Skocz do zawartości
MarFi

Będziemy mieli pod nosem plażę

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MarFi napisał:

Gdzie znalazłeś informację, że przez cały tydzień?
Ja widziałem, że wstęp wolny jest tylko w dniu otwarcia, 16.06 :))

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja raz byłem sprawdzić. Ogólnie spoko, ale drogo. Jak pójdzie rodzina z dwojgiem dzieci, samochód, to co najmniej 50zł nie twoje, nie licząc jakiegoś jedzenia, lodów itp. Ja jednak wybieram Bagry.
A, i zimna woda.

Edytowane przez MarFi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się że ceny rozsądne można wykupić bilet rodzinny i taki całodniowy wypoczynek razem z parkingiem dla 4 osobowej rodziny 38 zł chyba że ktoś chce codziennie jeździć to faktycznie kasy troszkę wyda ale takie wyprawy z 4 osobową rodziną to raczej od weekendu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

38 zł to niedrogo, biorąc pod uwagę że to nowy obiekt i blisko. Na Kryspinowie 10 zł parking, bilet rodzinny 20 a trzeba dojechać a jakość piasku do bani, pełno petów, kapsli i czegoś.

Dzięki za wszystkie informacje!

• Confused 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokladnie. Kryspinow zszedl na psy i jest daleko. Na bagrach jest fajnie do czasu kiedy obok nas nie rozlozy sie bydlo z jamnikiem i gorzala sie leje strumieniami, a o czym mowia to szkoda powtarzac... ( acha jamnik czyt. Boom box czy cos do glosnego grania disco polo) wiec osobiscie wolalbym zaplacic, niz spedzac czas na plazy razem z patolami z wielkiego miasta??? ( gdzie trajki jezdza 10! na godzine po krzywych torach!) smiech na sali! 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Aven napisał:

wiec osobiscie wolalbym zaplacic, niz spedzac czas na plazy razem z patolami z wielkiego miasta??? ( gdzie trajki jezdza 10! na godzine po krzywych torach!)

Coo? 🤣

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak wlasnie jest przynajmniej od strony kladki. Wiecznie pijane towarzystwo przeklinajace na cala jape. Ostatnio to wszedl do wody z piwem i po wypiciu wyzucil butelke do wody. Poprostu zenada! I to robia wlasnie miastowi nie przyjezdni, zawsze tak glosno gadaja ze juz wiesz skad sa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta