Skocz do zawartości
Aven

Piski opon i wycie silnikow!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie czy te rajdy ok 23.00 wczoraj to moze na tej nowej drodze wzdluz rzeki? Halasowali tak przez 2 godz.  Ciekawe czy ktos kto mieszka w tych blokach naprzeciwko dzwonil na policje? Czyzby to byli radowcy z ul. Nad drwina...  Tam juz zrobili z nimi porzadek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te wyścigi to już są tradycją w tych rejonach Nad Drwiną, Rybitwy,Brzegi, Trakt Papieski ,również słyszę ale nie jest na szczęście hałas na tyle uciążliwy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To gokarty na Domagały.
Też mi się tak wydaje. Wcześniej jak o nich nie wiedziałem też miałem wrażenie że ktoś się ściga regularnie.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem tam wczoraj za dnia. Cały parking i droga dojazdowa aż czarna jest z gumy. Fakt, była tam ostatnio impreza driftowa, ale to ze dwa miesiące temu, gumę dawno by wypłukało. Wygląda na to, że to świeże ślady.

Swoją drogą, na Brzegach na długiej prostej spod hal firm logistycznych urządzają sobie czasami zloty właściciele nietuzinkowych aut z silnikami 300KM+.

Niby daleko od osiedla, ale też niosło, i to za dnia (wieczora).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

MarFi Mustafaa :) serio ? gokart :D zapraszam Was na YT : rybitwy wyścigi, Jazda Krakow, Kraków NTK 

Nie jestem na tyle obeznany w świecie motoryzacji ale  rozróżnić dźwięk gokartu i jakieś 20km a 400km to sami wiecie .... 

Aby była jasność moja fura ma 81 km nie ścigam się i też wku... mnie pisk opon na osiedlu po 22 :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 6.09.2018 o 13:45, Djinn napisał:

Swoją drogą, na Brzegach na długiej prostej spod hal firm logistycznych urządzają sobie czasami zloty właściciele nietuzinkowych aut z silnikami 300KM+.

Na całym odcinku drogi przy lotnisku modelarskim RC Czarnochowice zostały zamontowane progi zwalniające także w tym roku powinno być ciszej. 

Edytowane przez Franzz
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jechałam dziś drogą od Nad drwiną w stronę naszego osiedla. Spora część prostej (tej z mostkiem) wzdłuż obwodnicy jest w śladach opon , takie zygzaki. Może to było tam^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, Jagnieś napisał:

Jechałam dziś drogą od Nad drwiną w stronę naszego osiedla. Spora część prostej (tej z mostkiem) wzdłuż obwodnicy jest w śladach opon , takie zygzaki. Może to było tam^^

Odcinków w naszym fyrtlu pasujących pod wyścigi nocne aut jest jeszcze wiele także trzeba się uzbroić w cierpliwość aż wyeliminują wszystkie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta