Skocz do zawartości

"Słoma z butów wychodzi..."

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Pitt napisał:

APEL

Czy naprawdę tak trudno myśleć o tym co się robi w danym momencie ?

Pitt to co napisze nie jest złośliwością w Twoim kierunku. Ja sobie zorganizowałem idealny patent na takich delikwentów( w tym przypadku nie sąsiadów bo tych mam super ale osiedlowe piwne krążowniki i dość ruchliwe skrzyżowanie pod oknami). Na początku zakupiłem zatyczki do uszu ale te się nie sprawdziły. jednak idealnym wyciszeniem okazały się nie działające już słuchawki douszne z nakładką silikonową (trzeba tylko pamiętać aby kabel był od strony karku żeby się nie przydusić) . "Somsiadów" nie zresocjalizujesz  a im bardziej będziesz chciał tym bardziej będą reagowali jak anka. Takie słuchawki widziałem w pepko za ok 10 - wydatek niewielki a efekt (przynajmniej w moim przypadku niewyobrażalnie bezcenny)

Odnośnik do posta
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witojcie, Jo żech jest ze Wsi przyjechołech do dużego miasta za chlybem ale ni przeszkadzo mi to w tym by dboć o nosze wspólne dobro i wim, że jak parkuja furgon to w wyznaczonym ku tymu mijscu,

Witam wszystkich. Dlaczego taki tytuł ? Bo uważam, że jest chwytliwy, a skoro zainteresowałeś się czytelniku/czko to znaczy że działa. Dlaczego w wątku Spółdzielni ? Bo tu mieszkam i dotyczy jej człon

Zgodnie z Art. 60. ust. 2. pkt 2)  zabrania się używania pojazdu w sposób powodujący uciążliwości związane z nadmierną emisją spalin do środowiska lub nadmiernym hałasem. Z kolei zgodnie z Art. 60. us

Posted Images

Ja na przykład ciesze sie, ze jakis czas temu, na przeciwko, wprowadzili sie nowi sąsiedzi, z trójka dzieci i psem. Przyjmmuja gości, dzieci biegają i sie śmieją. Jest życie. A nie tylko cichutko, cichutko bo może będe komuś przeszkadzać. Zyjcie i dajcie żyć innym.

Także ten... pomysł z chatka w Bieszczadach.....polecam zestresowanym.

Odnośnik do posta
10 godzin temu, Lilka napisał:

Solidaryzuję się z Tobą Pitt. Mieszkam tu 20 miesięcy a z chęcią uciekłabym do jakiegoś domu z tego mieszkania w bloku. Dziś 7 rano jeden "somsiad" jak co rano darcie mordy (i to dosłownie mordy) i płacz dzieci. I tak dzień w dzień o różnych porach. Nie wiem ale strasznie niesie mi wentylacją dźwięki czy to w kuchni czy to w łazience jestem. Palacze bakonowi też dają czadu. Leżę w małym pokoju i wyciągam dymka. A to inny buteleczki wyrzuca po 23. Ehhh... 

Lilka jak sąsiad tak "drze mordą a dzieci płaczą" to może warto zgłosić sąsiada do odpowiednich służb... chodzi o dobro dzieci. Widzisz przemoc - reaguj.

• Like 1
Odnośnik do posta
7 godzin temu, anka napisał:

Tak trochę ku rozrywce a trochę ku zastanowieniu się:

https://buzzgorilla.pl/samotna-mama-znalazla-na-wycieraczce/?fbclid=IwAR0sQJmUJcEhGinBX15dn7vu2uGRZCD_LfixuHkZzrWaFlhgX0tByw31njw

No właśnie, kto ma rację?

Ciężko Aniu stwierdzić kto ma rację ponieważ sprawa nie dotyczy żadnej z naszych wspólnot i można się jedynie domyślać co tam się wydarzyło i co ma za uszami samotna mama i co mają za uszami sąsiedzi. Nie licz na to że ocenię sytuację po zdjęciu i artykułu portalu o którym pierwszy raz słyszę...

Odnośnik do posta
  • 1 year later...
W dniu 21.03.2018 o 12:59, KacMalach napisał:

Witojcie,

Jo żech jest ze Wsi przyjechołech do dużego miasta za chlybem ale ni przeszkadzo mi to w tym by dboć o nosze wspólne dobro i wim, że jak parkuja furgon to w wyznaczonym ku tymu mijscu, wim tyż że jak leza ze psym ku jego potrzebom to sam po nim sprzątom co by żodyn w to nie wloz, chca se głośnij posłuchać szlagrów to wciepuja na słuchawki, a jak wchodza do chaupy to chodaki seblekom co by somsiadowi gipsdeka się na łyb nie zwaliła. Mom nadzieja, że wspólnymi siłami wyplewimy chamstwo ze złocienia co by naszo dzielnia świeciła przikładem...że mimo duzego skupiska ludziów do się w zgodzie i porządku żyć...

Wszystkim forumowiczom życza pogodnyj i radosnyj wiosny,

pozdrawiom,

Greg45 mosz u mnie piwo za tyn wontek ;)

Witej Hanysie :) a ty mosz u mie piwo za tyn wpis :)

• Like 1
Odnośnik do posta