Skocz do zawartości

Oddanie budynków

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, JoannaS napisał:

Co nas czeka... pewnie kolejna wizyta policji bo pies znów jest zamknięty na balkonie i wyje w niebogłosy...

Więc może warto udać się do właścicieli w/w pieska w kilka osób i wytłumaczyć im na czym polega życie we wspólnocie mieszkaniowej lub zaproponować żeby psem zaopiekowali sie inni ludzi jeśli oni nie potrafią?

6 godzin temu, betgl napisał:

Czy ktos wie od kiedy klatki beda zamkniete tylko na domofon?

I czy ktos juz podpisal przeniesienie wlasnosci w budynku 45?

Przydałoby się, aby były zamykane w najbliższym czasie.. Teraz widziałam dziwnego mężczyznę który kręcił się koło bloków, szłam za nim, aż w końcu spytałam czy mu w czymś pomóc, czego szuka, a on coś pomamrotał pod nosem i pobiegł w stronę pętli.. 

1 godzinę temu, Maciek1895 napisał:

Potrzebuję małej pomocy dotyczy miekaszkania 52.06 m2 rzut w załączniku. Gdzie macie gniazdko w przedpokoju? W standardzie wykończenia mam zapisane a fizycznie nie ma podejrzewam że zostało zatynkowane:/

IMG_20190428_151737.jpg

U nas było podobnie, trzeba wziąć np coś drewnianego i stukać w ścianę mniej więcej w to miejsce gdzie to gniazdko było i w tym miejscu będzie głuchy dźwięk. I to miejsce pozostaje tylko odkuć. 

49 minut temu, artwer napisał:

U nas było podobnie, trzeba wziąć np coś drewnianego i stukać w ścianę mniej więcej w to miejsce gdzie to gniazdko było i w tym miejscu będzie głuchy dźwięk. I to miejsce pozostaje tylko odkuć. 

A powiedz mi mniej więcej na której ścianie w którym miejscu? 

36 minut temu, Maciek1895 napisał:

A powiedz mi mniej więcej na której ścianie w którym miejscu? 

My mamy inny układ ale prawdopodobnie będzie na ścianie między drzwiami do łazienki a lodówką około 20-30cm od podłogi. (pod wyłącznikiem oświetlenia w łazience) Ewentualnie obok drzwi wejściowych pod wyłącznikiem światła. Jeśli nie znajdziesz to możesz zapytać o rzut instalacji w biurze sprzedaży. 

Edytowane przez artwer

Nie chcę być złym prorokiem, ale takich niespodzianek możecie mieć niestety więcej. W którymś wątku była dyskusja i porównanie tempa budowy i oddawania budynków przez Murapol i innych deweloperów (Śnieżka, LCC) i niestety ... szybkie wybudowanie budynku nie może być wykonane dokładnie. Oby na tym się skończyło...

Ewidentnie Murapol zawalił i do niego należy usunięcie usterek, budynek jest przecież na gwarancji.

2 godziny temu, Polina napisał:

Pod 45B podobnie.

Dzwoniliśmy do Metropolis, Pan powiedział, że mają zebrane zdjęcia i będą działać w tej sprawie. Ale tak mi się coś wydaje, że oni nie zdają sobie sprawy z tego jak to teraz na prawdę wygląda... 

Widzieliśmy to już przed wczoraj tylko wtedy jeszcze woda nie płynęła aż tak 😮od razu zgłosiliśmy do zarządcy. 

• 2 weeks later...