Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2018 o 18:55, Polina napisał:

Cześć,

za 41m2 wzięli 190 zł. Wszystko trwało +- godzinę i 30 min.

Na kolejny odbiór już się nie umawialiśmy, wiemy co mają poprawić i jak to ma być zrobione więc ich obecność nie jest już potrzebna :).

Czy ja również mogłabym prosić o jakieś namiary?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem  wczoraj przyjemność oglądać mieszkanie w budynku nr 2 w klatce A. Tynki w mieszkaniu suche i gładkie. Miejscami są one  mokre typu  lazienka i komin przedpokoju z aneksem. Nie ma drzwi wejściowych do mieszanka i wylewek oraz kaloryferów. Na chwile obecną trwają pracę nad ociepleniem podłogi i wylewką. Klatka ta  jest otynkowana, brak windy. Według informacji pani z muraplu klatka ta jest nakbardziej zaawansowana jeżeli chodzi o etap budowy. Mieszkania te maja być oddawane może do końca miesiąca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.11.2018 o 18:55, Polina napisał:

Cześć,

za 41m2 wzięli 190 zł. Wszystko trwało +- godzinę i 30 min.

Na kolejny odbiór już się nie umawialiśmy, wiemy co mają poprawić i jak to ma być zrobione więc ich obecność nie jest już potrzebna :).

też poprosze o namiary:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.11.2018 o 12:30, TomekKrk napisał:

Miałem  wczoraj przyjemność oglądać mieszkanie w budynku nr 2 w klatce A. Tynki w mieszkaniu suche i gładkie. Miejscami są one  mokre typu  lazienka i komin przedpokoju z aneksem. Nie ma drzwi wejściowych do mieszanka i wylewek oraz kaloryferów. Na chwile obecną trwają pracę nad ociepleniem podłogi i wylewką. Klatka ta  jest otynkowana, brak windy. Według informacji pani z muraplu klatka ta jest nakbardziej zaawansowana jeżeli chodzi o etap budowy. Mieszkania te maja być oddawane może do końca miesiąca. 

Wczoraj pisałam do nich maila, kiedy mogę zobaczyć mieszkanie i jaki jest realny termin oddania..... Ten sam budynek, ta sama klatka.

Dostałam informacje, że nie wcześniej niż za tydzień i że walczą z budową, ale oddanie zakładają  nie wcześniej niż w połowie grudnia....

Edytowane przez Marta_K

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

JA również byłam wczoraj i uzyskałam podobną informację .

Termin zakończenia elewacji przesunął się na 10 grudnia. Wiec  wcześniej niż 10-tego nie dostaniemy kluczy, gdyż będą jeszcze zakładać balustrady, a to też potrwa kilka dni ... Także połowa grudnia jak nic

Edytowane przez pati007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam zarezerwowane mieszkanie 3 pok w budynku nr 2 na pierwszym piętrze i twierdzą że nie mogę zobaczyć mieszkania bo dopiero w grudniu... kurde a plany planami, jednak jak się widzi coś realnie to można sobie wyobrazić czy mieszkanie pod względem chociażby funkcjonalnym spełni oczekiwania;./

btw. czy ktoś wie jak wygląda kwestia odległości od bloku przystanku SKA? oraz jak rozmieszczone są kaloryfery w mieszkaniu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
32 minuty temu, monaw89 napisał:

Mam zarezerwowane mieszkanie 3 pok w budynku nr 2 na pierwszym piętrze i twierdzą że nie mogę zobaczyć mieszkania bo dopiero w grudniu... kurde a plany planami, jednak jak się widzi coś realnie to można sobie wyobrazić czy mieszkanie pod względem chociażby funkcjonalnym spełni oczekiwania;./

btw. czy ktoś wie jak wygląda kwestia odległości od bloku przystanku SKA? oraz jak rozmieszczone są kaloryfery w mieszkaniu?

Mieszkania będą najprawdopodobniej do odbioru w grudniu i skończone dopiero w grugniu więć dlatego... masz zarezerwowane a nie kupione to też robi różnice. My wchodzimy do naszych mieszkach np. by odebrać jakieś zmiany czy przeróbki , lub na oględziny ale już NASZYCH mieszkań. 

Co do kaloryferów na pewno jest to zaznaczone na planie, wraz z innymi podłączami.  btw. są jeszcze nie założone.

Edytowane przez pati007

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, pati007 napisał:

Mieszkania będą najprawdopodobniej do odbioru w grudniu i skończone dopiero w grugniu więć dlatego... masz zarezerwowane a nie kupione to też robi różnice. My wchodzimy do naszych mieszkach np. by odebrać jakieś zmiany czy przeróbki , lub na oględziny ale już NASZYCH mieszkań. 

Co do kaloryferów na pewno jest to zaznaczone na planie, wraz z innymi podłączami.  btw. są jeszcze nie założone.

Odnośnie złączy elektrycznych/wody/CO są osobne plany, na wstępnej informacji od dewelopera nie ma takich informacji. My uzyskaliśmy te dokumenty akurat po podpisaniu umowy deweloperskiej, wcześniej jakoś nie było nam to potrzebne. Odnośnie oglądania zarezerwowanych a kupionych mieszkań to też może być stosunek dewelopera do tego - nie chce tracić zbyt dużo czasu na jeszcze potencjalnych nabywców. Chociaż tutaj akurat jest podejrzewam jeszcze kwestia wykończenia, mieszkania lub dojście do nich nie jest może wystarczająco wykończone, żeby mogli tam wchodzić przyszli mieszkańcy i oglądać. My oglądaliśmy swoje mieszkanie w budynku nr.3 chyba 2 tygodnie temu, a ten blok jest trochę bardziej zaawansowany od nr.2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, greg45 napisał:

Do monaw89: Przystanek SKA ma być zlokalizowany mniej więcej za sklepem "AS", czyli jakieś 200 - 300 metrów od Twojego bloku

Raczej 600 do 700 zależnie od drogi którą się wybierze :)

Zrzut ekranu 2018-11-16 o 08.12.10.png

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje za informacje.

czy ktos z was posiada moze wymiary pokoi i salonu z aneksem w bloku nr 2, 3 pokoje. Chodzi mi o wymiary na długość i szerokość zeby wiedziec czy moje plany co do rozmieszczenia przedmiotów maja jakiś sens.

46488370_2320838714804970_4268035776584876032_n.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzięki Ci! kurde nie wiem która klatka. ale jak się stoi od strony dziedzińca to mieszkanie znajduje sie w rogu po prawej stronie:P

a wiesz może gdzie znajduje się kaloryfer w salonie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
37 minut temu, monaw89 napisał:

tzn kanapa go zasłania? czy myślicie żeby kaloryfer gdzieś indziej postawić albo dac go np wyżej i wtedy kupić taki ozdobny/designerski?

Grzejnik jest tutaj co rurki na zdjęciu.

IMG_20181116_183203.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co nam powiedzieli to ogólnie przenieść kaloryfer może osoba wykonująca, czyli ekipa która zajmowała się przyłączam kaloryferow. Za co trzeba oczywiście zapłacić, bo w razie awari nie uznają gwarancji.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nam powiedziano że możemy je sobie przenieść gdzie nam się podoba ;) więc nie wiadomo gdzie leży prawda. Jeśli chodzi o przeniesienie to i wykonawca który będzie wykańczać mieszkanie też nie zrobi tego za darmo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak możemy przenieść gdzie chcemy na swoją odpowiedzialność, bo w razie awari nie z naszej winy nie uznają gwarancji, chyba że przeniesie to osoba z uprawnieniami i ona się pod tym podpisze. My też myślimy o przeniesieniu kaloryfera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam interesowałem się mocno tym samym mieszkaniem w klatce E. Z mojej strony taka uwaga - nie wiem na ile komu to przeszkadza ale ... my nie  zdecydowaliśmy się z żoną na to mieszkanie ze względu na stacje trafo  pod balkonem. Może huczeć/buczeć ale NIE MUSI.  Poczytałem trochę w Internecie, dopytałem elektryka w rodzinie i zdarza się, że niestety jest głośno. Lustrzane odbicie tego mieszkania jest w klatce B, z tego co widzę jeszcze wolne na 1 i 4 piętrze. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, mateusz napisał:

Sam interesowałem się mocno tym samym mieszkaniem w klatce E. Z mojej strony taka uwaga - nie wiem na ile komu to przeszkadza ale ... my nie  zdecydowaliśmy się z żoną na to mieszkanie ze względu na stacje trafo  pod balkonem. Może huczeć/buczeć ale NIE MUSI.  Poczytałem trochę w Internecie, dopytałem elektryka w rodzinie i zdarza się, że niestety jest głośno. Lustrzane odbicie tego mieszkania jest w klatce B, z tego co widzę jeszcze wolne na 1 i 4 piętrze. :)

nie zauważyłam tego TRAFO - cenna uwaga. Podpytam w biurze w poniedziałek. nie bardzo chciałam klatkę B bo wydawało mi się że będzie wszystko słychać od ulicy Agatowej plus poranne dostawy z ATUTU. Teraz dałeś mi do myślenia, idzie oszaleć;P

- wiesz może ile jest mieszkań na danym poziomie w klatce? wydaje mi się że 3?

- faktycznie w klatce B jest wolne na 1 i 4 piętrze. Sama nie wiem które lepsze... boje się trochę tego 4 pietra przy małym dziecku. Czy te duże okna w salonie są uchylne czy tylko się otwierają na oścież?

Edytowane przez monaw89
dopisanie pytania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta