Skocz do zawartości

Budynek B17

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, smolk napisał:

Dzwoniłem dzisiaj do Lc corp w tym tygodniu mają zacząć ustalać grafik odbiorów. Więc wiadomości będą rozsyłać gdzieś za 2 tygodnie.

No to akurat zamkną się pewnie w terminie ostatecznym do 29.03. 

Nie powiem, że liczyłem że będzie coś wcześniej ;)

Edytowane przez Gave95

Czy jest moze ktos komu nie uwzględnili w odbiorze komórki lokatorskiej? Nie wiem czy to jakis błąd ale w ogole w odbiorach nie ma nr komórki która kupiłem, a moje miejsce postojowe jest przypisane do złego nr mieszkania. Ktos moze ma podobnie?

10 godzin temu, planb napisał:

Czy jest moze ktos komu nie uwzględnili w odbiorze komórki lokatorskiej? Nie wiem czy to jakis błąd ale w ogole w odbiorach nie ma nr komórki która kupiłem, a moje miejsce postojowe jest przypisane do złego nr mieszkania. Ktos moze ma podobnie?

Mamy podobną sytuację, tyle tylko, że kupiliśmy samo mieszkanie, a przypisano nam także miejsce postojowe i schowek. Zgłosiliśmy pomyłkę do LC Corp, żeby potem przy odbiorze nie było jakiś niepotrzebnych nieporozumień.

Gość MisiekW
W dniu 21.02.2019 o 23:13, JoeBlack napisał:

Mamy podobną sytuację, tyle tylko, że kupiliśmy samo mieszkanie, a przypisano nam także miejsce postojowe i schowek. Zgłosiliśmy pomyłkę do LC Corp, żeby potem przy odbiorze nie było jakiś niepotrzebnych nieporozumień.

Może im miejsca nie schodzą więc na pałę przypisują ludziom licząc że ktoś zapłaci :P 

20 godzin temu, robinatorek napisał:

Dajcie znać ci co pierwsi odbierają czy jest od razu zielona karta do tauronu. W b16 dawali tydzień później do skrzynek, a powinna być od razu z kluczami

My dzwoniąc do biura sprzedaży w innej sprawie, dowiedzieliśmy się, że już w tamtym tygodniu pani miała w ręcę karty do Tauronu :) 

Wszystko szybko , sprawnie.

Parę rys na ścianach , okna do ustawienia... Ale my z żoną mało wymagający jesteśmy :) Nic nie zgłaszaliśmy. Standard oceniam na wysoki.

Duży minus za brak schodów budowlanych...

Prąd podłączają nam we wtorek , kolejka w Tauronie na 10 numerków = 10 minut. 

49 minut temu, siryayo napisał:

Wszystko szybko , sprawnie.

Parę rys na ścianach , okna do ustawienia... Ale my z żoną mało wymagający jesteśmy :) Nic nie zgłaszaliśmy. Standard oceniam na wysoki.

Duży minus za brak schodów budowlanych...

Prąd podłączają nam we wtorek , kolejka w Tauronie na 10 numerków = 10 minut. 

Czyli karty z Tauronu dają od razu ? I gdzie najlepiej załatwić na Łagiewnickiej ?

Godzinę temu, Wilczeeeq napisał:

Czyli karty z Tauronu dają od razu ? I gdzie najlepiej załatwić na Łagiewnickiej ?

Podpowiem bo mam to za sobą już - nie ma rejonizacji idziesz do Taurona gdzie masz bliżej lub gdzie są mniejsze kolejki (byle nie okienko w galerii np.) do punktu obsługi. Oni wszyscy mają jeden kalendarz. My np. załatwialiśmy w Nowej Hucie - 5 minut :)