Skocz do zawartości

Budowa ul. Domagały

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, luk82 napisał:

Dokładnie. Taki długi prosty odcinek, nie mógł pozostać "niezagospodarowany" :(

Ale rozumiem, że progi wrócą, jak tylko dokończą drogę?

Mam nadzieję że wrócą, ale nie zostaną zamontowane we wszystkich miejscach gdzie jest to aktualnie przewidziane. Bezpieczeństwo bezpieczeństwem ale jazda gaz/hamulec przez ulicę gdzie jest próg za progiem nie jest to ani wygodne ani ekologiczne ;) 

• Like 1

6 godzin temu, cahar napisał:

Czy przypadkiem nie zaczęli już coś dłubać? Bo widziałem mini koparkę i rury pod kable.

Jeśli się mylę i jest to inna zorganizowana akcja to poprawcie.

P.s. pozdrawiam kierowcę BMW  KR1E... któremu bardzo się spieszyło po chodniku.

Cahar może to już fatamorgana na tym naszym pustkowiu :D  ja ostatnio dawałem zapytanie na forum o sygnalizację świetlną która w moich oczach była tuż tuż... ale to nie to :P podpinam się pod pytanie kolegi może ktoś faktycznie już coś widział wie zaobserwował gdzieś jakiegoś robotnika... omamy mają pewnie najczęściej sąsiedzi śmigający do pracy z osiedla o 8-9 bo to co się dzieje na naszej GŁÓWNEJ WYLOTÓWCE to szok. 

Gość MisiekW
W dniu 11.09.2014 o 21:33, tkropiowski napisał:

Najnowsze informacje na temat ul. Domagały od Marcina Szymańskiego:

Został rozpisany przetarg (2 tygodnie) na budowę ul. Domagały. Inwestycja ma być rozłożona na dwa lata i I etap ma się rozpocząć jeszcze w tym roku (roboty budowlane dot. odwodnienia). II etap w przyszłym roku (budowa drogi).

Inwestycja ma obejmować przede wszystkim budowę odwodnienia do przepompowni, do której również zostanie podpięta ul. Agatowa. Nadto budowę drogi, której nawierzchnia zostanie wykonana w ramach współudziału deweloperów.

To tak celem rozluźnienia atmosfery i pośmiania się przez łzy :) - wypowiedź z 2014 t. mówiąca że droga będzie w roku 2015. 🤣

2 minuty temu, lukluk4384 napisał:

Myślę że ta droga za bardzo nam nie pomoze jak będzie tylko do ul nad drwina, bo z kolei będzie korkowalo sie na skrzyzowaniu tej ulicy z polanki

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Pomoże trochę rozładować powrót w okolice słonecznego miasteczka, domagały i śnieżki. Bo nie będzie trzeba jechać do skrętu pod wiaduktem. Ale najważniejsze w rozładowaniu korku byłoby połączenie Śliwiaka z Domagały. Być może minimalnie SKA Złocień coś rozładuje, bo wątpie żeby większość Złocienia pracowała w okolicach centrum.

• Like 1