Skocz do zawartości
Anna999

Uwaga na patologiczną rodzinę z Malachitowej 7

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni sąsiedzi! Uważajcie na patologiczną rodzinę mieszkającą na drugim piętrze w bloku na Malachitowej 7. W mieszkaniu tym odbywają się bardzo często awantury, dzikie wrzaski, huki, płacz dzieci. Na domiar złego, dziecko z tej rodziny, ok. 8 -letnie, zaczepia inne dzieci i próbuje wyłudzić pieniądze. Jeździ na czarnym rowerku, jest trochę przy kości, ma lekko odstające uszy. Uważajcie i reagujcie na wszelkie incydenty! Wzywajcie policję, zgłaszajcie do spółdzielni. Nie może być zgody na to, aby nasze dzieci bały się tamtej rodziny!!! Nie bądźcie obojętni!

Anna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  1. Witam, parę dni temu jeden z chłopców groził koledze mojego.syna. Jak da pieniądze o on go nie będzie bił. SZOK !!! Kuźwa, przepraszam bardzo, 8 latek???? Wczoraj zostało mi wskazane to dziecko. Cuż, to jest to samo dziecko o którym pisze Anna. Nazwisko ogólnie znane na osiedlu. Nie omieszkam przy pierwszej lepszej okazji porozmawiać z matką tego dziecka (aczkolwiek rozmowa pewnie mija się z celem). Rozmawiajcie ze swoimi dziećmi, nie może tak być żeby bały się wyjść na plac zabaw. Rzeczywiście trzeba to ukrócić.
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Franzz napisał:

Zgłoszenie przyjęte wysyłamy radiowóz...

Mógłbyś rozwinąć myśl gdyż nie chciałbym źle Twej wypowiedzi zinterpretować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
43 minuty temu, maxkad napisał:

Mógłbyś rozwinąć myśl gdyż nie chciałbym źle Twej wypowiedzi zinterpretować.

Myślę, że Franzz'owi chodzilo o to, co niestety jest tu częste, że jak ktoś ma problem i chce coś zglosić na policję, to powinien dzwonić na policję a nie pisać o tym na forum.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli by tak było, to oznaczałoby, że Franzz nie grzeszy roztropnością, ponieważ ten post to nie było wzywanie policji, tylko apel o zwracanie uwagi na chuligańskie zachowania z uwagi na bezpieczeństwo dzieci na osiedlu i jest on jak najbardziej na miejscu. Problem jest poważny, a znieczulica przeraża.

Gdy parę miesięcy temu w bloku na Malachitowej 44 bita przez współlokatora dziewczyna głośno i rozpaczliwie wzywała pomocy, sąsiedzi powychodzili na balkony i gapili się, jak na jakiś serial telewizyjny. Mało kto zareagował! Ludzie, ogarnijcie się! Kiedyś to wy możecie potrzebować pomocy, a wtedy ta banda kretynów będzie się gapić na was, albo będzie filmować telefonami.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem krótko, jeśli osobiście coś takiego zauważę od razu dzwonię na policję. Rozmowa z tymi rodzicami nie ma sensu, gdyż zapewne pod swoim adresem usłyszę odpowiednią wiązankę z ich ust.

• Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wolałbym jednak przeczytać wyjaśnienie Franzz zanim wypowiem się na temat Jego wpisu.

Uważam, że poruszenie sprawy na forum jest jak najbardziej na miejscu gdyż jest ostrzeżeniem dla innych zatroskanych o swoje pociechy rodziców. Jednak uważam też, że dopełnieniem sprawy byłoby zgłoszenie na policję. Można wnioskować iż Anna999 raczej chciała ostrzec rodziców aby porozmawiały ze swoimi pociechami czy miały styczność z takimi zdarzeniami - niestety dzieciaki często nie zwierzają się z takich traumatycznych przeżyć. Z postu Anna999  można wnioskować iż była jedynie świadkiem "incydentu" i chwała jej za to że o tym napisała.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Franzz napisał:

Zgłoszenie przyjęte wysyłamy radiowóz...

Hihi ale się pośmialiśmy. Dobra a teraz koniec pierdół i nabijania bzdurnych postów na forum.

Dzięki Ania za info, widziałem gagatka pary razy spacerując po Śnieżce ale nie myślałem, że to aż taki mały rozbójnik. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem policja takie sprawy powinny byc od razu wyjasniane z dzielnicowym , MarFi teraz to my jestesmy Ci przyslowiowi z telefonami  wlasnie tu na forum ... wiesz jaki bedzie skutek naszej dyskusji w tym miejscu  ? ja wiem 2 posty moje i Twoje wiecej... trzeba tepic takie zachowania agresywnymi metodami niestety a od tego jest np. policja czy inne służby a nie forum. Jeżeli Anna999 zglośila sprawe do odpowiednich slużb pewnie czemu nie podyskutowac trzeba ostrzegac innych ale w jej poscie o tym mowy nie ma . Pozdrawiam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
58 minut temu, Franzz napisał:

Jeżeli Anna999 zglośila sprawe do odpowiednich slużb pewnie czemu nie podyskutowac trzeba ostrzegac innych ale w jej poscie o tym mowy nie ma . Pozdrawiam 

Tak to zostało napisane że nie wiadomo o co Ci chodzi czy o to że nie napisała że zgłosiła na policję czy że nie ostrzegła.

Poza tym bardzo dobrze że nie napisała o zgłoszeniu bo zaraz znalazłby się jakiś troll wypisujący o konfidentach zamiast załatwić to najpierw bezpośrednio z "winowajcą". Niestety nie wiadomo kto czyta to forum i wiedza na temat zgłoszenia pozwoliłaby na przygotowanie niekoniecznie zgodnej z prawdą linii obrony.

Anna999 poinformowała o zaistniałej sytuacji w moim rozumieniu żeby ostrzec innych i tylko po to, a to czy to zgłosiła to jest jej i tylko jej sprawa i wcale nie musi się tym chwalić na forum bo g..no to kogoś powinno obchodzić. Jednak zawsze znajdzie jakiś szyderca, który jakimś dziwnym tokiem rozumowania uzna że jak  ktoś nie napisał to znaczy że togo nie zrobił.

Edytowane przez maxkad
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety również miałem nieprzyjemność kontaktu z niesławną rodzinką.

Wspomniany 8 latek groził, wyzywał, zastraszał moje dziecko.

Rozmowa z matką wyrostka nie ma najmniejszego sensu. Kobieta orbituje w swoim świecie i reaguje agresją słowną. Moja rodzicielska interwencja poskutkowała tym, że gówniarz mnie unika (ale nadal zaczepia moje dziecko jak nie ma mnie w pobliżu) a starszy synalek łypie groźnie kaprawym okiem. Szczęśliwie jestem mało strachliwy i ani groźne spojrzenia patologicznej latorośli mnie nie ruszają ani powrót (chyba z sanatorium lub delegacji, hihi) głowy rodziny.

Sprawy formalnie nigdzie nie zgłaszałem. Ta rodzinka ma już na głowie wszystkie możliwe instytucje. I co z tego wynika? No nic.

Swoją drogą w jak patologicznym/dysfunkcyjnym środowisku musi wzrastać dziecko aby w wieku 8 lat tak się zachowywać.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat trochę ucieka w niewłaściwym kierunku czy nastąpiła jakakolwiek poprawa ? problem się nasilił ,zmalał ?  może poprosimy admina aby zamknął temat sytuacja jest nakreślona chyba nic mądrzejszego tu nie wniesiemy. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam dobre wieści dla osób zniesmaczonych wspomnianą rodziną. 27 bieżącego miesiąca na Malachitowej 7 w asyście policji pojawi się komornik sądowy celem eksmisji tej rodziny. Temat ze strony spółdzielni toczył się już jakiś czas i właśnie nastąpi finał. Z jednej strony szkoda ludzi ale z drugiej zasłużyli sobie na to. Złe wiadomości to takie że ta rodzina wcześniej juz mieszkała na Zlocieniu więc pojawia się pytanie czy czegoś nie wynajmą na osiedlu.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To świetna wiadomość.

Szkoda tylko dzieci. Mam nadzieję, że zostaną one odebrane rodzicom i umieszczone w jakiejś rodzinie zastępczej, aby mogły wychowywać się w normalnych warunkach, i mogły nauczyć się właściwych wartości życiowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dziś w godzinach dopołudniowych rozpoczęła się eksmisja tej rodziny w asyście Policji. 

Troszkę szkodza dzieciaków. 

Niemniej jednak mieszkańcy tej klatki na pewno odetchnęli z ulgą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta