu Biblijnego"? 22 oznaczyły wątek jako SPAM...

Nie wiem czy "22 oznaczyły wątek jako SPAM" jest w tym przypadku (odpowiedzią na pytanie) równoznaczne z prośbą o usunięcie wątku. Dla mnie oznaczenie wątku jako spam jest równoznaczne z brakiem zainteresowania wątkiem i niechęcią do jego obserwowania. Swoją drogą nie wiem jak się wątek oznacza jako spam bo z chęcią bym kilka oznaczył ale nie dlatego że chciałbym ich usunięcia ale zwykłym brakiem zainteresowania. 

Jeżeli oprócz oznaczenia jako spamu wystąpiono do Ciebie o usunięcie wątku to już świadczy o "tolerancji" osób występujących z taką prośbą.

Usunięcie całego wątku to już za dużo - mogłeś go osobiście skrócić do niezbędnej informacji - tak robią na innych portalach społecznościowych chcąc zablokować komuś możliwość wypowiedzi.

13 godzin temu, sledzik1984 napisał:

Reakcją na moją prośbę było wrzucenie tego samego posta od nowa. Jak 3 letnie dziecko. Ukryłem wątek po raz drugi - to Pan Rzulfrydz postanowił, że zachowa się jak obrażona smarkata dziewczynka i zabierze swoje zabawki. Ręcznie usunął wszystkie swoje posty (podziwiam, że mu się chciało) i kazał usunąć swoje konto. No to usunąłem mu to konto. Szczególnie po tym jak napisał mi PW które zaczynało się od "W związku z zaistniałym zjawiskiem cenzury żądam usunięcia konta..."

""zapomniałeś" jeszcze dopisać

Powód: Ostrzeżenie
Zawartość: Krąg Biblijny na os. Złocień
Kara:
  • Przyznano punktów: 5, nie wygasają nigdy.

Komentarz Admina:

Nie chciałbym aby to forum było używane do propagowania jakiejkolwiek działalności religijnej. Dotyczy to każdej jednej religii bez wyjątku. "

Wcale się nie dziwię Rzulfrydz że usunął wszystko co z nim związane. 

Jak coś trzeba wydusić od kościoła (teren pod szkołę) - to jest cacy - jak zamieścić informację na temat spotkania biblijnego to zakaz propagowania jakichkolwiek religii. 

Gratuluję podwójnych standardów. 

• Like 9

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

^^^

Też zdążyłem przeczytać post zanim został ukryty. Jako użytkownik, zapoznałem się z nim i przeszedłem obojętnie. Jednak będąc adminem miałbym mały ból głowy z tym postem - według mnie, był napisany blisko granicy, ale chyba nie na tyle by to cenzurować.

Decyzja nie była łatwa, ale została świadomie podjęta i w miarę wyjaśniona. Do tego kolega Malachit założył wątek od nowa, bardzo upraszczając i chyba już nikt nadwrażliwy nie powinien poczuć się urażonym ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam taką propozycję przerzućmy informację którą zamieścił Malachit tam gdzie była wcześniej zamknijmy temat będzie wiadomo co i jak i kto będzie chciał to wejdzie przeczyta kto nie przejdzie obok . Resztę dyskusji przerzućmy do nowego tematu bo póki co dyskutujemy w wątku który  przeszkadzał a teraz już różnicy nie robi na zgoła odmienne tematy. Ja również muszę się zgodzić z poprzednikami post był w odpowiednim miejscu co do treści mógł tu moderator nieco pozmieniać  zamknąć kluczykiem i zostawić, następnym razem jak mogę coś doradzić zalecam chirurgiczną ostrożność w takich trudnych tematach i decyzjach z nimi związanymi jak polityka,religia forum budują zarówno zwolennicy różnych partii politycznych, wyznawców różnych religii i nie wierzących każdy z nich będzie może w przyszłości chciał założyć temat który być może zainteresuje osoby ze "swojego" otoczenia. Szkoda że w tak nie przyjemnych okolicznościach mamy likwidację konta Rzulfrydz tym bardziej że masa jego postów zawierała istotne dla rozwoju naszego osiedla informacje. Śledziku rozumiem że chciałbyś mieć dyskusję czystą bez żadnych wstawek polityczno- religijnych pytanie czy jest to wykonalne ? na forum stricte tematycznym typu : Elektronika,Modelarstwo,Piłka nożna ok można takie założenia realizować, ale tu forum osiedlowym to chyba już ciężko będzie być "czystym" w dyskusji. 

Pozdrawiam słonecznego i miłego dnia życzę nie ma co się już teraz tu przepychać mleko rozlane nauczka na przyszłość. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.09.2018 o 09:03, maxkad napisał:

Jak coś trzeba wydusić od kościoła (teren pod szkołę) - to jest cacy - jak zamieścić informację na temat spotkania biblijnego to zakaz propagowania jakichkolwiek religii. 

Gratuluję podwójnych standardów. 

A co mają wspólnego tereny należące do kościoła katolickiego z * w postaci czytania pisma świętego? Tu nie ma żadnych podwójnych standardów.

Edytowane przez sledzik1984
Bez przesady

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, pqn napisał:

A co mają wspólnego tereny należące do kościoła katolickiego z bzdurami w postaci czytania pisma świętego? Tu nie ma żadnych podwójnych standardów.

YYYYYYYY tego to już komentował nie będę. nie chodzę do kościoła i daleko mi do tego ale właśnie obraziłeś pewną grupę ludzi do której nie należę. Ciekaw jestem reakcji ADMINA.

Tyle mają wspólnego ze skoro są tacy co za bzdury uważają  czytanie pisma świętego w kościele  to równie dobrze Kościół może za bzdurę uznać czyjś wymysł z kościelnym terenem pod szkołę.

Edytowane przez maxkad
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, maxkad napisał:

YYYYYYYY tego to już komentował nie będę. nie chodzę do kościoła i daleko mi do tego ale właśnie obraziłeś pewną grupę ludzi do której nie należę. Ciekaw jestem reakcji ADMINA.

Tyle mają wspólnego ze skoro są tacy co za bzdury uważają  czytanie pisma świętego w kościele  to równie dobrze Kościół może za bzdurę uznać czyjś wymysł z kościelnym terenem pod szkołę.

Właśnie tego chciałem uniknąć... Cóż... blokuję to

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.