Skocz do zawartości

Sąsiedzi wiec trzeba się poznać ! Kto obok mieszka :) co by np piwo wypić , pożyczyć wiertarkę Heheheh BUDYNEK B16

Rekomendowane odpowiedzi

• 4 months later...

Cześć, dołączamy się do pomysłu poznania nowych sąsiadów. Nasze mieszkanie to docelowo nr 70 na parterze ;)

Jesteśmy jak najbardziej za sąsiedzką integracją i otwieramy się na nowe znajomości. 

Pozdrawiamy,

Monika i Bartek

Edytowane przez monikk
Odnośnik do posta

Hejo wyczytałem w umówię deweloperskiej ze zakończenie prac budowlanych jest do 18.08.2018 wiec to jest termin zakończenia . Powiem szczeze ze liczę na szybki odbiór mieszkania a nie dopiero z końcem roku . Sytuacja wyglada tak ze dzwoniąc i pytając każdy podaje inny czas oddania mieszkań do użytku . Widziałem ze ktoś pisa w innym poście ile od przeglądu lokatorskiego minęło do odbioru mieszkania ale nie ma żadnego odezwu...

Odnośnik do posta
  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Abermon napisał:

Hej, my 89 w b16. Choć to jest chyba numer roboczy mieszkania, a z tego co kojarzę to numery docelowe bedą inne. W każdym razie pozdrawiamy:) Kuba i Karolina

Trochę się martwię bo dziś podpisaliśmy umowę na mieszkanie 89 w B16 - parter. Jesteś pewny że podałeś dobry numer? :p

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...

Cześć :) my z mężem też się witamy, spodziewamy się zamieszkać na parterze nr 4 (chociaż docelowo będzie chyba inny). Co do odbiorów to na razie jedyne co od dewelopera udało się uzyskać informację, że do końca sierpnia maja zakończyć budowę, potem procedury, które trwają 1,5 miesiąca i może w październiku zaczną wydawać klucze. Mam pytanie do Was odnośnie przeglądów lokatorskich i zgłoszonych wtedy usterek - czy ktoś z was dostał jakąś informację zwrotną już?

Odnośnik do posta
W dniu ‎2018‎-‎08‎-‎07 o 23:19, BestFriend napisał:

Cześć :) my z mężem też się witamy, spodziewamy się zamieszkać na parterze nr 4 (chociaż docelowo będzie chyba inny). Co do odbiorów to na razie jedyne co od dewelopera udało się uzyskać informację, że do końca sierpnia maja zakończyć budowę, potem procedury, które trwają 1,5 miesiąca i może w październiku zaczną wydawać klucze. Mam pytanie do Was odnośnie przeglądów lokatorskich i zgłoszonych wtedy usterek - czy ktoś z was dostał jakąś informację zwrotną już?

Czyli wszystkim mówią tą samą mniej więcej wersję, że budowa do końca sierpnia - zakończenie. Zaczynają z blokiem B18 więc to będzie chyba szybko zakończona budowa, żeby też przerzucić siły tam :) Co do odbiorów to żadnej konkretnej daty nie podają - niestety.

O usterkach zgłoszonych cisza, ale ja rozumiem, że przy odbiorze mieszkań będą poprawione/ omówione itd.

Odnośnik do posta
  • 3 weeks later...

Witam przyszłych sąsiadów. W dniu dzisiejszym uzyskałem od dewelopera informacje że zakończenie budowy niestety się opóźni na około 15 wrzesień. Z uzyskanych informacji wynika iż cały budynek jest już wykończony lecz nie są jeszcze zrobione ciągi komunikacyjne w obrębie inwestycji, niestety deweloper musi czekać na Mpec który przeciągając przyłączenie budynku do sieci.

Odnośnik do posta

Deklarowany termin odbioru w b16, to grudzień 2018r, wiec nie wiem o jakich opoznieniach piszesz.... Pomyślcie co muszą myśleć nabywcy mieszkań w Murapolu, którzy mają taki sam termin odbioru, a bloki w stanie surowym zamkniętym[emoji33] Na Lc, co by nie mówić, mamy pieknie wysezonowane tynki, blok jest juz skończony od przynajmniej czterech miesięcy. Akurat w tej branży pośpiech nie jest wskazany.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta

Dwa miesiące... Czyżby ktoś w tych urzędach ich aż tak bardzo nie lubił? ;) Sąsiedzi, mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z Was próbował już po przeglądzie lokatorskim załatwić ponowne wejście do mieszkania? Zapomnieliśmy o sprawdzeniu  jednego wymiaru (w zasadzie dopiero w sklepie nas uświadomili, że taki wymiar powinniśmy znać), natomiast po zapytaniu dewelopera o możliwość wejścia do mieszkania, spotkaliśmy się z kategoryczną odmową, zastanawiam się czy tylko nam odmawiają czy mają taką odgórną procedurę.

Odnośnik do posta

Z tego co wiem to niestety przegląd lokatorski był jedyną możliwością wejścia do mieszkania przed odbiorem lokatorskie. Z tego co deweloper mi mówił jest to teren budowy dlatego też tak ograniczone jest wejście na teren inwestycji. Niestety mnie tez w sklepie poinformowano iż nie mam wszystkich wymiarów i niestety pozostało czekać aż będzie odbiór lokatorski ... :-( wytrwałości ! ;-)

Odnośnik do posta