Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mwpawel napisał:

Ej, ale tam cały zaś się woda leje?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jak na załączonym filmie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W przyszłości w razie takich sytuacji lepiej unikać wchodzenia do korytarzy i piwnic nie wiadomo jaką tam mamy "dziką" instalację i kto ją prowadzi :( wiadomo że nikt tam boso nie biega ale lepiej dmuchać na zimne :/ dajcie znać proszę jak określą fachowcy co tam się podziało :/ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 minut temu, Nulqa napisał:

Czy ktoś wie jaka jest głębokość balkonu ? Jestem poza mieszkaniem a potrzebuje wiedzieć. 

150cm(dlugosc tych dwoch krotszych bokow)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie! Czy ktos z was może mi powiedzieć do czego sluzy kazdy z wejść? Czy mam po prostu kupic 4 kontakty np 1 i szyne z 3 kontaktami? Najlepiej wizualnie bo ja z tych kobiet totalnie atechnicznych :/

IMG_20190505_112136.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od lewej, gniazdo elektryczne, następnie idą teletechniczne czyli kablówka, światłowód, naziemna. 

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, cahar napisał:

Od lewej, gniazdo elektryczne, następnie idą teletechniczne czyli kablówka, światłowód, naziemna. 

Dziękuję czyli wystarczy kupić cos w stylu takiego modulu? 

Screenshot_20190516-193407.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie do Was: zauważyliście podejrzanego mężczyznę kręcącego się po osiedlu? Krótko ścięty, ciemny krótki zarost, kręci się po klatkach i ogląda drzwi i zamki, czasem przesiaduje na klatce, a zapytany co tu robi nie potrafi podać konkretnego powodu? Widziany był też kiedyś w garażu podziemnym pod 45. 

Kiedy będzie wiadomo czy na osiedlu będzie założony monitoring? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, WilczeZiele napisał:

Pytanie do Was: zauważyliście podejrzanego mężczyznę kręcącego się po osiedlu? Krótko ścięty, ciemny krótki zarost, kręci się po klatkach i ogląda drzwi i zamki, czasem przesiaduje na klatce, a zapytany co tu robi nie potrafi podać konkretnego powodu? Widziany był też kiedyś w garażu podziemnym pod 45. 

Kiedy będzie wiadomo czy na osiedlu będzie założony monitoring? 

Też go zauważyliśmy na osiedlu już około miesiąc temu.jak chodził między blokami. W których klatkach był widziany? W jakich porach? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4 dni temu była informacja (tutaj na forum też ktoś wrzucał), że sezon grzewczy się skończył i kaloryfery nie będą już grzały (chyba bez względu na temperaturę). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostaliście kody do klatek na maila? Bo ja mam ale jest podobny do nr mieszkania. Czyli ze kazdy ma swoj a nie jeden staly dla klatki? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Nie pierwszy raz. Nie wiem czy to kwestia piętra? Mieszkamy na 4. Zdarzyło się nawet, że woda przez chwilę nie leciała w ogóle, po minucie znowu było duże ciśnienie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, Greg napisał:

Tak. Nie pierwszy raz. Nie wiem czy to kwestia piętra? Mieszkamy na 4. Zdarzyło się nawet, że woda przez chwilę nie leciała w ogóle, po minucie znowu było duże ciśnienie. 

My 3 piętro... często tak się zdarza? W sumie dopiero 3 dni mieszkamy i trochę niemiła niespodzianka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta