Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, smolk napisał:

Dzwoniłem dzisiaj do Lc corp w tym tygodniu mają zacząć ustalać grafik odbiorów. Więc wiadomości będą rozsyłać gdzieś za 2 tygodnie.

No to akurat zamkną się pewnie w terminie ostatecznym do 29.03. 

Nie powiem, że liczyłem że będzie coś wcześniej ;)

Edytowane przez Gave95

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy jest moze ktos komu nie uwzględnili w odbiorze komórki lokatorskiej? Nie wiem czy to jakis błąd ale w ogole w odbiorach nie ma nr komórki która kupiłem, a moje miejsce postojowe jest przypisane do złego nr mieszkania. Ktos moze ma podobnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanie : jak wygląda kwestia dojazdu z ulicy Czeczów na ekspresówke oraz na autostradę? Dużo trzeba nadrobić drogi czy łatwy dojazd jest? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, STA napisał:

Mam pytanie : jak wygląda kwestia dojazdu z ulicy Czeczów na ekspresówke oraz na autostradę? Dużo trzeba nadrobić drogi czy łatwy dojazd jest? 

Google Maps wyłączone? 5km via Półłanki i Śliwiaka do S7 i dokładnie tyle samo do A4 Węzeł Wielicki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, planb napisał:

Czy jest moze ktos komu nie uwzględnili w odbiorze komórki lokatorskiej? Nie wiem czy to jakis błąd ale w ogole w odbiorach nie ma nr komórki która kupiłem, a moje miejsce postojowe jest przypisane do złego nr mieszkania. Ktos moze ma podobnie?

Mamy podobną sytuację, tyle tylko, że kupiliśmy samo mieszkanie, a przypisano nam także miejsce postojowe i schowek. Zgłosiliśmy pomyłkę do LC Corp, żeby potem przy odbiorze nie było jakiś niepotrzebnych nieporozumień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta