Skocz do zawartości

Inicjatywa budowy szkoły na naszym osiedlu

Gość Rzulfrydz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.07.2020 o 14:53, kiwi37 napisał:

Witam wszystkich.

Troszeczkę szczegółów pod adresem:

http://www.mcoo.krakow.pl/a/budowa_szkoly_podstawowej_na_os_zlocien_w_krakowie_w_systemie_„zaprojektuj_i_wybuduj”

załącznik nr 4 - wizualizacje, koncepcje oraz lokalizacja (skrót w załącznikach).

Bez tytułu.jpg

WIZUALIZACJA-1.jpg

WIZUALIZACJA-2.jpg

WIZUALIZACJA-3.jpg

Mam pytanie, dysponuje ktoś jakaś dokładniejszą mapką niż ta która znajduje się powyżej z rozmieszczeniem szkoły?

Szkoła ma znajdować się pomiędzy Biedronką a kościołem?

Godzinę temu, Rob80 napisał:

Mam pytanie, dysponuje ktoś jakaś dokładniejszą mapką niż ta która znajduje się powyżej z rozmieszczeniem szkoły?

Szkoła ma znajdować się pomiędzy Biedronką a kościołem?

Jest wszystko widoczne na mapce :). Zaznaczony budynek kościoła, nawet garaż jest. Mapka z podziałek na działki. Wszystko jak na dłoni. 

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

no sorry ale nie ruszyło

ile obsuwy w stosunku do harmonogramowego 23 czerwca 2023 przewidujecie?

Ja jako niepoprawny optymista obstawiam listopad 2024 (będą się zarzekać cały początek 2024 że zdążą przed nowym rokiem szkolnym, ale nie zdążą).

Jak szkoła będzie wcześniej to wydrukuje swój post i go zjem.

• Like 1
  • Haha 1

• 1 month later...
W dniu 4.08.2021 o 22:33, razu napisał:

Wychodzi na to, że swojego posta nie zjem :/

zobaczymy :)

Poniżej bieżąca informacja z MCOO 

Dotyczy: WNIOSKU O UDOSTĘPNIENIE INFORMACJI PUBLICZNEJ Odpowiadając na przesłany w dniu 23 lipca 2021 r.

wniosek o udostępnienie informacji publicznej w sprawie realizacji zamówienia publicznego dotyczącego budowy szkoły na osiedlu Złocień informuję:

Ad 1 i 2 Realizacja budowy szkoły na osiedlu Złocień przebiega zgodnie z harmonogramem prac określonych umową nr MCOO/II/86/PRI/120/2020 zawartą w dniu 15.12.2020 r. pomiędzy Miejskim Centrum Obsługi Oświaty w Krakowie a ERBUD S.A. Aktualnie trwa uzyskiwanie pozwolenia na budowę dla przedmiotowej inwestycji.

Ad 3 Zgodnie z powyższą umową, rozpoczęcie robót budowlanych nastąpi do 5 dni roboczych po uzyskaniu klauzuli ostateczności decyzji o pozwoleniu na budowę.

Ad 4 Do powyższej umowy nie było zawieranych aneksów związanych ze zmianą terminów realizacji przedmiotowej inwestycji, w tym jej poszczególnych etapów.

• Like 2

A ja z góry przepraszam, że zadam pytanie w nieco innej sprawie ale nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat.

Otóż z tego co patrzyłem na plany zagospodarowania i rozmawiałem z mieszkańcami to od lat planowana jest budowa kościoła, właśnie między "powstającą" szkołą podstawową a ostatnim z planowanych bloków Murapolu. Czy wiadomo coś w tej sprawie, czy w ogóle planowana jest tam ta inwestycja?

21 godzin temu, Hulk napisał:

A ja z góry przepraszam, że zadam pytanie w nieco innej sprawie ale nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat.

Otóż z tego co patrzyłem na plany zagospodarowania i rozmawiałem z mieszkańcami to od lat planowana jest budowa kościoła, właśnie między "powstającą" szkołą podstawową a ostatnim z planowanych bloków Murapolu. Czy wiadomo coś w tej sprawie, czy w ogóle planowana jest tam ta inwestycja?

Polemizowałbym ze stwierdzeniem, że jest to "inwestycja" w sensie ogółu społeczeństwa. Do kościoła chodzi coraz mniej ludzi i z każdym rokiem chodzić będzie mniej - kler dba o to aby co chwilę ktoś stwierdzał, że "za taki Kościół to ja dziękuję"... 

• Like 1