Skocz do zawartości
Pat66

Dobre jedzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Taki wątek postanowiłem założyć, żeby wiedzieć gdzie wpaść  lub skąd czasami zamówić jedzenie ;) ostatnio odkryłem - długo nie mieszkam, to na moje usprawiedliwienie - knajpę Wół na stół, wcześniej chyba Fanaberia za torami na zlocieniowej. Osobiście mogę polecić burgery z mięcha i nawet te wege ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- Kawałek dalej, ale nadal blisko rewelacyjna restauracja "Pół na Pół" na ul. Kosocickiej, ale polecam rezerwować stoliki bo oblegana.
- Magillo - bardzo dobra pizza, obiadów nie próbowałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeszcze trochę dalej, jadąc Kosocicką przez Cechową, Bojki i trafiając na Wysłouchów - szczerze polecam lunch bar mojego szwagra, nazywa się Rodzinna Spiżarnia. Jak sama nazwa wskazuje, w kuchnię aż po dostawę jest zaangażowana cała rodzina :) Domowe, zdrowe obiady, pyszny kompot. Zamawiając przez telefon na wynos, przy większym zamówieniu na pewno nie będzie problemu by dostarczyć na Złocień. Trzeba dzwonić i pytać :) a najlepiej przyjść i spróbować na miejscu! Duże porcje, konkurencyjne ceny. Od poniedziałku do piątku lunch dnia zupa+drugie danie 16zł. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za info :) z wymienionych to byłem tylko w Magillo i jak dla mnie było w porządku. Resztę też sprawdzę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odradzam Magillo, chyba ze przyjdziecie wieksza grupa. Jak maja duze oblozenie to priorytetuja duze grupy, ja z zona czekalismy godzine, w sensie ja czekalem, bo ona dostala wczesniej (zamowilem pizze). Ja polecam Wenecje, to jest na Rzace ale ceny niskie, a jedzenie smaczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

- EdRed (dla mięsożerców ) mega dobre steki !

- Kompania Kuflowa pyszne obiady i litrowe kufelki piwa :) istna wyżerka 

- Pizza to  Dominos Pizza na Kurdwanowie

- Kuchnia Gruzińska Chaczapuri na Grodzkiej

- Kebab jak już to "u Szwagra "

- Hamburgery - MooMoo na Świętego Krzyża

- Piwo to Omerta wiele piw kraftowych i często zmieniają.

- Magilo - pyszne obiady tylko jak wspominał poprzednik ciężko się załapać.

- Kiełbasa z grila - niebieska Nyska 

Deserów nie jadam chyba że są z mięsem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Magillo jest ok, jedzenie w porządku, pizza też. Jakiś czas temu zrobili też parking dla klientów.

Kompanie kuflowe są dwie, więc nie wiem o której mówisz Franzz, ale ja byłem kilka lat temu w Sukiennicach i zraziłem się tak mocno a chodzę gdzieś tak rzadko że raczej nigdy już się nie wybiorę. Zamówiliśmy specjalność zakładu która chyba się tytułowała jako mega sznycel, co było rozklepanym do granic możliwości schabowym, gdzie większość grubości zajmowała panierka.

Pól na pół trzeba będzie sprawdzić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy lubi co innego wiadomo :) ja tam raz w miesiącu jestem i raczej nie mogę narzekać zawsze pysznie i po" korek" chociaż co do sznycla to się zgodzę spory chyba walcem rozjechany :D 

Restauracja Pół na pół raz pojechałem chyba nawet z forum właśnie ktoś polecał i się nie zawiodłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja polecam jadłodajnię na ul. Pólanki - nie pamiętam nazwy, ale to jest ta bliżej jadąc o d nas, taka z niebieskim dachem. Mają pyszne domowe obiady :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marchewka z groszkiem niedaleko kładki Bernatka.

Polecam, ceny przystępne. Byłem blisko 10 razy i nigdy nie było wtopy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta