Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wracam z wyprawy. W dniu dzisiejszym byłem obejrzałem i szczerze to najgorzej nie jest. Tynki maszynowe zrobione, na klatce schodowej pojawiają się balustrady, wind jeszcze nie ma, tynki dosychają i w moim przynajmniej wypadku drzwi zewnętrze są już zamontowane, z przykrością stwierdzam, że nie jestem w stanie więcej powiedzieć bo bądź do bądź byłem zainteresowany najbardziej swoim mieszkankiem a nie rozglądaniem się, natomiast w przypadku budynku nr. 3 otrzymałem informację, że odbiór prawdopodobnie połowa listopada (nic pewnego).

aaa i zobaczyłem, że na budowie pojawiły się palety z grzejnikami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
21 minut temu, Fx1985 napisał:

Witajcie, wracam z wyprawy. W dniu dzisiejszym byłem obejrzałem i szczerze to najgorzej nie jest. Tynki maszynowe zrobione, na klatce schodowej pojawiają się balustrady, wind jeszcze nie ma, tynki dosychają i w moim przynajmniej wypadku drzwi zewnętrze są już zamontowane, z przykrością stwierdzam, że nie jestem w stanie więcej powiedzieć bo bądź do bądź byłem zainteresowany najbardziej swoim mieszkankiem a nie rozglądaniem się, natomiast w przypadku budynku nr. 3 otrzymałem informację, że odbiór prawdopodobnie połowa listopada (nic pewnego).

aaa i zobaczyłem, że na budowie pojawiły się palety z grzejnikami. 

A dostałeś informacje kiedy będziesz odbierać klucze??? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyjacielu wspaniały, Pani w biurze powiedziała mi, że wstępnie to połowa listopada ale to nic pewnego więc ciężko jest odpowiedzieć czy ta informacja ma jakąkolwiek wartość. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byliśmy dzisiaj obejrzeć nasze mieszkanie w budynku nr. 3 (najbliżej ulicy Domagały), poniżej wrzucam kilka fotek. Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenia z mieszkania - całkiem dobrze to wygląda, tynki nadspodziewanie gładkie i jak na pierwszy rzut oka bez większych niedoskonałości, nie pobrudzona wylewka. Na korytarzach pracownicy uwijają się z płytkami, barierki są już zamontowane. W garażu podziemnym również ostro działają z instalacjami. Komórki lokatorskie zrobione są już na gotowo, boksów garażowych na razie brak - podejrzewamy, że nie będą murowane tylko zrobione w formie siatek (Pani nie potrafiła tego na dzień dzisiejszy potwierdzić, ale mamy otrzymać taką informację). Odnośnie terminu oddawania mieszkań w budynku nr. 3 Pani mówiła, że będzie to najprawdopodobniej połowa listopada - w tym terminie potwierdzone jest dostarczenie przez Tauron jakichś dokumentów umożliwiających korzystanie z sieci. 

IMG_20181023_125514.jpg

IMG_20181023_125550.jpg

IMG_20181023_125618.jpg

IMG_20181023_130019.jpg

IMG_20181023_130518.jpg

IMG_20181023_130639.jpg

IMG_20181023_130721.jpg

IMG_20181023_130726.jpg

IMG_20181023_130859.jpg

IMG_20181023_130902.jpg

IMG_20181023_130906.jpg

IMG_20181023_130916.jpg

IMG_20181023_130920.jpg

IMG_20181023_131102.jpg

IMG_20181023_131115.jpg

IMG_20181023_131422.jpg

IMG_20181023_131427.jpg

IMG_20181023_131459.jpg

IMG_20181023_131505.jpg

IMG_20181023_131527.jpg

IMG_20181023_131531.jpg

IMG_20181023_131535.jpg

IMG_20181023_131548.jpg

• Thanks 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Widzę że i tu zasiales kontrowersyjny post:)

Wydaje mi się ze skoro nadal prowadzone są prace przy blokach bez sensu było montowanie ich do poziomu 0.  Byłyby one narażone na uszkodzenia nie uważasz tak? :)

Możesz mi napisać dlaczego tak bardzo zainteresowała Cię inwestycja Murapolu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Pi0trekusa. Coś mi się zdaje, że dręczy Cię jakaś mania prześladowcza. Wszędzie szukasz spisków. Napisałem jeden post na wątku odbioru mieszkań, tak gwoli Waszych przemyśleń, czy naprawdę to co dostajecie od Murapolu w ekspresowym tempie, jest tym za co zapłaciliście. Wątek rozwinął Śledzik i w zasadzie nic więcej nie ma do dodania. Z ciekawości zapytałem, po obejrzeniu zdjęć, dlaczego rynny nie sięgają parteru, też Ci nie pasuje i szukasz dziury w całym. Gdzie Ty tu widzisz jakąś kontrowersję ? Może jakieś tabletki na uspokojenie ? A tak przy okazji. Nie, nie uważam że bezsensownym było montowanie do poziomu O żeby ich nie uszkodzić. Jak wiadomo jesienią deszcze padają, a z takiej rynny woda tryska jak z rzygacza (jeśli wiesz co to jest) i przy okazji niszczy świeże tynki. I jeszcze jedno. Mogę Ci napisać dlaczego tak bardzo zainteresowała mnie budowa Murapolu. Bo interesuje mnie wszystko co dzieje się na osiedlu Złocień. Pasuje Ci taka odpowiedź ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, greg45 napisał:

Do Pi0trekusa. Coś mi się zdaje, że dręczy Cię jakaś mania prześladowcza. Wszędzie szukasz spisków. Napisałem jeden post na wątku odbioru mieszkań, tak gwoli Waszych przemyśleń, czy naprawdę to co dostajecie od Murapolu w ekspresowym tempie, jest tym za co zapłaciliście. Wątek rozwinął Śledzik i w zasadzie nic więcej nie ma do dodania. Z ciekawości zapytałem, po obejrzeniu zdjęć, dlaczego rynny nie sięgają parteru, też Ci nie pasuje i szukasz dziury w całym. Gdzie Ty tu widzisz jakąś kontrowersję ? Może jakieś tabletki na uspokojenie ? A tak przy okazji. Nie, nie uważam że bezsensownym było montowanie do poziomu O żeby ich nie uszkodzić. Jak wiadomo jesienią deszcze padają, a z takiej rynny woda tryska jak z rzygacza (jeśli wiesz co to jest) i przy okazji niszczy świeże tynki. I jeszcze jedno. Mogę Ci napisać dlaczego tak bardzo zainteresowała mnie budowa Murapolu. Bo interesuje mnie wszystko co dzieje się na osiedlu Złocień. Pasuje Ci taka odpowiedź ?

Gregu45 interesuje Cie co się dzieje na osiedlu a próbowałeś zaangażować się w jakąkolwiek akcję związaną z naszym osiedlem ? czy tylko jesteś sąsiadem tzw. z parapetu ? oglądam i komentuje ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jakieś tabletki na uspokojenie ?

Skaczesz do gardła jak wilk wyluzuj troszeczkę to zdecydowanie sprowadzi rozmowę do poziomu względnej tolerancji i szacunku wobec siebie.

Edytowane przez Franzz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do Pi0trekusa. Coś mi się zdaje, że dręczy Cię jakaś mania prześladowcza. 

Dzięki za całą wypowiedź, nie będę tego kontynuował, wiec na tym skonczmy:)

Życzę najlepszego mieszkania na osiedlu :)

Może jakieś tabletki na uspokojenie ?

Mam nadzieje ze się ucieszyłem ze mogłeś to napisać :)

Milej niedzieli :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro względnego szacunku i tolerancji brakło z drugiej strony, to odpowiedziałem. Tylko tyle i aż tyle. A czy zainteresowanie tym co na osiedlu musi od razu wiązać się z zaangażowaniem w jakieś akcje ? Mnie wystarczy oglądać i komentować. Chyba wolno. A że czasami komuś nadepnę na odcisk. A że czasami może ktoś skorzysta z moich komentarzy. Samo życie. Miłego zamieszkiwania na osiedlu życzę wszystkim aktualnym i przyszłym mieszkańcom. I oczywiście jak najpiękniejszych mieszkań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu Mon Oct 29 2018 o 08:22, pati007 napisał:

Hej Wszystkim ;)

Czy posiada ktoś aktualne zdjęcia osiedla ? 

Zdjęcia nie, ale byłem na miejscu i tak:

-drogi wzdłuż budynku 1 i 3 zostały zakończone

- w około połowie budynku 3 zostały wymyte okna (pewnie przygotowania do odbiorów) ale nie ma jeszcze balkonów

- elewacja od strony drogi na budynku 3 wykonywana już na ostatnim odcinku 2 klatek

-na budynku nr 1 elewacja od "lasu" została zasiatkowana i zaciągnięta klejem -byla jeszcze mokra więc pewnie robili to w ostatnich dniach.

-Na budynku 2 nie widać postępu jeśli chodzi o prace  przy elewacji, dachu nie jestem w stanie stwierdzić (nie widziałem czy jest czy nie)

- w budynku 1 nadal brak bram wejściowych, więc pewnie klatki nie są jeszcze skończone

To w sumie tyle co mogłem zobaczyć po zmroku ;) 

Edytowane przez artwer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta