Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sobie radzicie z remontami bez windy? Podobno nie zostanie uruchomiona szybko, bo „zniszczy się przez te remonty”... chyba w każdej innej inwestycji windy są zabiezpieczone od środka i ludzie nie musza dźwigać ciężarów na ostatnie piętra...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Winda jest wyłączona z uwagi na brak odbioru budynku, po tym można włączyć windę tylko trzeba ją zabezpieczyć płytami od środka w celu zminimalizowania uszkodzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, glabella napisał:

A jak sobie radzicie z remontami bez windy? Podobno nie zostanie uruchomiona szybko, bo „zniszczy się przez te remonty”... chyba w każdej innej inwestycji windy są zabiezpieczone od środka i ludzie nie musza dźwigać ciężarów na ostatnie piętra...

Jak będzie pozwolenie to winda musi działać, zapłaciłeś za nią i w każdym czynszu będziemy pewnie płacić 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

oo widzę, że rozłożyli w końcu rusztowanie od strony łąk ...  mogli by połozyć tam styropian a następnie przejść na tamtą strone akurat klej wyschnie.. a czy ja dobrze widzę , że na zewnątrz pracuje jeden Pan tylko ? 😱😝

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, paola napisał:

Jest postęp nareszcie;) 

Oby tylko nie jednodniowy...

Z tym postępem to bym raczej się nie cieszył, bo od dwóch dni jest plusowa temperatura a na elewacji pracują dopiero od dziś i tylko w trójkę. W takim składzie i tępie to faktycznie może być tak jak piszę biuro sprzedaży że do końca kwietnia zdążą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 25.01.2019 o 15:59, betgl napisał:

Takiego smsa powinni dostac wszyscy...🙄

Podobno jutro ma być inspekcja taką informację dostałam od Pani Anety, niestety również ani maila ani sms nie dostałam od zarządcy, który niby miał wszystkich informować, ale dziś nas wypuścili na budowę samochodem bez problemu bo akurat nam płytki przywieźli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, mwpawel napisał:

Jak tam? był ktoś na odbiorze ostatecznym? jakieś niespodzianki?

Ja będę po 16 na budowie to zajgladne do biura i się spytam zy wszystko ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po odbiorze teoretycznie chyba powinien już być dostęp do miejsc postojowych na parkingu? Te boksy garażowe chyba też miały być montowane dopiero po oficjalnym odbiorze technicznym budynku. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja przed chwilą dostalem odp ze muszą jeszcze skonczyć wiaty śmietnikowe i daszki nad klatkami, decyzja podobno do miesiąca a akty do dwóch miesięcy.

Nie do końca wiem jak rozumieć tego maila, decyzja nadzoru była negatywna i za miesiąc będzie kolejna  inspekcja po zrobieniu tego co kazali? Czy po prostu jak to w polsce nawet po inspekcji mamy czekać miesiąc na decyzje?

Edytowane przez EvilShade

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
58 minut temu, EvilShade napisał:

Ja przed chwilą dostalem odp ze muszą jeszcze skonczyć wiaty śmietnikowe i daszki nad klatkami, decyzja podobno do miesiąca a akty do dwóch miesięcy.

Nie do końca wiem jak rozumieć tego maila, decyzja nadzoru była negatywna i za miesiąc będzie kolejna  inspekcja po zrobieniu tego co kazali? Czy po prostu jak to w polsce nawet po inspekcji mamy czekać miesiąc na decyzje?

Z tego co rozumiem to podczas kontroli wyszły błędy i dostali miesiąc na ich naprawę. A co do przeniesienia własności to już nie wiem. Już naprawdę jestem mocno poirytowany całą sytuacją i podejściem dewelopera do wszystkich opóźnień. Tym bardziej że ja mam mieszkanie w budynku 2 i ostatnio dostałem pismo że przewidywany czas przeniesienia własności wydłuży się do 30.04.2019r. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, krychu86 napisał:

Skąd macie takie informacje? 

Ja mam tylko informację na temat planowanego przeniesienia własności mieszkania w budynku nr.2. Dostałem ją w oświadczeniu od dewelopera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źle zadałem pytanie. Miałem na myśli z kim kontaktowaliscie  sie i od kogo macie takie takie informacje. Bo moja opiekunka wiecznie nic nie wie. 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, krychu86 napisał:

Źle zadałem pytanie. Miałem na myśli z kim kontaktowaliscie  sie i od kogo macie takie takie informacje. Bo moja opiekunka wiecznie nic nie wie. 

Większość z tych „opiekunek” z murapolu nic nie wie i cały czas opowiada głupoty. Wiec jak słyszałem cały czas inne wersje na temat przeniesienia własności to poprosiłem ja o oświadczenie oficjalne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pani doprecyzowała mi w mailu, że opinia nie była negatywa więc to jakiś plus, bo przy negatywnej można by czekać i pół roku.

Mają to poprostu zrobić w sensie wiaty i daszki.Podobno może uda się szybciej niż miesiąc bo wiaty już mają, jutro zaczynają montaż.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy kluczy do swoich mieszkań. Chodzi o Tauron. Ile czekaliście czasu na powieszenie licznika od momentu podpisania umowy z dostawcą? Podzieli się ktoś doświadczeniem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, Danuta napisał:

A ja mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy kluczy do swoich mieszkań. Chodzi o Tauron. Ile czekaliście czasu na powieszenie licznika od momentu podpisania umowy z dostawcą? Podzieli się ktoś doświadczeniem?

Po tygodniu miałem założony licznik A tylko dlatego że był to okres między świętami 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 minuty temu, Danuta napisał:

My czekaliśmy dwa dni. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, hubertkantor napisał:

Po tygodniu miałem założony licznik A tylko dlatego że był to okres między świętami 

Dzięki, kolego! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta