Skocz do zawartości

Oddanie budynków

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Matt napisał:

A ma ktoś zdjęcie 2 w takim razie ?

Mam tylko takie zdjęcie ze środy , elewacja cala skończona , balustrady już myślę , że wszędzie założone  do tego czasu, część klatek już prawie wykończona część powiedzmy w połowie ;)

blok.jpg

• Like 1

10 godzin temu, mateusz napisał:

W przyszłym tygodniu ma być na budynku numer 2 straż pożarna na odbiorach zaś końcem lutego dopiero będą złożone papiery do nadzoru budowlanego. Z tego wynika, że kontrola inspektora budowlanego najszybciej odbędzie się w drugiej połowie marca. 

W biurze mi mówią ,że odbierane mają być wszystkie budynki razem,więc jak to w końcu ma się odbywać? 

Według moich informacji w ostatnim tygodniu lutego ma być inspekcja. 

Edytowane przez Breena88

28 minut temu, mwpawel napisał:

Jaki zapis i gdzie? Bo każdy z nas miał np. Zapis w umówię deweloperskiej a i tak go nie dotrzymali

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chodzi chyba o to ze po 120 dniach można odstąpić od umowy. 

Tylko, że większość z nas poprostu chciałaby się wprowadzić do mieszkania za które zapłaciliśmy już daaawno temu...

A ja mam takie pytanie z innej beczki; Czy wszyscy macie zamiar płacić za kontenery które podobno administracja podstawiła, czy tez podstawi? Bo ja np. Żadnego gruzu itp. nie mam. A z tego co widzę to z kontenerów korzystają także budowlańcy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Godzinę temu, Matt napisał:

Czyli nie wiadomo dalej co z 2 :/

Nie wiem, o 2 po prostu nie zapytałem bo mieszkanie mam w 1

8 minut temu, mwpawel napisał:

A ja mam takie pytanie z innej beczki; Czy wszyscy macie zamiar płacić za kontenery które podobno administracja podstawiła, czy tez podstawi? Bo ja np. Żadnego gruzu itp. nie mam. A z tego co widzę to z kontenerów korzystają także budowlańcy.

Co do opłat było zapisane w umowie że po odbiorze ponosimy koszty utrzymania, aczkolwiek kwota 400zł za trochę kartonu od mieszkania to absurd. Ja żadnej oficjalnej informacji w tym temacie nie dostałem.

Dzien dobry. Informujemy, ze  26.02 (wtorek) nastapi ponowny odbior budynkow nr 45 i 45B w zw z tym przypominamy, ze nalezy zadbac o czystostosc i porzadek zw z prowadzonymi przez siebie pracami,zlikwidowac  wszystkie przewody  elektryczne  wychodzace z okien. Od godz. 11:00 Do godz. 15:00 bedzie obowiazywal zakaz przebywania na terenie budowy, prowadzenia prac budowlanych i zakaz wjazdu na teren budowy.
Zespol Metropolis - Administrator Nowy Zlocien 

10 minut temu, Pi0trekus napisał:

Dzien dobry. Informujemy, ze  26.02 (wtorek) nastapi ponowny odbior budynkow nr 45 i 45B w zw z tym przypominamy, ze nalezy zadbac o czystostosc i porzadek zw z prowadzonymi przez siebie pracami,zlikwidowac  wszystkie przewody  elektryczne  wychodzace z okien. Od godz. 11:00 Do godz. 15:00 bedzie obowiazywal zakaz przebywania na terenie budowy, prowadzenia prac budowlanych i zakaz wjazdu na teren budowy.
Zespol Metropolis - Administrator Nowy Zlocien 

A kiedy odbiór bloku 2