Skocz do zawartości

Oddanie budynków

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2019 o 12:13, mwpawel napisał:

A ja mam takie pytanie z innej beczki; Czy wszyscy macie zamiar płacić za kontenery które podobno administracja podstawiła, czy tez podstawi? Bo ja np. Żadnego gruzu itp. nie mam. A z tego co widzę to z kontenerów korzystają także budowlańcy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mogę się mylić ale chyba pod kontener są przypisani wszyscy i nieważne czy wrzucisz żyletkę czy tonę gruzu 

Informacja z Metropolis:

Dzień dobry,  odbiór się odbył i Pani Inspektor podpisała protokół. Teraz czekamy na decyzję. Jak tylko dostaniemy jakąś informację z Murapolu od razu Państwa poinformujemy. Z tego co wiemy teraz na dniach mają być Państwu wydawane komórki i miejsca postojowe.

Mam takie pytanie - czy deweloper sam przekazał namiary na Państwa do zarządcy budynków czy Państwo się gdzieś "zgłaszali"? Odebraliśmy mieszkanie w zeszłym tygodniu, ale na naszego maila nie dotarła jeszcze żadna wiadomość od zarządcy. 

W dniu 25.02.2019 o 15:47, Pi0trekus napisał:

Dzien dobry. Informujemy, ze  26.02 (wtorek) nastapi ponowny odbior budynkow nr 45 i 45B w zw z tym przypominamy, ze nalezy zadbac o czystostosc i porzadek zw z prowadzonymi przez siebie pracami,zlikwidowac  wszystkie przewody  elektryczne  wychodzace z okien. Od godz. 11:00 Do godz. 15:00 bedzie obowiazywal zakaz przebywania na terenie budowy, prowadzenia prac budowlanych i zakaz wjazdu na teren budowy.
Zespol Metropolis - Administrator Nowy Zlocien 

Ponawiam pytanie wie ktoś dokładnie kiedy odbiór bloku 2 bo oprócz tego , że pod koniec marca to chyba nie ma żadnych konkretnych informacji 

Godzinę temu, Greg napisał:

Mam takie pytanie - czy deweloper sam przekazał namiary na Państwa do zarządcy budynków czy Państwo się gdzieś "zgłaszali"? Odebraliśmy mieszkanie w zeszłym tygodniu, ale na naszego maila nie dotarła jeszcze żadna wiadomość od zarządcy. 

Ja również  długo  nic nie dostałam i okazało  się  że  deweloper  błędnie  przekazał  mój nr telefonu  sama  wysłałam  do metropolis  poprawny nr i od tego czasu  dostaje  powiadomienia od nich.

18 minut temu, kachna901 napisał:

Ja również  długo  nic nie dostałam i okazało  się  że  deweloper  błędnie  przekazał  mój nr telefonu  sama  wysłałam  do metropolis  poprawny nr i od tego czasu  dostaje  powiadomienia od nich.

Można prosić tel/maila do firmy Metropolis? 

1 godzinę temu, Matt napisał:

Ponawiam pytanie wie ktoś dokładnie kiedy odbiór bloku 2 bo oprócz tego , że pod koniec marca to chyba nie ma żadnych konkretnych informacji 

Tego z Nas nikt nie wie :)

myślę że trzeba poprostu patrzeć na postęp prac.

jak będą klatki wymaloywyanye całkowicie, wszystkie włączniki oświetlenie domofony itp itd:)

i jak zaczną ogarniać na zewnątrz  to znaczy ze zbliża się odbiór :)

nie chce prorokowac ale pewnie długa droga przed 2 :(

2 godziny temu, Greg napisał:

U nas mail przyszedł tego samego dnia, odrazu z prośbą o zapłatę czynszu 😐

2 godziny temu, Micolette napisał:

Ooo! Bueno! :) W biurze to załatwiłeś, czy jakoś okrężną drogą?

Niestety jeśli  ktoś  ma boks zamiast komórki lokatorskiej to nie są  jeszcze gotowe:

Info z murapol: pilota można już odebrać. Do boksów nie mamy jeszcze kluczy i z tego co wiem jeszcze trzeba zamontować przegrody. 

Edytowane przez kachna901

15 minut temu, Franzz napisał:

Sąsiedzi czy Murapol w rozmowach zdradza już kto będzie najmował lokale użytkowo-usługowe ? 

Z tego co początkowo wiedziałem to ma być żłobek i przedszkole (prywatne), ale co więcej tam będzie to tylko właściciele lokali powiedzą, stawiam że pewnie jakaś żabka i tak dalej.

• Thanks 1