Skocz do zawartości
Kamil17

Kiedy maja dać klucze do mieszkań budynek B16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dla tych, którzy jeszcze ciągle przed odbiorami - gorąco polecam firmę www.odbiory-techniczne-mieszkan.pl

Bardzo pomocnie, sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie.

U nas na odbiorze poszło sprawnie i mało (dosłownie kosmetycznych) poprawek mają do zrobienia.

Wczoraj byłam na osiedlu, kałuża w garażu mniejsza. Coś może zaczną z nią robić przed wpuszczeniem nas do garażu i rozdaniem do nich kluczy.

O karcie z Tauron ani widu ani słychu. Wczoraj od LCC usłyszałam, że może środa czwartek i że oni nie wiedzą. I tak to wygląda z tematem "karty będą w poniedziałek"....

Edytowane przez Aga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mieszkania rzeczywiście jedne z najtańszych, jednak nie dostaliśmy ich za darmo. Wilgotność u Nas jest na poziomie do 5 procent - pas 30 cm od wylewki wzdłuż całej ściany mieszkania.... Nikt nie oczekuje idealnych ścian.  Dlatego zapytałem jaki macie plan na wykończenie. Osobiście nie wiem czy nakładać gładź czy może wystarczy lateksowa emulsja podkładowa do wnętrz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Player One napisał:

Mieszkania rzeczywiście jedne z najtańszych, jednak nie dostaliśmy ich za darmo. Wilgotność u Nas jest na poziomie do 5 procent - pas 30 cm od wylewki wzdłuż całej ściany mieszkania.... Nikt nie oczekuje idealnych ścian.  Dlatego zapytałem jaki macie plan na wykończenie. Osobiście nie wiem czy nakładać gładź czy może wystarczy lateksowa emulsja podkładowa do wnętrz. 

Dokładnie i w punkt napisane!

Ściany, wg nas są w miarę ok i naprawdę ładnie zrobione, jednakże my decydujemy się na gładź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja osobiście robię gładź. Ściany są wyjątkowo starannie zrobione, co również potwierdził moj wykonawca. To czy zrobisz gładź zależy od tego czy te nierówności po pomalowaniu będą Cię denerwować czy nie.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, Player One napisał:

tego na forum Ci nikt nie powie, bo wykończenie mieszkania to już kwestia ściśle subiektywna.

przyjdź na mieszkanie jak jest ciemno i poświeć latarką tak jak planujesz oświetlenie - jeśli jeden klosz poświeć z jakiś 2 metrów, jak jakieś LED'y lub pkt. świetlne przy ścianie to poświeć prostopadle po ścianach. inaczej się nie dowiesz czy to Ci odpowiada czy nie  

Edytowane przez nslukasz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na karcie do tauronu jest adres H.K Czeczow 31-131 to nie jest ten kod pocztowy jest to 30-798 nie wiem dlaczego na karcie tak napisał . Dzwoniłem żeby się dowiedzieć 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tak z innej beczki. Próbował już ktoś uruchamiać wodę. Bo wczoraj miałam tylko ciepłą, przy zimnej nawet licznik nie drgnął.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta