Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez jeszcze nie dostalam maila :) 

Ale mam pytanko, czy jeśli na odbiorze zgłosimy jakieś usterki to opóźni to przekazanie kluczy? 🤔 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, robinatorek napisał:

Jest mail z pomiarem mieszkania. 0,5m2 większe. Coraz bliżej odbiorów :)

Z której jesteś klatki? Ciekawe jak będą szły odbiory mieszkań. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chwile po godz. 21 dostałam maila od LC. Klatka nr 8, mieszkanie po pomiarze o 0,28mkw większe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam pytanie czy jeśli na odbiorze zgłosimy jakieś usterki to opóźni to przekazanie kluczy? 

I drugie pytanie, czy ktoś się orientuje jakie mamy wymiary wnęk drzwiowych wewnętrznych? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli wpiszesz usterki do protokołu, developer ma 14 dni na odniesienie sie do nich. Jesli je uzna za zasadne, musi je usunąć w ciągu 30 dni od sporzadzenia protokołu. Klucze mozesz odebrać. Natomiast musisz im udostępnić lokal zeby mogli dokonać poprawek.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Abermon napisał:

Jeśli wpiszesz usterki do protokołu, developer ma 14 dni na odniesienie sie do nich. Jesli je uzna za zasadne, musi je usunąć w ciągu 30 dni od sporzadzenia protokołu. Klucze mozesz odebrać. Natomiast musisz im udostępnić lokal zeby mogli dokonać poprawek.

Dzięki, te ostatnie dwa zdania bardzo pomocne, resztę doczytałam na forum wcześniej 😊

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, Moniczzka napisał:

moze ktos ma jakies przecieki blizej okreslajace wielki dzien rozdawania kluczy? :D

Prawdopodobnie odbiory mają zacząć się od 20 lutego :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
29 minut temu, Wilczeeeq napisał:

Prawdopodobnie odbiory mają zacząć się od 20 lutego :)

Skąd taka informacja? :) jeśli tak to musieliby dziś wysłać maile z harmonogramami, bo tydzień przed miały być rozsyłane ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Gave95 napisał:

Skąd taka informacja? :) jeśli tak to musieliby dziś wysłać maile z harmonogramami, bo tydzień przed miały być rozsyłane ;) 

Dzwoniłem do biura w jednej sprawie i między innymi sie o odbiory pytałem. Chcą "zacząć" od 20 żeby sie do połowy marca wyrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Załóżmy że rozpoczną 20 odbiory. Jaka była oficjalna data zakończenia budowy?  Pytam w kontekście budynku B 18.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, STA napisał:

Załóżmy że rozpoczną 20 odbiory. Jaka była oficjalna data zakończenia budowy?  Pytam w kontekście budynku B 18.

z tego co pamiętam to 30.11.2018 a termin przekazania mają do 29.03.19

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

B16 miał chyba do końca grudnia przekazanie, a od 6 chyba zaczęły się odbiory. Na to nie ma reguły.

Za to jest mail z przed chwili, że zgłoszone usterki są w trakcie usuwania, dobrze, że tylko 2 zgłoszone :). Kwestia tygodnia może trochę więcej jak przyjdą maile odnośnie terminów odbiorów. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Gave95 napisał:

My jeszcze nawet nie otrzymaliśmy maila o tym, ze zajmują się już usterkami, także... chyba ten 20 luty to tylko marzenia 🤣

Fakt :D ale jakby nie patrzeć to do 2 tygodni powinny zacząć odbiory bo raczej w tydzień czy 2 się z nimi nie wyrobią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
27 minut temu, Gave95 napisał:

A orientuje się ktoś może ile trwały odbiory w B16? Jest tych mieszkań trochę, ale może sprawnie to wszystko przebiega :)

I w jakiej kolejności- kupna mieszkania czy numerów administracyjnych mieszkań ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzwoniłem dzisiaj do Lc corp w tym tygodniu mają zacząć ustalać grafik odbiorów. Więc wiadomości będą rozsyłać gdzieś za 2 tygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta