Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, madn napisał:

Czy robił ktoś zakupy o 6:00 albo po 22:00/23:00? Czy są duże kolejki przed sklepem?

Też jestem ciekawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakieś 20 min temu kolejka około 25 osób pod drzwiami cały parking w autach. 

Polecam godziny 4.30-5 do max 5.30 bo potem ruszają zakupowicze przed pracą na 6

Wieczorem polecam 23 wzwyż, około 22 jest kocioł bo wracają ludzie z pracy + puszczają zmianę z hurtowni za biedronką. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

21 minut temu, Franzz napisał:

Polecam godziny 4.30-5 do max 5.30 

Ale czy o tej porze jest czynne? Ja mogę spokojnie iść o dowolnej porze, nawet o 3:00, tylko myślałem że otwierają o 6:00 rano.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, madn napisał:

Ale czy o tej porze jest czynne? Ja mogę spokojnie iść o dowolnej porze, nawet o 3:00, tylko myślałem że otwierają o 6:00 rano.

Aktualnie biedronkę mamy czynną całodobowo w sobotę natomiast tylko do 14 z uwagi na święto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Franzz napisał:

Aktualnie biedronkę mamy czynną całodobowo w sobotę natomiast tylko do 14 z uwagi na święto.

Przed 23 wczoraj było słabo (kolejka około 20 osob), rano o 5 wbiłem bez kolejki ale juz po wyjściu czekało około 10 osób. Już w trakcie zakupów usłyszałem od obsługi, że jak na tą godzinę to rekord.

Edytowane przez michas85

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli to komuś pomoże: ja w końcu poszedłem między 23 a 24. Kolejka była na ponad 10 osób i stałem do 24. Gdy wychodziłem ok. 00:40 to nadal była taka sama kolejka, jak kiedy wchodziłem.

Edytowane przez madn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta