Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Maciek1895 napisał:

Zezwolenie na użytkowanie. 

Czyli woda ciepła też będzie początkiem kwietnia czy jest szansa że puszczą wcześniej? Ktoś się orientuje może? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem dzisiaj w sprawie cieplej wody u kierownika budowy. Dostałem informacje że wszystko powinno działać i że jutro sprawdza na 100% i roześlą informacje przez zarządcę smsem. Zdementował także informacje że zarządca specjalnie nie włącza ogrzewania bo za mało ludzi się wprowadziło!?! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, mwpawel napisał:

Byłem dzisiaj w sprawie cieplej wody u kierownika budowy. Dostałem informacje że wszystko powinno działać i że jutro sprawdza na 100% i roześlą informacje przez zarządcę smsem. Zdementował także informacje że zarządca specjalnie nie włącza ogrzewania bo za mało ludzi się wprowadziło!?! 

O to ekstra by było! 🙏👌

U nas ogrzewanie jest ciągle włączone, nie mieliśmy sytuacji że nie działało w jakiś dzień 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, mwpawel napisał:

15 minut temu, EweEe napisał:

O to ekstra by było! 🙏👌

U nas ogrzewanie jest ciągle włączone, nie mieliśmy sytuacji że nie działało w jakiś dzień 😉

Chodziło o ciepłą wodę a nie ogrzewanie. Pomyliłem się pisząc. Ja tez mam ogrzewanie, chociaż słabo grzeje. Ale cieplej wody nie ma 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy gruntowaliście strop filigranowy ? Jezeli tak to czym ?? Zwykłym gruntem tak jak do ścian czy np. gruntem beton-kontakt ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzien dobry, informujemy ze budynki nr 45 i 45B przy ul. Domagaly w Krakowie  pozytywnie przeszly odbior techniczny i otrzymaly  pozwolenie na uzytkowanie. W zwiazku z tym wszystkim osobom, ktore odebraly mieszkania w 2018 r. Jestesmy zobligowani naliczyc zaliczki na poczet nieruchomosci. Naliczenia zaliczek zostana przeslane na Panstwa adresy @ do konca tygodnia. Informujemy rowniez, ze przed zakupem przez Panstwa lokali wszystkie zaliczki zostana z Panstwem rozliczone. 
Pozdrawiamy 
Zespol Metropolis - Administrator Nowy Zlocien

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szanowni Panstwo prosimy rowniez o uszanowanie ciszy nocnej i powstrzymanie sie od prowadzenia prac remontowych po godzinie 21.00.
Pozdrawiamy Metropolis
Administrator Nowy Zlocien

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, mateusz napisał:

Czy gruntowaliście strop filigranowy ? Jezeli tak to czym ?? Zwykłym gruntem tak jak do ścian czy np. gruntem beton-kontakt ?

Jeśli chcesz go tylko malować to zwykłym gruntem, ale jeśli chcesz go szpachlowac gipsem, a potem gladzią to beton kontakt. Natomiast jeśli chcesz kłaść od razu gładź na płyty to zwykły grunt. Dlatego że beton kontakt jest z piaskiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 godzin temu, EvilShade napisał:

Czy dostali już państwo maile z Familocka? Smsa otrzymałem natomiast maila brak.

My nie dostaliśmy nawet sms-a. Maila też nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zadzwoń na 507399860 i potwierdź adres mailowy. Do mnie dzwoniła Pani w imieniu zarządcy z tego numeru bo deweloper przekazał błędny adres mailowy i również nie otrzymałem maila. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Winda w 45b kl. 2 nie działa a światło na parterze nie działa. Klucze do komórki odebrane i pilot do garażu też. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 godzin temu, Sabina napisał:

Winda w 45b kl. 2 nie działa a światło na parterze nie działa. Klucze do komórki odebrane i pilot do garażu też. 

Musisz zgłosić zarządcy, albo w biurze murapolu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.03.2019 o 11:43, Ren napisał:

My nie dostaliśmy nawet sms-a. Maila też nie.

U nas jest podobnie. Nie dostaliśmy tych dwóch wiadomości, ale tego samego dnia przyszedł SMS odnośnie wyrzucania śmieci (identyczny jak kartka przy wejściu do klatki). Maila też brak. Dziwne, zwłaszcza że do tej pory wiadomości przychodziły bez problemu.. 🤔

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, artwer napisał:

Musisz zgłosić zarządcy, albo w biurze murapolu.

Właśnie będę pisać do zarządcy  jak już jest platforma :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.03.2019 o 16:43, Greg napisał:

Zadzwoń na 507399860 i potwierdź adres mailowy. Do mnie dzwoniła Pani w imieniu zarządcy z tego numeru bo deweloper przekazał błędny adres mailowy i również nie otrzymałem maila. 

Dzięki, nic nie szkodzi spróbować zadzwonić. Tylko problemem jest również to, że nie dostaliśmy sms-a, a wcześniej raczej przychodziły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy posiadają Państwo informację czy w tym tygodniu w bloku 45a będzie inspektor nadzoru. W ubiegłym tygodniu otrzymałam taką informację z biura. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, nad_monika napisał:

Witam, czy posiadają Państwo informację czy w tym tygodniu w bloku 45a będzie inspektor nadzoru. W ubiegłym tygodniu otrzymałam taką informację z biura. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. 

Z tego co wiem to w poniedziałek miał być strażak i po pozytywnej decyzji mieli składać papiery do Nadzoru 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Maciek1895 napisał:

Z tego co wiem to w poniedziałek miał być strażak i po pozytywnej decyzji mieli składać papiery do Nadzoru 

Dziękuję. Po 2 dniach, ktoś odebrał w biurze. W tym tygodniu podobno ma być złożony wniosek do inspekcji i do 14 dni ma odbyc się kontrola. Zobaczymy bo 2 tygodnie temu też już skladali wniosek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
50 minut temu, nad_monika napisał:

Dziękuję. Po 2 dniach, ktoś odebrał w biurze. W tym tygodniu podobno ma być złożony wniosek do inspekcji i do 14 dni ma odbyc się kontrola. Zobaczymy bo 2 tygodnie temu też już skladali wniosek. 

A czy ktoś z budynku 45A ma klucze do mieszkania te właściwe, czekacie aż dostaniecie od murapolu czy sami sobie zakladacie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta