Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Nulqa napisał:

Ja prawie w to dziś wdepnęłam spiesząc sie i schodząc po schodach. Blok 45, klatka 5, kto ma psy w tej klatce... nie trudno będzie dojść czyje to... 

To już jest przekroczenie granic.... 

Myśle ze w naszej klatce są dwa psy. Jeden nasz, ale kupa nie nasza 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam wrażenie że to wszystko to jeden wielki żart i za moment wyskoczy Pan Majewski i powie mamy Cię... serio? zostawić gówna na klatce schodowej to chyba nadaję się do nagrody roku nie jestem w stanie znaleźć większej abstrakcji...  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, JoannaS napisał:

Myśle ze w naszej klatce są dwa psy. Jeden nasz, ale kupa nie nasza 😉

Ech , ja w ogole na początku myślałam, ze to leży bo właściciel poszedł po sprzęt do usunięcia tego, a to nadal jest .. 

My sobie tak możemy gadać, a właściciel tego psa pewnie nawet nie wie, ze tu taki szum... 

Niestety niezbyt to dobrze świadczy o  właścicielu psa i tym samym o sąsiedzie .. ciekawe co nas jesszcze czeka...

Edytowane przez Nulqa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Co nas czeka... pewnie kolejna wizyta policji bo pies znów jest zamknięty na balkonie i wyje w niebogłosy...

A w której to klatce?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, JoannaS napisał:

Co nas czeka... pewnie kolejna wizyta policji bo pies znów jest zamknięty na balkonie i wyje w niebogłosy...

Więc może warto udać się do właścicieli w/w pieska w kilka osób i wytłumaczyć im na czym polega życie we wspólnocie mieszkaniowej lub zaproponować żeby psem zaopiekowali sie inni ludzi jeśli oni nie potrafią?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, betgl napisał:

Czy ktos wie od kiedy klatki beda zamkniete tylko na domofon?

I czy ktos juz podpisal przeniesienie wlasnosci w budynku 45?

Przydałoby się, aby były zamykane w najbliższym czasie.. Teraz widziałam dziwnego mężczyznę który kręcił się koło bloków, szłam za nim, aż w końcu spytałam czy mu w czymś pomóc, czego szuka, a on coś pomamrotał pod nosem i pobiegł w stronę pętli.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebuję małej pomocy dotyczy miekaszkania 52.06 m2 rzut w załączniku. Gdzie macie gniazdko w przedpokoju? W standardzie wykończenia mam zapisane a fizycznie nie ma podejrzewam że zostało zatynkowane:/

IMG_20190428_151737.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Maciek1895 napisał:

Potrzebuję małej pomocy dotyczy miekaszkania 52.06 m2 rzut w załączniku. Gdzie macie gniazdko w przedpokoju? W standardzie wykończenia mam zapisane a fizycznie nie ma podejrzewam że zostało zatynkowane:/

IMG_20190428_151737.jpg

U nas było podobnie, trzeba wziąć np coś drewnianego i stukać w ścianę mniej więcej w to miejsce gdzie to gniazdko było i w tym miejscu będzie głuchy dźwięk. I to miejsce pozostaje tylko odkuć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
49 minut temu, artwer napisał:

U nas było podobnie, trzeba wziąć np coś drewnianego i stukać w ścianę mniej więcej w to miejsce gdzie to gniazdko było i w tym miejscu będzie głuchy dźwięk. I to miejsce pozostaje tylko odkuć. 

A powiedz mi mniej więcej na której ścianie w którym miejscu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
36 minut temu, Maciek1895 napisał:

My mamy inny układ ale prawdopodobnie będzie na ścianie między drzwiami do łazienki a lodówką około 20-30cm od podłogi. (pod wyłącznikiem oświetlenia w łazience) Ewentualnie obok drzwi wejściowych pod wyłącznikiem światła. Jeśli nie znajdziesz to możesz zapytać o rzut instalacji w biurze sprzedaży. 

Edytowane przez artwer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
44 minuty temu, Maciek1895 napisał:

Ja mam na sciance miedzy pokojem po prawej od wejscia a kuchnia,na samym dole

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, betgl napisał:

Ja mam na sciance miedzy pokojem po prawej od wejscia a kuchnia,na samym dole

My też je mamy oprócz tego w przedpokoju. Więc tam powinno być dodatkowo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pod 45B podobnie.

Dzwoniliśmy do Metropolis, Pan powiedział, że mają zebrane zdjęcia i będą działać w tej sprawie. Ale tak mi się coś wydaje, że oni nie zdają sobie sprawy z tego jak to teraz na prawdę wygląda... 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzwoniłem do niego. Dowiedziałem, się że niby o tym wiedzą i monitoruja to. Ale proponuję do niego dzwonić i nękać to może coś z tym zrobią.  A murapol mówi, że trzeba dzwonić do zarządcy. Zbywanie jednego do drugiego 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chcę być złym prorokiem, ale takich niespodzianek możecie mieć niestety więcej. W którymś wątku była dyskusja i porównanie tempa budowy i oddawania budynków przez Murapol i innych deweloperów (Śnieżka, LCC) i niestety ... szybkie wybudowanie budynku nie może być wykonane dokładnie. Oby na tym się skończyło...

Ewidentnie Murapol zawalił i do niego należy usunięcie usterek, budynek jest przecież na gwarancji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Polina napisał:

Pod 45B podobnie.

Dzwoniliśmy do Metropolis, Pan powiedział, że mają zebrane zdjęcia i będą działać w tej sprawie. Ale tak mi się coś wydaje, że oni nie zdają sobie sprawy z tego jak to teraz na prawdę wygląda... 

Widzieliśmy to już przed wczoraj tylko wtedy jeszcze woda nie płynęła aż tak 😮od razu zgłosiliśmy do zarządcy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta