Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.11.2018 o 11:38, mariuszczech2@tlen.pl napisał:

Bardzo mnie cieszy że kończycie prace.Blok nr 2 jeszcze musi czekać,ale numer telefonu możesz podać czy ta firma jest z Krakowa za sufit mieli skasować piątkę ciekawe ile za wszystko,może zdjęcia.

To jest 2 osoba ekipa. Jeden Pan jest z Krakowa drugi spoza. Sam sufit 50m2 nas wyszedł 3000zl. Do tego 2400 za położenie gładzi na sufity i ściany. Do tego materiał 1000zl. Zamknęłam się w kwocie 6400zl z materiałem. 

20181109_152127_Film7.jpg

20181111_134141.jpg

20181111_133331.jpg

20181118_124921.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam kogoś do polecenia, robi gładzie, szpachlowanie, malowanie, sufit podwieszany bardzo dokładnie. Może zacząć po świętach kolejną robotę.

nr tel. 602 875 310 Marek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.11.2018 o 11:58, Breena88 napisał:

To jest 2 osoba ekipa. Jeden Pan jest z Krakowa drugi spoza. Sam sufit 50m2 nas wyszedł 3000zl. Do tego 2400 za położenie gładzi na sufity i ściany. Do tego materiał 1000zl. Zamknęłam się w kwocie 6400zl z materiałem. 

Można jakiś kontakt?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może ktoś poleci firmę do wykończenia.

Najlepiej ekipa która zrobi wszystkie prace czyli podłogi, ściany, elektryka, kuchnia, łazienka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z czystym sumieniem polecam firmę Serosi, tel. 503 510 213. Robili nam w domu wszystko od przestawiania ścian po montaż mebli. Do bólu solidni i z przyzwoitymi cenami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drodzy Sąsiedzi czy ktoś z Was robił sufit inaczej niż regipsem ?? szkoda mi obniżać tego sufitu i zastanawiam się czy istnieje jakis inny sposób ? np.czy zatynkowac te łączenia np i po prostu pomalować ?

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, pati007 napisał:

Drodzy Sąsiedzi czy ktoś z Was robił sufit inaczej niż regipsem ?? szkoda mi obniżać tego sufitu i zastanawiam się czy istnieje jakis inny sposób ? np.czy zatynkowac te łączenia np i po prostu pomalować ?

Ja mam inaczej, grunt do betonu, szpachla, siatka, gips (to tak w skrócie), wyszło taniej niż regips.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, pati007 napisał:

Także nie chcieliśmy wszędzie podwieszanego sufitu. Mamy tylko w kuchni , lazience i kawalek w salonie a tak to "grunt beton kontakt" na to w spoiny gips wzmocniony włóknami szklanymi na 3 warstwy, żeby nie popękało. Na łączeniach flizelina zatopiona w gipsie szpachlowym i na to dwa razy gładź i farba.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A co do wykończenia polecam Pana Mirka, sufity, ściany, łazienka cała i płytki. Bardzo dokładny i uczciwy. Gdyby ktoś chciał : 602 594 837, ale nie wiem jak z terminami w tym momencie, trzeba dzwonić i pytać 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, artwer napisał:

Także nie chcieliśmy wszędzie podwieszanego sufitu. Mamy tylko w kuchni , lazience i kawalek w salonie a tak to "grunt beton kontakt" na to w spoiny gips wzmocniony włóknami szklanymi na 3 warstwy, żeby nie popękało. Na łączeniach flizelina zatopiona w gipsie szpachlowym i na to dwa razy gładź i farba.

U nas podobnie :)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 25.11.2018 o 10:49, Breena88 napisał:

Drodzy sąsiedzi,

Gdyby ktoś z Was nie miał jeszcze namiarów na fachowców od sufitów to polecam naszą ekipę. Bardzo sprawnie i fachowo zrobili nam sufity. 

Ogólnie to zajmują się wszystkim. Na dniach kończą nam malować ściany z akrylowaniem i łazienkę więc gdyby ktoś chciał namiar to mogę podać. 

Mogę prosić o kontakt do ekipy, którą polecasz? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, NatRut napisał:

Mogę prosić o kontakt do ekipy, którą polecasz? 

Pytałem Panów od Breeny o cenę i powiem szczerze że nie są najtańsi ;) mi gładzie robiła ekipa 2 panów których polecił mi mój glazurnik, razem z materiałem wyszło taniej niż u nich za samą robociznę a efekt naprawdę super :) mogę podać namiary

Edytowane przez artwer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobry, ja mogę polecić firmę która robiła u mnie sufit,ściany i łazienkę, jestem zadowolony z tego jak dobrze można było się dogadać i bez problemu kilka dodatkowych rzeczy w mieszkaniu też udało się zrobić.

Kontakt to 506570489 Rafał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Takie techniczne pytanie - jakieś grubości parapety dawaliście u siebie? Z tego co mierzyłem wnęka pod oknem ma wysokość w granicach 2,5 - 3cm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie kupowaliscie plyty gips karton? Orientuje sie ktos gdzie jest dostawa takich plyt z wniesieniem? Wogole jak cenowo taka dostawa wynosi? 55m plyt potrzebuje na pierwsze pietro:P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 godziny temu, monaw89 napisał:

Gdzie kupowaliscie plyty gips karton? Orientuje sie ktos gdzie jest dostawa takich plyt z wniesieniem? Wogole jak cenowo taka dostawa wynosi? 55m plyt potrzebuje na pierwsze pietro:P 

Bardzo polecam ekipę, na którą namiary podsyłał tutaj już kolega cahar, w razie czego podaję numer kontaktowy: 518481942. Wykończyli u nas sufit bez płyt kartonowo gipsowych, wygląda świetnie, dodatkowo zrobili nam gładzie na ścianach i dokonali kilku przeróbek elektrycznych. Koszt wykończenia sufitu i ścian wyszedł nas tyle ile inne firmy liczyły za sam sufit podwieszany. Dodatkowo nie straciliśmy na wysokości już i tak nie za wysokich pomieszczeń. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie mieszkanie ma wykończyć tata z bratem więc ekipy nie potrzebuje obecnie. Chyba że czasu im braknie. A myślałam że ktoś już ten temat ugryzł bo zależy mi na dostawie z wniesieniem bo np castorama ma sama dostawę :(

Edytowane przez monaw89
Literówka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mój tata z bratem chętnie zrobią podwieszane sufity w mieszkaniu bo u mnie właśnie skończyli:) Szybko działają bo mają podnośnik a teraz mają trochę wolnego czasu. tel 514510309. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 20.02.2019 o 11:22, pati007 napisał:

Bez GK najlepszym rozwiązaniem jest wg mnie:

1. Szczeliny uzupełnić tynkiem maszynowym lekkim

2. Zagruntować najzwyklejszym gruntem uniwersalnym

3. Zaciągnąć klejem do siatki i wtopić siatkę elewacyjną z niewielką zakładką (ok. 5cm)

4. Po wyschnięciu drugi raz zaciągnąć klejem do siatki

5. Wyszpachlować gładzią 2 razy.

Może trochę pracochłonne ale macie spokój na wieki wieków amen :) Nic nie pęka, nie stęka i jest jak wytynkowany sufit.

P.S. Można mocować huśtawkę do sufitu w salonie  😎

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta