Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mwpawel napisał:

witam, ma ktoś namiar na kogoś kto z uprawnieniami podłącza sprzęty AGD?

U nas był Pan, który reklamuje się na forum w wątku:  Firmy i drobne usługi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Sabina napisał:

Ja w kuchni słyszę dziwne brzęczenie w ścianie a w łazience jak ktoś w klatce  3 na  2 piętrze spuszcza wodę i kaszle :D  hahaha strasznie cienkie ściany 

Ostatnio jak wyszliśmy na balkon to sąsiedzi głośno rozmawiali w salonie, cofnęliśmy się do naszego i tu zaskoczenie, bo nie było słychać tych głośnych rozmów 😁 ale z łazienką widzę, że jest inaczej 😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
44 minuty temu, Matt napisał:

Dzień Dobry wszystkim , czy ktoś słyszał jakieś konkrety dotyczące oddania budynku 2

To słowo niestety przy tej inwestycji nie funkcjonuje. Wszystko co mówią to kłamstwa albo  przerzucanie się winą.  Każda informacja jest mniej konkretna od poprzedniej.

Takie jest moje zdanie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 11.04.2018 o 21:10, sledzik1984 napisał:

Patrząc na zdjęcia wrzucone w temacie Jak idzie budowa zakładanie, że cokolwiek zostanie oddane do użytku w 4 kwartale 2018 roku jest delikatnie mówiąc naiwnością. 

Wg. zdjęć satelitarnych w Google Earth we wrześniu 2017 roku deweloper wylał fundament i zrobił kawałek podłogi na poziomie -1. 

Śnieżka nową inwestycję na Agatowej rozpoczęła w listopadzie 2017 i deklaruje, że skończą we wrześniu ale 2019

W sieci da się znaleść informacje, że średnio budowa budynku wielorodzinnego trwa około 2 lata. 

Jak Murapol postawi wam osiedle w mniej niż 12 miesięcy - coś musi być z nim nie tak...  szczególnie, że przez prawie rok było tam jezioro bo Murapol nie był w stanie odpompować deszczówki z wykopu :P

W dniu 16.05.2018 o 14:41, glabella napisał:

Trzeba być dobrej myśli, że zostaną oddane w miarę szybko i nie będzie z nimi takich problemów. Pozytywne myślenie ma dobry wpływ na zdrowie 👍🏻 

W dniu 16.05.2018 o 17:47, sledzik1984 napisał:

Trzeba też być świadomym tego, że jak na 10 inwestycji na 9 jest problem to na 90% na 11 problemy też będą. Statystyka jest niestety nieubłagana. 

Tak tylko zostawię dla tych co to uważają, że statystyka nie działa. Minął prawie rok od mojego pierwszego posta w tym wątku i okazuje się jednak, że statystyka działa.

Dodatkowo - rok temu jakoś nie pomyślałem o poniższym rysunku... 

tanio-dobrze-szybko.png

Polecam kierowanie się powyższym rysunkiem w życiu. Działa - i sprawdza się w każdej jednej dziedzinie. Wybrać możecie sobie wyłącznie trzy sąsiadujące hasła. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę Pana, moje mieszkanie jest wyremontowane i urządzone. Klucze odebrałam jeszcze w zeszłym roku. Polecam dobre nastawienie mieć, nie zaszkodzi. 

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Matt napisał:

Dzień Dobry wszystkim , czy ktoś słyszał jakieś konkrety dotyczące oddania budynku 2

Podpinam się pod pytanie. Wiadomo ile mieszkań w budynku 2 już jest odebranych? Podobno jeśli będzie koło połowy odebranych będziemy mogli wnosić o włączenie ciepłej wody. Wiem wiem ile to trwało w budynkach 1 i 3 ale blok 2 już płaci za tą wodę więc może będzie coś szybciej... My byśmy chcieli się pod koniec marca już wprowadzić... Jak reszta planuje? Elewacja chyba już skończona na całym budynku nie? Plac zabaw już stoi XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 19.02.2019 o 15:19, kachna901 napisał:

