Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pati007 napisał:

Drodzy sąsiedzi , gdyby ktoś miał aktualne zdjęcia bloku nr 2 od strony łąk to byłabym wdzięczna , wiem ,że panowie ruszyli coś z robotą ale jestem ciekawa jak aktualnie wygląda elewacja z tej strony, wybieram się do biura w przyszłym tyg i chciałabym wiedzieć czy mam po co😂

Daj znać w jakim terminie planuja oddawać klucze do mieszkań, bo ja usłyszałam, że do końca lutego nasze klatki powinny być gotowe. 

Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ruszyli coś z drogą od strony pól ??

c70d5e9842a6373e1be962d9a835cb8d.jpg
Teraz wyglada to tak.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fajnie to wygląda :) Dziękuję za zdjęcie :) Widzę, że grubo ruszyli w końcu....elewacja, dach, wiaty śmietnikowe, droga, chodniki. Ehhhh .... nie mogli takiego tempa mieć na jesieni ?? 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy cos wiadomo co z ta ciepła wodą? Miała być już wlaczona w dniach 06.02-08.02. A tu nadal nic. Ktoś cos wie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomosc dzisiejsza:

Dzien dobry, zgodnie informacja kierownictwa budowy instalacja cieplej wody zostala przez nich ukonczona, niestety MPEC Krakow nie mogl dzisiaj uruchomic instalacji po stronie dostawy ciepla. W poniedzialek zostanie podjeta proba uruchomienia. Pozdrawiamy Zespol Metropolis

Edytowane przez betgl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, betgl napisał:

Wiadomosc dzisiejsza:

Dzien dobry, zgodnie informacja kierownictwa budowy instalacja cieplej wody zostala przez nich ukonczona, niestety MPEC Krakow nie mogl dzisiaj uruchomic instalacji po stronie dostawy ciepla. W poniedzialek zostanie podjeta proba uruchomienia. Pozdrawiamy Zespol Metropolis

A czy dotyczy to wszystkich budynków? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Breena88 napisał:

Ja również bym była bardzo wdzięczna za przesłanie pisma. 

W załączniku opinia prawna.

Usunięte zbędne informacje (moje dane itd).  W opinii pozostały jednak daty z naszej umowy.

Jeśli ktoś potrzebuje, proszę pobierać.

Opinia prawna 1.pdf

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje za ten dokument.

Czy cos wiadomo co z ta woda? Zawory odkręcone a tu dalej zimna jak ze studni. Robią nas w balona czy co? Miałabyc ostatecznie dzisiaj.Czy te próby uruchomienia wody naprawdę sa takie ciezkie? Gorzej niż w średniowieczu..Oszaleć można.

Edytowane przez Nulqa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 minut temu, Nulqa napisał:

Dziękuje za ten dokument.

Czy cos wiadomo co z ta woda? Zawory odkręcone a tu dalej zimna jak ze studni. Robią nas w balona czy co? Miałabyc ostatecznie dzisiaj.Czy te próby uruchomienia wody naprawdę sa takie ciezkie? Gorzej niż w średniowieczu..Oszaleć można.

Dokładnie, tak samo co z odbiorem ? Dziś mija 12 dni od tamtej kontroli i dalej nic nie wiemy.. idzie zwariować. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, artwer napisał:

Dokładnie, tak samo co z odbiorem ? Dziś mija 12 dni od tamtej kontroli i dalej nic nie wiemy.. idzie zwariować. 

Jak sie jutro czegoś dowiem w biurze to dam znać, chociaż znając życie to tam tez nic nie wiedza. Cyrk na kółkach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Nulqa napisał:

Jak sie jutro czegoś dowiem w biurze to dam znać, chociaż znając życie to tam tez nic nie wiedza. Cyrk na kółkach...

Dzięki wielkie, będziemy czekać na info. Dokładnie cyrk na kółkach..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy ktoś z Was już nocował w swoim mieszkaniu? W Murapolu dostałam informacje, że teoretycznie nie można, ale w praktyce nikt nas nie wyrzuci po 23-ciej, natomiast ochrona stanowczo zaprzecza 🙄

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, AnetKa napisał:

A czy ktoś z Was już nocował w swoim mieszkaniu? W Murapolu dostałam informacje, że teoretycznie nie można, ale w praktyce nikt nas nie wyrzuci po 23-ciej, natomiast ochrona stanowczo zaprzecza 🙄

Ze swoich źródeł wiem ,że już ktoś mieszka w jednym z budynków,więc jak widać wszystko się da. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, artwer napisał:

Wczoraj byłam w biurze. Żadna z Pań tam siedzących i za przeproszeniem pierdzących w stołki nic nie wie. Udałam się bezpośrednio do kierownika budowy. Owy Pan zaczął mi lać wodę , że to teraz tylko kosmetyka została. E no,że muszą jeszcze wiaty śmietnikowe zrobić,daszki,drogę dokończyć... Pytam się go o datę ,bo przecież owa musiała zostać wyznaczona na kolejną inspekcję. No cóż,nie umiał mi odpowiedzieć na to jakże trudne pytanie. 

Pozytywny aspekt tej całej sytuacji jest to,że jak tylko odbiorą budynki to można już "oficjalnie" zamieszkać w swoim mieszkanku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Miałam się dziś udać do kierownika i zapytać właśnie o terminy itp bo chyba on powinien być kompetentny w tym temacie ale jak widać nie jest skoro leje wodę. Zaoszczędziłam wycieczki. Co do plotek że już ktoś mieszka też słyszałam i zastanawiam się nad tym tak samo.
Cyrk na kółkach może trwać jeszcze kolejny miesiąc. 
Skoro Pan kierownik wczoraj mówił, że 

Godzinę temu, Breena88 napisał:

że to teraz tylko kosmetyka została. E no,że muszą jeszcze wiaty śmietnikowe zrobić,daszki,drogę dokończyć...

Skoro mija już 2 tydzień a on nadal mówi że muszą to zrobić a nie mają jeszcze zrobionego. CYRK. 

Wody nadal nie ma  ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Sabina napisał:

Witam. Miałam się dziś udać do kierownika i zapytać właśnie o terminy itp bo chyba on powinien być kompetentny w tym temacie ale jak widać nie jest skoro leje wodę. Zaoszczędziłam wycieczki. Co do plotek że już ktoś mieszka też słyszałam i zastanawiam się nad tym tak samo.
Cyrk na kółkach może trwać jeszcze kolejny miesiąc. 
Skoro Pan kierownik wczoraj mówił, że 

Skoro mija już 2 tydzień a on nadal mówi że muszą to zrobić a nie mają jeszcze zrobionego. CYRK. 

Wody nadal nie ma  ? 

W budynku nr 2 jeszcze nawet zimnej nie włączyli a miała być włączona 2 tyg temu Pani z Murapol stwierdziła że z ich strony jest wszystko ok i to kwestia włączenia przez dostawcę ale moim zdaniem to bzdura skoro w dwóch pozostałych zimna jest. Szok!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Breena88 napisał:

Wczoraj byłam w biurze. Żadna z Pań tam siedzących i za przeproszeniem pierdzących w stołki nic nie wie. Udałam się bezpośrednio do kierownika budowy. Owy Pan zaczął mi lać wodę , że to teraz tylko kosmetyka została. E no,że muszą jeszcze wiaty śmietnikowe zrobić,daszki,drogę dokończyć... Pytam się go o datę ,bo przecież owa musiała zostać wyznaczona na kolejną inspekcję. No cóż,nie umiał mi odpowiedzieć na to jakże trudne pytanie. 

Pozytywny aspekt tej całej sytuacji jest to,że jak tylko odbiorą budynki to można już "oficjalnie" zamieszkać w swoim mieszkanku.

Tylko kiedy będzie ten odbiór budynków.. nikt nic nie wie, dramat jakiś.. Tak samo z wodą, miała być na początku lutego, a tu już zaraz połowa będzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś otrzymałam odpowiedz dot terminu odbioru od jednej z pan z biura o następującej treści „Dzień dobry, 
według mojej dzisiejszej rozmowy z kierownikiem budowy nie jest jeszcze podany ternim kolejnej wizyty. Jak tylko będzie znany zarządca roześle do Państwa informacje.”

🙁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, JoannaS napisał:

Dziś otrzymałam odpowiedz dot terminu odbioru od jednej z pan z biura o następującej treści „Dzień dobry, 
według mojej dzisiejszej rozmowy z kierownikiem budowy nie jest jeszcze podany ternim kolejnej wizyty. Jak tylko będzie znany zarządca roześle do Państwa informacje.”

🙁

hahahahaha śmiech przez łzy  - powiedziała co wiedziała  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zastanawiam się czy jest tutaj ktoś kto zamierza się wprowadzić wcześniej niż Oficjalna decyzja. Jeśli tak to proszę o kontakt na PRIV :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta