Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 265
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dołożenie? Przecież na S7 na wysokości osiedla ekrany są... niskie - bo osiedle jest dużo niżej niż S7 ale są. Mieszkamy w mieście w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu. Nikt raczej nie powinien oczekiw

Trzymam się planu udostępnionego kiedyś niechcąco przez LCC. Na uwagę m.in. zasługują obszary, zaznaczone jako "tereny rekreacyjne" ... 

Posted Images

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A co takiego złego dzieje się na b16? Jak dotąd wszystkie prace odbywają się zgodnie z terminem. Przekazanie kluczy jest przewidziane zgodnie z umowami na grudzień 2018. W związku z tym o jakim wpływie mówisz? Ludzie sami się niepotrzebnie nakręcacie [emoji14] Jeśli dobrze kojarzę, to b17 ma termin oddania na marzec 2019 i patrząc na zaawansowanie prac, również nie powinno być z tym problemu ( i dobrze, bo tam mam miejsca postojowe w garażu [emoji6])

Odnośnik do posta
13 minut temu, Wilczeeeq napisał:

My mamy termin do końca marca 2019 a jest już ocieplone itd. Więc nie ma co narZekać, przykładowo patrząc na inwestycje murapolu która ma być oddana w tym roku 1 budynek A chyba jeszcze nie skończyli ocieplać o tynkować elewacji :)

Ten nieotynkowany budynek na inwestycji Murapolu z tego co wiem ma inny prospekt i termin oddania jest inny niż w przypadku dwóch pozostałych bloków, które już są praktycznie w całości wykończone z zewnątrz. 

Odnośnik do posta

Możliwe, nie zagłębiałem się w temat, co nie zmienia faktu, że w moim odczuciu na tamtej inwestycji teraz tak dopiero coś ruszyło, na wariata robią bo termin oddania powoli się zbliża . Ale może się mylę :) jest termin do końca marca 2019 więc póki co nie ma co nawet myślę bo jeszcze trochę czasu jest. Grunt że ocieplone przed zimą i tynki zrobione :)

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...
10 minut temu, Gave95 napisał:

My 145, pierwsze piętro i na razie nic 😋

Widocznie idą od góry w dół  😁

My chcemy iść z panem, który nam będzie prawdopodobnie wykańczał mieszkanie. Bo już na przeglądzie zgłasza się usterki do poprawek, tak? 

Tak tak, my też zamierzamy zabrać kogoś do sprawdzenia, lepiej mieć niż nie mieć :). jak nie dostałeś nic to wrzucam harmonogram  ;) 

harmonogram_przegladow_lokatorskich_sm_b17.pdf

Odnośnik do posta