Proszę o kontakt

Wysłałam na priv w wiadomości jak coś 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odbiory ruszaja na poczatku marca ja mam miedzkanie w klatce D termin już umówiony

Plac zabaw serio?  Na wizualizacji jest ale wiadomo czemu służy wizualizacja 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, EweEe napisał:

Podpinam się pod pytanie. Wiadomo ile mieszkań w budynku 2 już jest odebranych? Podobno jeśli będzie koło połowy odebranych będziemy mogli wnosić o włączenie ciepłej wody. Wiem wiem ile to trwało w budynkach 1 i 3 ale blok 2 już płaci za tą wodę więc może będzie coś szybciej... My byśmy chcieli się pod koniec marca już wprowadzić... Jak reszta planuje? Elewacja chyba już skończona na całym budynku nie? Plac zabaw już stoi XD 

Kto płaci za ciepła wodę? Bo ja na pewno nie 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, mwpawel napisał:

Kto płaci za ciepła wodę? Bo ja na pewno nie 😉

A w czynszu i opłatach? My mamy w czynszu zaliczke(opłata stała) na wodę ciepła i zimna (osobno każda) plus opłata zmienna też osobno zimna i ciepła, przy czym ciepła teraz ma 0. Chyba że czynszu jeszcze nie płacicie?

Plac zabaw mini ale jest 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, EweEe napisał:

A w czynszu i opłatach? My mamy w czynszu zaliczke(opłata stała) na wodę ciepła i zimna (osobno każda) plus opłata zmienna też osobno zimna i ciepła, przy czym ciepła teraz ma 0. Chyba że czynszu jeszcze nie płacicie?

Plac zabaw mini ale jest 😉

Nie płace żadnego czynszu! I nie wyobrażam sobie żebym miał płacić skoro blok nie jest wykończony i nie ma możliwości w nim legalnie mieszkać. Wody cieplej nie ma. Nie sprzątają, nie wywożą śmieci itp.

To że zażądca odebrał blok od murapolu pomimo ze ten nie wywiązał się z terminów to ich sprawa. Nie rozumiem czemu mieszkańcy maja ponosić te koszty skoro tam nie mieszkają. 

Juz nie mówię o domniemanych kontenerach za które będziemy mieli zapłacić. 

Nie miałem żadnego gruzu itp. A śmieci budowlane wywozi narazie podwykonawca którego zatrudnia murapol. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, mwpawel napisał:

Nie płace żadnego czynszu! I nie wyobrażam sobie żebym miał płacić skoro blok nie jest wykończony i nie ma możliwości w nim legalnie mieszkać. Wody cieplej nie ma. Nie sprzątają, nie wywożą śmieci itp.

To że zażądca odebrał blok od murapolu pomimo ze ten nie wywiązał się z terminów to ich sprawa. Nie rozumiem czemu mieszkańcy maja ponosić te koszty skoro tam nie mieszkają. 

Juz nie mówię o domniemanych kontenerach za które będziemy mieli zapłacić. 

Nie miałem żadnego gruzu itp. A śmieci budowlane wywozi narazie podwykonawca którego zatrudnia murapol. 

A z ciekawości zapytam tylko czy odebraliście w 2018 czy już w 2019? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo wcześniej była informacja tutaj że osoby które odebraly w 2018 faktycznie nic nie płacą a ci co po nowym roku już tak... Nam odrazu tego samego dnia po odbiorze kluczy przyszła zapłata do 10 za "przyszły" miesiąc, w tym czynsz, woda jak pisałam wcześniej i wywóz tych śmieci i ogrzewanie. Musimy w takim razie uderzyć do dozorcy lub murapolu bo masz rację, że przecież w czynszu zawiera się dbanie o porządek a jak narazie to my nawet wejścia nie mamy, nie mówiąc o reszcie... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, EweEe napisał:

A z ciekawości zapytam tylko czy odebraliście w 2018 czy już w 2019? 

2018 grudzień 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, mwpawel napisał:

Mi tu nic nie pasuje. Czemu jest różnica między odbiorem w 2018 a 2019 skoro chodzi o ten sam budynek? 

Wydaje mi się że zaszły zmiany wraz z nowym rokiem... ☹️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, EweEe napisał:

Bo wcześniej była informacja tutaj że osoby które odebraly w 2018 faktycznie nic nie płacą a ci co po nowym roku już tak... 

Nie bardzo rozumiem tą wypowiedź. Gdzie była informacja, że ktoś nic nie płaci a po nowym roku płaci? Do kiedy nie płaci? A ten co płaci to za co płaci? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja odebrałem mieszkanie w grudniu 2018 i nikt mi nic nie kazał płacić za czynsz. A na forum już chyba pare osób pisało ze odbierali mieszkanie w 2019 roku i kazali im płacić za czynsz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam trochę inne pytanie. Wybaczcie, że trochę nie w temacie, ale nie wiem gdzie o to zapytać, a moze tu administrator zaglądnie.

Otóż założyłam sobie niedawno tu konto, pomyslałam, że to forum to świetna rzecz, można wymieniać sie informacjami i nawzajem sobie pomagać. Najlepsze, ze polecilam mężowi, żeby tez sobie założył, ze będzie mógł obserwować wątki, które go interesują i tez sie w nich udzielać. I tak dziś od słowa do słowa powiedział mi dziś , ze dodał posta o internecie (u nas on zajmuje sie takimi sprawami). Wiem, ze zrobił wywiad i mały research, który net będzie śmigał, dowiadywał sie tez o tv itd i chciał sie podzielić informacja z innymi, bo uznał, ze komuś to sie moze przydać, i dzień pózniej okazuje sie, ze dostał bana i nie moze już nic napisac. I to trochę dziwne, bo  sumie nie wiedział, ze nie można na forum wklejać żadnych linków, został posadzony o wklejanie reklam pod fałszywym nickiem.

Panie administratorze czy moze Pan sie odnieść do tej kwestii? Przeciez mógł nie wiedzieć, ze nie wolno takich rzeczy wklejać,( tak naprawdę chciał sie tylko podzielić który net jego zdaniem będzie tu najlepiej śmigał, ale wiadomo to jest subiektywna opinia,), a regulaminu nie znalazł tu żadnego na forum, żeby to już po sprawie faktycznie sprawdzic, czy zrobił cos wbrew zasadom. Żadnego ostrzeżenia ani nic, tylko od razu blokada.Czy ja dobrze rozumiem, ze na podstawie 2 komentarzy, w których ktoś napisał, ze to moze jakiś tajniak, który probuje  cos reklamować oraz ze jego konto ma dopiero 2 dni (jesteśmy nowi na zlocieniu i dopiero sie przeprowadziliśmy wiec to chyba zrozumiałe ze od niedawna jesteśmy w społeczności forum) dostał bana? 

Wysylal  formularz do administratora ale zero odpowiedzi. Czy można prosić o kontakt w tej sprawie? Ale jak mogę sie z Panem skontaktować ?

Dziwne to wszystko. Teraz tak sobie myśle, czy ja tez nie dostane zaraz bana, bo nie do końca na temat napisałam tutaj.

A co do tematu- my tez odebraliśmy mieszkanie w grudniu i nie płacimy żadnych zaliczek. 

Trochę w kulki lecą, ze jednym każą płacić a innym nie...

Dobrej nocy wszystkim

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Breena88 napisał:

Myślałam ,że mnie już niczym Murapol nie zaskoczy...  🙈😆

Ja ślepy albo głupi nic nie dostrzegam paranormalnego :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Franzz napisał:

Ja ślepy albo głupi nic nie dostrzegam paranormalnego :( 

Ja też... 😐 Który to blok bo nie mogę rozkminić... 3?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta