Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy sąsiedzi na naszym osiedlu powstał Komitet mieszkańców osiedla Złocień "My, Złocień". Jednym z pierwszych celów jest budowa szkoły podstawowej !!!

Więcej informacji wkrótce. 

W pierwszym kroku bardzo proszę w wsparcie akcji Komitetu "My, Złocień" dot. budowy szkoły na osiedlu. Podpisz proszę petycję i prześlij swoim złocieniowym, bieżanowskim, rybitwowym i wielickim znajomym. Poproś o wsparcie i udostępnienie dalej. Dzięki!

http://www.petycje.pl/petycja/12958/budowa_szkoly_na_os._zlocien_w_krakowie.html

Strona komitetu: myzlocien.pl

Jesteśmy na FB: https://www.facebook.com/KomitetMyZlocien/?notif_id=1520792073756008&notif_t=page_invite_accept&ref=notif

Strony jeszcze w budowie ale już działają. Zamieszczone tam będą bieżące informacje o różnych inicjatywach. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Popieram wszystko co może poprawić sytuację na Zlocieniu! :) Każde działanie, zakończone sukcesem lub nie, to zawsze podkreślenie że są ludzie którzy nie mieszkają w centrum albo Nowej Hucie, więc może co niektóry radny albo kandydat na prezydenta zasieje sobie w łepetynie świadomość niektórych problemów.

Życzę szczerze powodzenia w każdej możliwej sprawie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Petycja już podpisana. Trzeba wspierać każdą inicjatywę, która może sprawić, że będzie się mieszkało wygodniej, lepiej i bezpieczniej. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drodzy sąsiedzi przyłóżmy się do tego rzetelnie. Podpisanie petycji to kilka etapów weryfikacji m.in. potwierdzenie mejla w przesyłanym linku a nastepnie wpisywanie kodu weryfikacyjnego. Widzę, że wiele osób tego nie robi !!! Na 74 jest zweryfikowane tylko 48.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zaraz, to poza kartką trzeba klikać w link i potwierdzić? Jeśli tak to pewnie większość osób po prostu nie wie że trzeba na dwa baty zrobić.

Czy na zasadzie, albo kartka albo www?

Edytowane przez MisiekW
edycja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpisałem i mój podpis widnieje już na stronie petycji... ale żadnego maila nie dostałem- więc niczego nie "potwierdziłem"... o co chodzi? Czy mój podpis "zniknie" wobec tego za jakiś czas ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, luk82 napisał:

Podpisałem i mój podpis widnieje już na stronie petycji... ale żadnego maila nie dostałem- więc niczego nie "potwierdziłem"... o co chodzi? Czy mój podpis "zniknie" wobec tego za jakiś czas ?

Spróbuj raz jeszcze może błędnie coś wpisałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, Lukasz2014 napisał:

Trzeba podpisać petycję ...podając prawidłowego maila ...zalogować się na pocztę i potwierdzić "swój podpis" . Wcale nie trudne ;)

No ale podpisałem już się na kartce sąsiadce, czyli złożyłem podpis w wersji papierowej. Trzeba też na WWW czy jak jestem na kartce to nie składam na WWW i vice versa?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Instrukcja obsługi:

1. Wypełniamy formularz 

image.png

Po wypełnieniu klikamy Podpisz petycję i pokazuje się nam następny screen:

image.png

Na środku ekranu macie przepiękny napis Potwierdź swój podpis pod petycją oraz opis co wydarzy trzeba zrobić po kliknięciu tego przycisku. Klikamy więc i mamy:

image.png

W ciągu kilku sekund otrzymujemy maila z serwisu petycje.pl

IMG_0088.jpg

Wystarczy czytać....

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, MisiekW napisał:

No ale podpisałem już się na kartce sąsiadce, czyli złożyłem podpis w wersji papierowej. Trzeba też na WWW czy jak jestem na kartce to nie składam na WWW i vice versa?

