Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 265
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dołożenie? Przecież na S7 na wysokości osiedla ekrany są... niskie - bo osiedle jest dużo niżej niż S7 ale są. Mieszkamy w mieście w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu. Nikt raczej nie powinien oczekiw

Trzymam się planu udostępnionego kiedyś niechcąco przez LCC. Na uwagę m.in. zasługują obszary, zaznaczone jako "tereny rekreacyjne" ... 

Posted Images

Wszystko fajnie tylko popatrzmy też na domy po drugiej stronie rzeki. Zwiększenie wysokości muru jest jednoznaczne z zalaniem domów po okna. Moim zdaniem (nie wiem jak) należy zmusić miłościwie panujących żeby wybudowali kolejne zbiorniki.

Odnośnik do posta

Yyyyyy, tak dla ciekawostki, przejezdzalem dzis obok zbiornika na Serafie przy drozdzowni i jak na moje oko to nie ma tam sladow po jego napelnieniu, ale spokojnie, byl tam Motłousz wiec budowa pozostalych zbiornikow pewnie ruszy od przyszlego tygodnia.

• Haha 1
Odnośnik do posta
Yyyyyy, tak dla ciekawostki, przejezdzalem dzis obok zbiornika na Serafie przy drozdzowni i jak na moje oko to nie ma tam sladow po jego napelnieniu, ale spokojnie, byl tam Motłousz wiec budowa pozostalych zbiornikow pewnie ruszy od przyszlego tygodnia.
Wczoraj około 23 brakowało około 5-8 cm żeby się przelało góra zbiornika co mogło mieć katastrofalne skutki bo by mógł go szlag jasny trafił i wtedy to by była dopiero katastrofa...

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Gość MisiekW
7 godzin temu, Etwas napisał:

Wszystko fajnie tylko popatrzmy też na domy po drugiej stronie rzeki. Zwiększenie wysokości muru jest jednoznaczne z zalaniem domów po okna. Moim zdaniem (nie wiem jak) należy zmusić miłościwie panujących żeby wybudowali kolejne zbiorniki.

Zgadzam się, naprzeciwko też mieszkają ludzie. Powinniśmy razem walczyć o budowę zaległych zbiorników i regulację Serafy. 

Przeklejam z innego wątku jakby co. Jakby nie zamieszanie z projektami to by już może były...

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/zbiorniki-dla-biezanowa-zaczna-powstawac-za-dwa-lata_26878.html

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Wino napisał:

Wczoraj około 23 brakowało około 5-8 cm żeby się przelało góra zbiornika co mogło mieć katastrofalne skutki bo by mógł go szlag jasny trafił i wtedy to by była dopiero katastrofa...

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Nie rozumiem, trawa tam po kolana a sladu po wodzie nie ma.

Odnośnik do posta
Godzinę temu, michas85 napisał:

Nie rozumiem, trawa tam po kolana a sladu po wodzie nie ma.

takie informacje dostałem dziś od kolegi z pracy, który mieszka w pobliżu tego zbiornika.

A tak z innej strony to jak powinna wyglądać trawa po krótkotrwałym zalaniu w zbiorniku podczas stopniowego go wypełnianiu? 

Wydawało mi się ze położona trawa przy rzekach jest skutkiem siły nurty płynącej rzeki a nie dlatego za była zalana woda....

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Wino napisał:

takie informacje dostałem dziś od kolegi z pracy, który mieszka w pobliżu tego zbiornika.

A tak z innej strony to jak powinna wyglądać trawa po krótkotrwałym zalaniu w zbiorniku podczas stopniowego go wypełnianiu? 

Wydawało mi się ze położona trawa przy rzekach jest skutkiem siły nurty płynącej rzeki a nie dlatego za była zalana woda....

Wydaje mi sie ze powinna byc przynajmniej „przybrudzona” ale ok, skoro mowicie ze byl wypelniony to ok, nie ma tematu.

Odnośnik do posta
  • 1 month later...