Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 510
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Domagały przejezdna!

Już to gdzieś na facebooku zostało poruszone - jadąc zgodnie z przepisami 20 - 30 km/h przejeżdżanie przez progi powinno być łagodne i w miarę możliwości jak najmniej odczuwalne w samochodzie, a obecn

Weź nie pytaj o te kableWeź się za ten remont jużWeź tu ze mną, drogę budujWeź tu bądźWeź nie młodniej, asfalt staryWeź się starzej z łopatąRazem ze mnąIdź krok w krok dziurę zasyp będzie sztosWeź nie

Posted Images

ok ale patrząc na to pismo można wywnioskować, że to TeleFonika robi problemy miastu , a nie na odwrót.

Bo dziwne , że tak duża firma nie wie w jaki sposób można przenieść jej kable które leżą w drodze. Ja rozumiem że miasto nie wiedziało o tym (kablu) , ale że sama firma nie wie którędy idą do niej główne kable zasilające i jak je przenieść , skoro w ich miejscu ma powstać droga ?  Tym bardziej , że jest ona producentem kabli i  z takim rzeczami to ma do czynienia na co dzień . Więc jeśli by chcieli - to by na pewno już wymyślili lepszy sposób na ich przeniesienie.

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...

Od tygodnia zauważyłem ruch na skrzyżowaniu Śliwiaka i Bartników (na tej wyłączonej sygnalizacji). Naprzeciwko bartników (odnodze skrzyżowania w kierunku nad drwiną i na wprost naszej domagały) zagrodzili i równają teren jakby chcieli prowadzić drogę w kierunku domagały. Ktoś coś wie czy będą łączyć domagały z Śliwiaka czy co się tam dzieje.

Odnośnik do posta
44 minuty temu, ZmC napisał:

Podczas ostatniej przeprawy rowerowej przez zablokowaną drogę, tak jakoś mi się skojarzyło z piosenką Domagały... "Weź nie pytaj"...

Weź nie pytaj o te kable
Weź się za ten remont już
Weź tu ze mną, drogę buduj
Weź tu bądź
Weź nie młodniej, asfalt stary
Weź się starzej z łopatą
Razem ze mną
Idź krok w krok dziurę zasyp będzie sztos
Weź nie pytaj o projekty
Weź się przytul blok przepchniemy
Weź tu ze mną,
Weź tu bądź.
Będzie droga jak na N.Sącz :D 

Edytowane przez Franzz
  • Like 3
  • Haha 3
  • Confused 1
Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Loco napisał:

super . moze zamiast poswiecac czas na pisanie piosenek ztrolluj TFK że blokuja otwarcie drogi  ( przez ich nikogo nie obchodzacy kabel) ?

Na wstępie bardzo dziękuje wszystkim osobom które w jakimkolwiek stopniu przyczyniły się do przepychania tematu ul. Domagały, naprawdę Ci ludzie zrobili wszystko co na ten czas w absurdzie przepisów i dziwnych sytuacji budowlanych można było w tym temacie zrobić, pozostaje nam tylko cierpliwie czekać. Loco jak utkniesz w pociągu w którym wysiadła lokomotywa  a druga dotrze za kilka godzin możesz również wyjąć gitarę i śpiewać :) rozumiesz ? nie bierz tego tekstu Domagały na poważnie ale naprawdę w obecnej sytuacji pozostaje nam tylko pożartować sobie, problem tego dziadowskiego kawałka w którym wkopana jest niezinwentaryzowana instalacja jest dla mnie i dla Ciebie takim samym problem.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Franzz
Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
W dniu 26.03.2019 o 20:16, Adam91 napisał:

Aczkolwiek coś kombinują. Cóż pracuję 200 metrów od tego miejsca jak zobaczę coś interesującego dam znać a i w wolnej chwili zrobię fotki i podpytam panów z budowy co to za zbiegowisko :)

Udało Ci się coś dowiedzieć? 😊

Odnośnik do posta

Witam. W końcu znalazłem czas żeby podejść pod "budowę" ale niestety tego dnia nikogo nie zastałem jak zawsze byli tak akurat wczoraj nie. Mam dla Was zdjęcia i wszystko wskazuję na drogę. Mam problem, nie mogę zamieścić zdjęć tutaj na forum gdyż wyskakuje mi błąd: Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. /var/www/html/osiedlezlocien.pl/uploads/monthly_2019_04 could not be created. Chciałbym Wam podesłać zdjęcia ale nie puszcza, ktoś pomoże?

Odnośnik do posta

Dzis nornalnie zdjecia puscilo ale do rzeczy.

Jest to skrzyzowanie sliwiaka z bartnikow. Ta budowa idzie na wprost naszej domagaly ktora widac w oddali. Dzisiaj pojawily sie jakies betonowe elementy i kregi. Niestety lenistwo wygralo i dzis znow nie podszedlem do Panow zapytac o co chodzi,ale kiedys w koncu sie zbiore. 

20190411_141207.jpg

20190411_141217.jpg

20190411_141214.jpg

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Adam91 napisał:

Dzis nornalnie zdjecia puscilo ale do rzeczy.

Jest to skrzyzowanie sliwiaka z bartnikow. Ta budowa idzie na wprost naszej domagaly ktora widac w oddali. Dzisiaj pojawily sie jakies betonowe elementy i kregi. Niestety lenistwo wygralo i dzis znow nie podszedlem do Panow zapytac o co chodzi,ale kiedys w koncu sie zbiore. 

20190411_141207.jpg

20190411_141217.jpg

20190411_141214.jpg

hmmmmm.. bardzo ciekawe, byloby swietnie gdyby polaczyli z domagaly ;)

Odnośnik do posta
8 godzin temu, PanG napisał:

nie wygląda to na budowę poważnej drogi, raczej jakaś dojazdówka do budowy

Dokladnie, budujac droge to sie wybiera metr ziemi utwardza, nawozi tluczen roznej grubosci itd(patrz jak budowali obecny fragment domagaly) a to wyglada jak tluczen wysypany na kartoflisko. Tak jak pisze PanG jest to pewnie jakas tymczasowa dojazdowka do „czegos”, ale powieksza to swiatelko w tunelu bo predzej czy pozniej „cos” tez bedzie potrzebowalo normalnego dojazdu.

Odnośnik do posta