Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Witam. Też chętnie bym pokopał, ale niestety terminy...

Na pewno nie mogę w Niedzielę, Poniedziałek i Wtorek.

Jakby to był Czwartek to jestem jak najbardziej na tak:)

W pozostałe dni to zapewne by było okazjonalnie.

Oczywiście mowa o terminach wieczorno-nocnych? powiedzmy nie przed 17:00 i tak, by przed północą być w domu? ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do posta

Z tego co się dowiedziałem na zarezerwowanie Orlika nie ma szans, ale na hali też moglibyśmy pograć. Wtedy zagralibyśmy 5 na 5. Jeśli zagrają wszyscy, którzy na forum zgłosili chęć do gry plus osoby, które jeszcze możemy "zgarnąć", to mamy ekipę :)

Dowiem się co i jak z halą i odezwę się.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...

Wracam z tematem. Jest możliwość wynajęcia połowy nowego boiska Bieżanowianki ze sztuczną nawierzchnią. Wstępnie zarezerwowałem 8 czerwiec, godz. 19. Kto się pisze? Myślę, że 5 na 5 można tam spokojnie zagrać, więc jak będzie nas 10, to już możemy grać. Jak będzie nas trochę więcej to nawet lepiej, kondycyjnie wytrzymamy ;) Pół boiska ma wymiary Orlika, bramki 5x2m.

Koszt wynajmu za godzinę to 100 zł za całość, w tym jest wliczona możliwość skorzystania z szatni i prysznica. Przy 10 osobach koszt wyjdzie po 10 zł. Jak będzie nas więcej, to koszty się rozłożą:) Zachęcam wszystkich, może być fajna zabawa. Nie wiem jak u Was z kondycją, ale ja zbyt wielu okazji do uprawiania sportu ostatnimi czasy nie miałem ;)

Kto jest zainteresowany, proszę o kontakt na PW, zapisy zbieram do jutra wieczorem :) Kto pierwszy ten lepszy!

Odnośnik do posta

Najbliższa środa 8 czerwca godz. 19, boisko Bieżanowianki (sztuczna nawierzchnia) - naprzeciwko restauracji Magillo. Boisko wynajęte na godzinę, 100 zł od całej ekipy, w cenie szatnie i możliwość skorzystania z prysznica. Zapraszamy :) Jeszcze ze dwa miejsca zostały wolne, tak więc zachęcam do zgłaszania się :)

Odnośnik do posta