Nie trzeba ale można :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co ja rozumiem to póki co akcja mająca na celu zaznaczyć jakiś problem. Jego realizacja może być baaaardzo trudna, ale przy dużym nakładzie sił może wymusić jakiekolwiek działania na rzecz zmian na Złocieniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest trochę wariantów. Na stronie myzlocien.pl będą szczegóły na bieżąco. Mamy kilka propozycji dla miasta i zobaczymy co oni na to. No właśnie @Nyxonz tym nakładem sił tez jest mały problem, brakuje chętnych do współpracy ....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na początek poskładajmy podpisy na petycji, im więcej tym lepiej. Rozumiem podobnie jak Nyxon. Jak to się mówi: kropla drąży skałę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpisana :) Ale mam pytanie - czy petycja będzie gdzieś jeszcze do podpisu "papierowego" typu sklep, kościół, spotkania wspólnoty itp. Myślę, że jeszcze powinny być takie możliwości bo może nie wszyscy dadzą radę w Internecie. A chodzi nam o to aby głosów było jak najwięcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Aga napisał:

Podpisana :) Ale mam pytanie - czy petycja będzie gdzieś jeszcze do podpisu "papierowego" typu sklep, kościół, spotkania wspólnoty itp. Myślę, że jeszcze powinny być takie możliwości bo może nie wszyscy dadzą radę w Internecie. A chodzi nam o to aby głosów było jak najwięcej.

TAK w najbliższą niedzielę po Mszach będziemy zbierali podpisy. Wszystkie podpisy papierowe, elektroniczne zostaną przekazane do Rady Dzielnicy i prezydenta miasta. Wczoraj została już złożona petycja w Radzie Dzielnicy spotkaliśmy się z dużą przychylnością Rady i innych osób obecnych z UMK. Rada podejmie uchwałę i przekaże petycje do prezydenta. Info będzie na stronie myzlocien.pl i na profilu na FB komitet "My, Złocień".

Kolejne podpisy będą uzupełniane w Radzie.

Edytowane przez Rzulfrydz
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super. Ja oczywiście już podpisałem. :)

Natomiast co drodzy SĄSIEDZI sądzą o pomyśle aby zrobić petycję (i zebrać podpisy)  w sprawie PILNEGO REMONTU ULICY PÓŁŁANKI ?  ...Przecież po tym czymś co nazywa się ulicą już się praktycznie nie da jeździć.... a obietnice, że może za rok.... słyszymy co roku ...

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Lukasz2014 napisał:

Natomiast co drodzy SĄSIEDZI sądzą o pomyśle aby zrobić petycję (i zebrać podpisy)  w sprawie PILNEGO REMONTU ULICY PÓŁŁANKI ?  ...Przecież po tym czymś co nazywa się ulicą już się praktycznie nie da jeździć.... a obietnice, że może za rok.... słyszymy co roku ...

Projekt przebudowy ul. Półłanki już jest opracowywany więc po co miała by być petycja ??

Przebudowa ma być kompleksowa z budową chodników na odcinku od. Sucharskiego do Rącznej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
56 minut temu, Rzulfrydz napisał:

Projekt przebudowy ul. Półłanki już jest opracowywany więc po co miała by być petycja ??

Przebudowa ma być kompleksowa z budową chodników na odcinku od. Sucharskiego do Rącznej.

Nie projekt a zaledwie koncepcja, która jest wstępem do projektów budowlanych. Jak ZIKiT zleci wykonawstwo to dopiero można odpuścić. 

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, Lukasz2014 napisał:

2 godziny temu, maxkad napisał:

Nie projekt a zaledwie koncepcja, która jest wstępem do projektów budowlanych. Jak ZIKiT zleci wykonawstwo to dopiero można odpuścić. 

Otworzył się nagle worek z potrzebami, więc będziemy musieli podzielić komitet na działy. No i potrzebujemy kierowników działów.
Przysyłajcie  projekty petycji. My go ocenimy :)

Wszystkich sąsiadów zapraszamy do Komitetu Mieszkańców "My, Złocień" działajmy razem. Nas jest garstka a na forum udziela się kilka osób.

Piszcie mejle na komitet@myzlocien.pl

Możemy też porozmawiać w niedziele pod kościołem .

Albo na FB :

https://www.facebook.com/KomitetMyZlocien/?hc_ref=ARRCLqt8AKWDND56O3xRKumUna0oYkLiVXwTUZJGSAZVn2kFta_3jgyk5JbkYBwugwg&fref=nf

Edytowane przez Rzulfrydz
Uzupełnienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Malachit1980 napisał:

Petycję podpisałe. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednocześnie mam pytanie, czy jest możliwość zaangażowania się w prace komitetu?

Oczywiście, że tak pisz jak wyżej podałem (lub mi na priv). Rąk do pracy na rzecz Złocienia brak i wciąż są potrzebne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta