Skocz do zawartości

Budowa ul. Domagały

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ma może ktoś z Was kontakt do Radnego naszej dzielnicy?

Sądzę, że jest wiele tematów jakie trzeba z nim poruszyć aby się w końcu ktoś zajął:

- rozlatującymi się przejazdami kolejowymi (na skargi otrzymuję tylko pisma, że przejazdami się zajmą - jedynie co to zaobserwowałam, że jedną kratkę wymienili, a podkłady jak się ruszają to się ruszają),

- tragiczna ulica Półłanki,

- połączenie siły Śnieżki i LCC CORP i może uda się uczynić przejezdnymi ul, Złocieniową i ul. Jasieńskiego - pomogło by to zdecydowanie w komunikacji na naszym osiedlu - bo do finalizacji Domagały do Śliwiaka jeszcze zapewne dużo czasu upłynie.

Radny to się od dawna nie pojawił na forum. Za czasów Kropiowskiego to była inna bajka. Był na prawdę zaangażowany. Szymański jak przeszedł z rady miejskiej do rady dzielnicy to zamilkł. Może jest niemedialnym tytanem pracy ale śmiem wątpić. Na następną kadencję trzeba poszukać kogoś innego.

Sent from my C6833 using Tapatalk

• 2 weeks later...
Wszystko fajnie tylko droga w polu się kończy... :(

Spoookojnie :) moi drodzy inwestycje Śnieżynki, Słonecznych, Nowych Złocień z czego tych ostatnich na samych 5 hektarach posadzą lokale dla 810 rodzin ! Słoneczne już przekazało około 500 mieszkań plus pewnie drugie tyle planowane bo bloki będą całować prawię autostradę, inwestycje Śnieżki aktualna na Agatowej 148 mieszkań !.

Sumujemy :

148 Agatowa

200 LCC

810 Zieloni Cała inwestycja

1158 w tym rodziny z dziećmi,studentów, singli, małżeństwa bez dzieci.

Do każdego mieszkania średnio przypisujemy 0,8 pojazdu ?

Teraz do aktualnej krytycznej sytuacji z wyjazdem z osiedla czyli godziny 7,8,9 ranek oraz krytyczne powroty 14:15, 15,16 dodajemy około 926 pojazdów właścicieli nowych inwestycji deweloperskich na osiedlu, nawet rozdysponowując ich przez całą dobę (oczywiście tak nie będzie ) po równo da nam 38 autek na godzinę dodatkowo, wstawiając w szacunkowe godziny przejazdów o których pisałem wyżej czyli 7-16 da nam 102 pojazdów dodatkowo na Agatowej. Nie mam auta więc prosiłbym kierowców o ocenę jak to widzą :)

Wnioski:

Jak nie przeorganizują nam ruchu, a Pan Majchrowski nie zainteresuje się problemem staniemy w takim korku o którym będą pisać w prasie, a Warszawa doceni płynność ruchu w swoim mieście:)

btw. spacerując Agatową przy stawiku nigdy nie mogę uwierzyć że jest to jedyna droga i długo będzie jedyną wyjazdową z naszego osiedla :)

• 1 month later...

może mnie ktoś poprawi:

jeżeli odcinek Domagały który aktualnie jest kończony w 100% finansuje developer, to jeżeli w 2015 roku miasto przeznaczyło na rozbudowę ulicy 300 tys. (chyba tak) podobnie w 2016 r. 300 tys. (łącznie 600 tys.) to powinno po zakończeniu odcinka który kończy developer zabrać się za przedłużenie ulicy, chyba że kasa została przesunęta na inne cele (np. śdm) ?

może mnie ktoś poprawi:

jeżeli odcinek Domagały który aktualnie jest kończony w 100% finansuje developer, to jeżeli w 2015 roku miasto przeznaczyło na rozbudowę ulicy 300 tys. (chyba tak) podobnie w 2016 r. 300 tys. (łącznie 600 tys.) to powinno po zakończeniu odcinka który kończy developer zabrać się za przedłużenie ulicy, chyba że kasa została przesunęta na inne cele (np. śdm) ?

Jedyną opcją żeby być może dowiedzieć się prawdy było by pismo do Zikitu. Ale proponuję uzbroić się w cierpliwość bo na ostatnie moje pismo nie odpisali nadal a minęło już dobre 6 miesięcy.

• 3 weeks later...
Gość MisiekW

Mnie się po prostu wydaje że miasto ma tę drogę zwyczajnie w d... nosie. Już sam czas jej budowy to jest żenada do ekspresu reporterów...

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Piękne skrzyżowanie, oznakowania pionowe poziome, wiaty przystankowe, utrudnienia trwające tygodniami, 50 m w pole i koniec. niewiarygodne zamiast coś zrobić od A do Z to będziemy się pier... przez kolejne lata znów wprowadzać maszyny, otwierać budowy, zamykać drogi istniejące i znów dziubać. Ja nie wiem 3 km od osiedla Papież będzie mszę prowadzić, ŚDM w Krakowie reklamowane od 28 lipca 2013 roku.... powinniśmy mieć tu złote chodniki a mamy biedronkę czynną 24 h !!! Dziękuję Panie Majchrowski czas podnieść pupę z krzesła i udać się na emeryturę.

Gość MisiekW

A propos wiat to też ich ustawienie to chyba bardziej na wiwat bo przecież zanim uruchomią tę drogę to pewnie będą się już nadawać do wymiany...

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

• 4 weeks later...
Do czego? Do Mapmakera?

Tak, bo jak wchodzę na Mapmakera i wpisuje Domagały to nie widac nowego odcinka.Chyba że cos robie źle...

No bo nie ma nowego odcinka. Nie jest wrysowany. Rozmawialiśmy o odcinku zamkniętym na czas przebudowy skrzyżowania. A nowego odcinka nie ma bo jest zamknięty i nigdzie się nie da nim dojechać. Będzie droga - to zostanie wrysowany