Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Aven napisał:

Pan prezydent i jego ludzie wykazali sie na tyle ile potrafia. Nie ma drogi, nie ma szkoly, dziury na pollanki, dziury na klasztornej. Ja tej ekipie juz podziekuje. Mojego glosu nie dostanie! Mahlojski jest nieskuteczny w dzialaniach dla naszego regionu! 

Aven zagłosuję jak Ty  to genialne przecież !! i będzie szkoła od pstryka , droga na półłanki że kawkę na kokpicie posadzę podczas jazdy , na klasztornej musnę kółeczkami auta o asfalt i skuteczne będą działania dla naszego regionu, i listonosz będzie dronami paczki na Złocieniu wysyłał :P  tyle lat żyjecie a pojęcia o polityce nie macie tak przyjdzie nowy król/owa i nagle różdżką Wam się odmieni :) sami zabierzmy się do roboty bo polityków to możemy  jedynie dokarmiać i jaki by nie był zawsze będzie zły .... Tak długo jak będziemy siedzieć i czekać na króla na białym koniu tak długo będziemy cierpieć i nie ważne jaki będzie to włodarz/rka miasta. 

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 3.11.2018 o 18:17, Franzz napisał:

Aven zagłosuję jak Ty  to genialne przecież !! i będzie szkoła od pstryka , droga na półłanki że kawkę na kokpicie posadzę podczas jazdy , na klasztornej musnę kółeczkami auta o asfalt i skuteczne będą działania dla naszego regionu, i listonosz będzie dronami paczki na Złocieniu wysyłał :P  tyle lat żyjecie a pojęcia o polityce nie macie tak przyjdzie nowy król/owa i nagle różdżką Wam się odmieni :) sami zabierzmy się do roboty bo polityków to możemy  jedynie dokarmiać i jaki by nie był zawsze będzie zły .... Tak długo jak będziemy siedzieć i czekać na króla na białym koniu tak długo będziemy cierpieć i nie ważne jaki będzie to włodarz/rka miasta. 

Rzecz w tym, że obecnie rządzący miastem NIC nam nie dali i dać nie chcą. Datego tak się wszystko ślimaczy. A ulicą Domagały (ładnie nocą oświetlona droga widmo)  nie pojedziemy jeszcze przez wiele miesięcy. 

W zamian (no właśnie... za co??*) zafundowano nam sortownię (Miki) i składowisko odpadów (Van Gansewinkel vel Remondis) i próbwano wcisnąć składowisko odpadów medycznych.  I dalej, niejako za karę wciąż i wiecznie dziurawa półłanki (od conajmniej 15 lat nie ruszana) i budowana chyba już z 7 lat ul. Domagały (650 metrów co daje niecałe 100 m. rocznie !!!!!)

*W mojej ocenie jest to mała złośliwość za  protesty antyspalarniane sprzed lat.

Edytowane przez ciekawski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może trzeba uznać, że żarty się skończyły i wziąć sprawę w nasze ręce. 

Kto sądzi że należy przesunąć te betony?? np namawiając do pomocy pracowników koparek z pobliskich budów?? 

Proponuję termin 5 grudnia o 8:00 w rejonie betonów na spotkanie mieszkańców chętnych do działania - co sądzicie?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, wojciecho napisał:

Proponuję termin 5 grudnia o 8:00 w rejonie betonów na spotkanie mieszkańców chętnych do działania - co sądzicie?

Wytłumacz mi z kim chcesz się spotkać w środku tygodnia o godzinie 8 rano? Przecież większość osiedla wtedy jest w pracy. Idiotyczny pomysł.

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 30.11.2018 o 21:49, wojciecho napisał:

Może trzeba uznać, że żarty się skończyły i wziąć sprawę w nasze ręce. 

Kto sądzi że należy przesunąć te betony?? np namawiając do pomocy pracowników koparek z pobliskich budów?? 

Głupszego pomysłu naprawdę nie można było wypierdzieć. Przesunąć te betony namawiając pracowników koparek..... - AMEN

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, SuperON napisał:

a może by tak postawic kilka aut by dostęp do budowy tez był utrudniony, skoro uliczka ślepa :D

Robiłeś kiedyś na budowach ? utrudniłbyś Panu Majchrowskiemu na pewno dostęp do łopaty wkurzy się i zajmie się tematem ... wróć proszę do tematu aby zapoznać się z niedrożną ul. Domagały... tam nie ma mowy o nieudolności osób tam pracujących 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej. 

Wiem, że trochę późno rzucam temat ale najprawodopodobniej jutro (20.12.) około godz 15 będzie kręcony materiał do Kroniki o budowie Domagały. Gdyby ktoś chciał się zjawić to zapraszam :)

Jutro rano mam dostać potwierdzenie więc wrzucę info tutaj.

Pozdr

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, swiety37 napisał:

Mam nadzieję, że ten 1mln zł to jest na podciągnięcie ul. Domagały do ul. Śliwiaka, a nie tylko na załatanie brakującego odcinka? :/

w mojej opinii 1 milion to raczej nie starczy na dociągnięcia do Śliwiaka gdyż trzeba tam by było most na Drwina zrobić a taki byle jaki mostek to więcej kosztuje, a co dopiero reszta rzeczy...

Jednak na samo załatanie tej dziury to milion wydaje się absurdem, może jakieś jeszcze są nie ścisłości z tymi działkami co tam pisał ktoś wcześniej?

Edytowane przez Wino

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Hej. 
Wiem, że trochę późno rzucam temat ale najprawodopodobniej jutro (20.12.) około godz 15 będzie kręcony materiał do Kroniki o budowie Domagały. Gdyby ktoś chciał się zjawić to zapraszam
Jutro rano mam dostać potwierdzenie więc wrzucę info tutaj.
Pozdr
Hej,

Czy wiadomo może kiedy ma być emisja tego materiału?

Dzięki!

Z pozdrowieniami
Kazik

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajny materiał fajnie przedstawione fakty przez mieszkańców, chyba każdy kto oglądał pomyślał sobie takie rzeczy tylko w Polsce i złapał się za głowę :( rozumiem jakby natrafili na prehistoryczne wykopalisko, militarne odkrycie z okresu wojny jakiś materiał wybuchowy, stare cmentarzysko czy gród jakiś plemion zamieszkujących te rejony nieee trafili na kable realizując milionową inwestycję trafili na kable których nikt zauważył podczas projektowania nie były zinwentaryzowane no kur.. przepraszam ale miały swojego właściciela ktoś tu ma niezły burdel w papierach... szkoda nerwów czekamy dalej ! 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 28.12.2018 o 11:27, www napisał:

Jak już wklejasz jakiś link to zrób to poprawnie

Link był poprawny w momencie wklejania, kolego przemądrzały.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
31 minut temu, MarFi napisał:

Link był poprawny w momencie wklejania, kolego przemądrzały.

Co komu z poprawnego przez kilka minut linku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki Kolego WWW  za wklejenie poprawnego linku.

Niestety dziennikarzyny TVpis Kraków  sie nie popisały ...  poza zrobieniem materiału nie odkryli nic ciekawego .   Żadnych deklaracji , żadnych winnych , nawet niby pracownicy miasta mówili tak żeby mówić a nie podać jakieś konkrety  ,  po prostu taki o materiał żeby zapchać pare minut i żeby ci ze złocienia poczuli że  4-ta władza sie nimi przynajmniej interesuje... 

Dociekliwość dziennikarska - na poziomie 0

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta