Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Marta_K napisał:

Partery

Nie... plac budowy....

A orientujesz się czy zaczęli malowac kolorem elewację od strony łąk ? bo od atut już skończona ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, nie byłam z tamtej strony budynku. Tak od Atuta praktycznie skończona jak na moje oko, tylko rusztowania nadal stoją, więc pewnie cos tam jeszcze dłubią przy tym.

2 minuty temu, pati007 napisał:

A orientujesz się czy zaczęli malowac kolorem elewację od strony łąk ? bo od atut już skończona ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam info odnośnie ciepłej wody - że na dniach powinno się udać podłączyć ale wina leży po stronie Murapolu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 minut temu, Sabina napisał:

Mam info odnośnie ciepłej wody - że na dniach powinno się udać podłączyć ale wina leży po stronie Murapolu. 

Czemu nas to nie dziwi 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może ma ktoś znajomosci w nadzorze budowlanym żeby dopytać czemu tak naprawdę odbiór się nie odbył? 

Bo że budowa niezakończona to wszyscy widzimy ale podobno były tez jakieś braki w dokumentacji. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Sabina napisał:

A ja właśnie rozmawiałem z Panią z Murapolu i twierdzi że wina po stronie MPCu że że strony Murapolu jest wszystko ok a jeśli chodzi o ogrzewanie to nie była mi w stanie określić dlaczego nie grzeje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 minut temu, Maciek1895 napisał:

A ja właśnie rozmawiałem z Panią z Murapolu i twierdzi że wina po stronie MPCu że że strony Murapolu jest wszystko ok a jeśli chodzi o ogrzewanie to nie była mi w stanie określić dlaczego nie grzeje 

No przecież nie powie, że zapomnieli czegoś zrobić  :D łatwiej zrzucić na kogoś innego.
Wcześniej Pani we wspólnocie mówiła, że Murapol instalacji nie dokończył. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do kontenerów-  Akt notarialny 

Po sporządzeniu Protokołu Wstępnego Odbioru Technicznego Deweloper - na wniosek Nabywcy - może udostępnić Nabywcy Lokal Mieszkalny w celu rozpoczęcia przez Nabywcę prac wykończeniowych we własnym zakresie, przy czym z dniem udostępnienia Lokalu Mieszkalnego Nabywcy, przechodzą na Nabywcę wszelkie obowiązki związane z utrzymaniem Lokalu Mieszkalnego oraz Nieruchomości Wspólnej, a w szczególności obowiązek ponoszenia wszelkich kosztów związanych z eksploatacją i utrzymaniem Lokalu Mieszkalnego oraz Nieruchomości Wspólnej, w tym kosztów dostawy mediów, utrzymania czystości Nieruchomości Wspólnej, wywozu śmieci. Nabywca zobowiązany będzie do uiszczania zaliczek na pokrycie powyższych kosztów, na rzecz Dewelopera lub powołanego przez Dewelopera administratora, które następnie zostaną rozliczone według faktycznego zużycia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

podrzuci ktoś zdjęcia elewacji budynku 2 od pól oraz stanu dróg dojazdowych ? Prace posuwają się do przodu ?

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 minut temu, mateusz napisał:

podrzuci ktoś zdjęcia elewacji budynku 2 od pól oraz stanu dróg dojazdowych ? Prace posuwają się do przodu ?

też jestem zainteresowana zdjęciami bo będe dopiero za tydzień tam ;(

Edytowane przez pati007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też właśnie to pismo podpisywalismy, więc teoretycznie nie mamy prawa się na to nie godzić (opłaty po odbiorze kluczy), szkoda tylko że my już płacimy a nawet nie wiadomo kiedy się tam będzie można wprowadzić a budynki 1 i 3 nadal nie płacą mimo że kilka osób już tam pomieszkuje... Może z nowym rokiem weszły nowe przepisy i temu...? Ja byłam wczoraj do 15 na mieszkaniu i grzejniki grzaly normalnie... O której zaszlo mniej więcej wyłączenie grzejników? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Breena88 napisał:

Mam mieszkanie w bloku 1. Z czego mi wiadomo czynsz będę płacić dopiero po oddaniu budynku do użytkowania. 

Póki co za nic nie płacę oprócz prądu.

Ja mam mieszkanie w bloku 3, już dawno je odebrałam i czynszu też nie płacę jedynie prąd już od tego miesiąca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 12.02.2019 o 22:29, mwpawel napisał:

Te firanki i zasłony to u Mnie 🤣 nie mieszkamy ale mamy już prawie wszystko wykończone i chcieliśmy trochę zasłonić okna 😉

Tez widziałam już firanki 😊 Jesteście chyba pierwsi, u mnie wisi tylko zasłona póki co.

Odbioru podobno noe ma bo nie ma drogi pożarowej a ludziom mydlą oczy i wymyślają jakieś głupoty. A wody cieplej nadal nie ma, czyli to co mówią panie z murapolu to jest jedna wielka bujda, ciagle słyszę , ze jutro, ze na dniach, ze za kilka dni i tak w kółko, co oni myślą, ze ludzie to jakieś debile ?! gadają tylko tak żeby sie odczepić, straszna porażka jakie jaja robią sobie z ludzi ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Klatka F odebral ktoś mieszkanie?

Dają znać kiedy mam odebrać mieszkanie czy trzeba tam jechać zapytać? Bo dodzwonic się ciężko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W klatce F jest już przynajmniej 2 mieszkania oddane na parterze. Ale wczoraj kończyli kłaść płytki na klatce schodowej i nie dało się dostać do mieszkań wyżej. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 godzin temu, Maciek1895 napisał:

Nie wierzcie tym  paniom z murapolu bo one codziennie mówią ze woda ciepła będzie na dniach a jak ktoś idzie już 10ty raz zapytać to wtedy mówią ze wina po stronie mpec. A czy jak sie zadzwoni do mpec to podadzą info ze włączyli wodę ? Czy takich info udzielają tylko kierownikom budowy itd?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś z sąsiadów posiada zdjęcia elewacji budynku nr 2 od strony łąk ? Czy prace się posunęły do przodu ?

ps . będe bardzo wdzięczna 😊

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Dzien dobry, informujemy, ze od dnia dzisiejszego na budynkach 45 i 45B istnieje mozliwosc korzystania z cieplej wody. 

Pozdrawiamy
Zespol Metropolis- Administrator Nowy Zlocien "

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.02.2019 o 09:22, pati007 napisał:

Czy ktoś z sąsiadów posiada zdjęcia elewacji budynku nr 2 od strony łąk ? Czy prace się posunęły do przodu ?

ps . będe bardzo wdzięczna 😊

Byłem w okolicy i zrobiłem kilka zdjęć :)

20190215_124241.jpg

20190215_124314.jpg

20190215_124325.jpg

20190215_124413.jpg

20190215_124419.jpg

20190215_124525.jpg

20190215_124531.jpg

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta