Skocz do zawartości
mario83

Nowy Paczkomat Inpost

Rekomendowane odpowiedzi

W pobliżu osiedla Złocien montowany jest nowy Paczkomat Inpost.Znajduje sie na ulicy Kokotowskiej przy nowej myjni samochodowej oddalonej od przystanku Złocieniowa ok 100 metrów w kierunku Kokotowa-Wieliczki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paczkomat nie tyle jest montowany, co już działa. Sam z niego korzystałem kilka dni temu. I uwaga: to jest jeszcze ulica SUCHARSKIEGO.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę że jak już będzie Atut to jest to doskonałe miejsce na paczkomat, jako że na pewno łatwiej im się przytulić do jakiegoś budynku niż stawiać gdzieś na kawałku ziemi. Czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, MisiekW napisał:

Myślę że jak już będzie Atut to jest to doskonałe miejsce na paczkomat, jako że na pewno łatwiej im się przytulić do jakiegoś budynku niż stawiać gdzieś na kawałku ziemi. Czas pokaże.

Pisałam do "atut" czy przewidują paczkomat.
bez odpowiedzi.

o w/w paczkomacie wspominałam już tutaj:
https://www.osiedlezlocien.pl/topic/284-punkt-inpost-na-osiedlu-przy-ul-czecz%C3%B3w/?tab=comments#comment-7237

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Aven napisał:

Rowerow miejskich nie mamy, a i paczkomat tez jakos tak OBOK NAS postawili. Za malo ludzi tu mieszka? Czy jakaś dżuma? 

Pisałm do Wavelo czy będzie poszerzenie strefy i stacja, zobaczymy czy odp.
Na razie mamy czarną dziurę gdzie zostawienie wavelo kosztuje 100zł...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Aven napisał:

Rowerow miejskich nie mamy, a i paczkomat tez jakos tak OBOK NAS postawili. Za malo ludzi tu mieszka? Czy jakaś dżuma? 

dokładnie, nie wiem ile ludzi mieszka w okolicach Sucharskiego, że tam postanowili umieścić paczkomat,

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Atut może być bardzo dobrym pretekstem do postawienia paczkomatu, a Wavelo w sumie nie wiem jak to wygląda ze stawianiem miejsc pod nie na terenie prywatnym. Byłoby super gdyby się pojawiło.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, Jagnieś napisał:

Pisałam do "atut" czy przewidują paczkomat.
bez odpowiedzi.

Dzięki! Zawsze może ktoś się zastanowi od nich czy nie warto ;) Generalnie jednak to chyba działa na odwrót tj. inpost musi się starać żeby oni pozwolili. Zobaczymy, jeśli gdzieś na osiedlu miałby stanąć to tam będzie chyba najlepsze miejsce tj. najbardziej realne.

Jeśli chodzi o rowery to byłaby rewelacja, ponieważ raz na zawsze rozwiązałby się problem z dojazdem na pętlę w Bieżanowie. Oczywiście jest 183, ale biorąc pod uwagę zakorkowanie Półłanki, ogólne opóźnienia, tory i generalnie to jak krótki jest to odcinek to czekanie na 183, czy przyjedzie, czy nie, jest trochę bez sensu. A jakby była stacja to cyk rowerek i w 5 minut jesteś na miejscu.

Kurcze mamy chyba jakiegoś radnego czy kogoś? Może by warto zacząć lobbować w temacie? Co jak co ale mieszka tu tyle ludzi że na bank będzie to miało wzięcie.

Niestety jednak patrząc na ich mapę chyba nie kwalifikujemy się na "miastowych" :D

image.png

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, MisiekW napisał:

Dzięki! Zawsze może ktoś się zastanowi od nich czy nie warto ;) Generalnie jednak to chyba działa na odwrót tj. inpost musi się starać żeby oni pozwolili. Zobaczymy, jeśli gdzieś na osiedlu miałby stanąć to tam będzie chyba najlepsze miejsce tj. najbardziej realne.

Jeśli chodzi o rowery to byłaby rewelacja, ponieważ raz na zawsze rozwiązałby się problem z dojazdem na pętlę w Bieżanowie. Oczywiście jest 183, ale biorąc pod uwagę zakorkowanie Półłanki, ogólne opóźnienia, tory i generalnie to jak krótki jest to odcinek to czekanie na 183, czy przyjedzie, czy nie, jest trochę bez sensu. A jakby była stacja to cyk rowerek i w 5 minut jesteś na miejscu.

Kurcze mamy chyba jakiegoś radnego czy kogoś? Może by warto zacząć lobbować w temacie? Co jak co ale mieszka tu tyle ludzi że na bank będzie to miało wzięcie.

Niestety jednak patrząc na ich mapę chyba nie kwalifikujemy się na "miastowych" :D

image.png

Tak i zostawienie w tym niebieskim polu roweru to nie 3 zł poza stacją w obszarze tylko okrągła 100.
Wavelo w obie strony i na bieżanów i na np mały płaszów miałoby branie:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta