Skocz do zawartości

Inicjatywa budowy szkoły na naszym osiedlu

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 257
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Napisze tak. Jestem w pewnym sensie jednym ze sponsorów tej imprezy dlatego to co jest organizowane prze ze mnie i moja żonę  tylko i wyłącznie z naszych finansów. Interesu w budowie tej szkoły nie ma

W świetle Covid - szkoła nadal aktualna -  źródło  z up. PMK Z -ca Dyrektora Wydziału Organizacji i Nadzoru    W odpowiedzi na wniosek  w sprawie budowy szkoły podstawowej na os. Złocień w K

Gdyby ktoś chciał a nie mógł przeczytać - screenshot:  

Posted Images

W dniu 15.07.2020 o 14:53, kiwi37 napisał:

Witam wszystkich.

Troszeczkę szczegółów pod adresem:

http://www.mcoo.krakow.pl/a/budowa_szkoly_podstawowej_na_os_zlocien_w_krakowie_w_systemie_„zaprojektuj_i_wybuduj”

załącznik nr 4 - wizualizacje, koncepcje oraz lokalizacja (skrót w załącznikach).

Bez tytułu.jpg

WIZUALIZACJA-1.jpg

WIZUALIZACJA-2.jpg

WIZUALIZACJA-3.jpg

Mam pytanie, dysponuje ktoś jakaś dokładniejszą mapką niż ta która znajduje się powyżej z rozmieszczeniem szkoły?

Szkoła ma znajdować się pomiędzy Biedronką a kościołem?

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Rob80 napisał:

Mam pytanie, dysponuje ktoś jakaś dokładniejszą mapką niż ta która znajduje się powyżej z rozmieszczeniem szkoły?

Szkoła ma znajdować się pomiędzy Biedronką a kościołem?

Jest wszystko widoczne na mapce :). Zaznaczony budynek kościoła, nawet garaż jest. Mapka z podziałek na działki. Wszystko jak na dłoni. 

Odnośnik do posta
W dniu 16.12.2020 o 14:04, kiwi37 napisał:

Jest wszystko widoczne na mapce :). Zaznaczony budynek kościoła, nawet garaż jest. Mapka z podziałek na działki. Wszystko jak na dłoni. 

A który załącznik? Bo z tych kilkunastu załączonych to de facto tylko mapka nas interesuje...

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...