Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliśmy wczoraj tę kartkę. (trzeba zrobić porządek w mieszkaniach, kable, itd.)

Byłeś dziś może w budynku 1 ? Włączyli już ogrzewanie ? (wiem, że wczoraj odpowietrzali grzejniki).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
11 godzin temu, Polina napisał:

Byłeś dziś może w budynku 1 ? Włączyli już ogrzewanie ? (wiem, że wczoraj odpowietrzali grzejniki).

My dostaliśmy wczoraj informację, że ogrzewanie jest już podłączone.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdyby ktoś był ciekaw.

Klatka A bud 1.  Ogrzewanie włączone, działa i grzeje :).

Polecam sprawdzić czy macie dokręcone "zawory" do których wkręca się termostaty, u nas jeden strasznie ciekł, ale dokręcony i jest git.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.12.2018 o 19:44, Polina napisał:

Gdyby ktoś był ciekaw.

Klatka A bud 1.  Ogrzewanie włączone, działa i grzeje :).

Polecam sprawdzić czy macie dokręcone "zawory" do których wkręca się termostaty, u nas jeden strasznie ciekł, ale dokręcony i jest git.

Pierwszy post, więc witam sąsiadów :)

W budynku 3 ogrzewaniem też już działa, ale warto sobie odpowietrzyć grzejniki, bo u nas grzał tylko jeden.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, mateusz napisał:

Ma ktoś aktualne informacje/zdjecia  co się dzieje obecnie na budowie ? 

Zdjęc niestety nie posiadam ale byłam pomierzyć sobie pare rzeczy w mieszkaniu we wtorek , blok 2 , klatka C . Ogólnie to tragedia , jak byl styropian 1,5 tyg temu do połowy bloku tak jest dalej.. 5 osób tynkowało blok, pogoda im sprzyjała i dalej nie jest najgorsza ale nie wykorzystują tego wgl , zaraz przyjdą mrozy i nic z tego nie będzie a mieszkań nie oddadzą póki nie będzie skończonej elewacji i załozonych balustrad. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie co do bloku nr 2.

W jakich klatkach już są pociągnięte kable do gniazdek? Byłem w mieszkaniu i zastałem jedno w salonie plus siłę w kuchni....

Jak rozwiązaliście problem grzejnika w salonie / rozwiążecie? Zapoda ktoś pomysł? Na zdjęciu lewy górny róg.740457980_mieszkanieplan.thumb.jpg.cce147c78768f8b0a304230babb5a18f.jpg

Myślimy rozwalić ścianę działową , żeby przedłużyć salon. Nie wiem czy trzeba mieć na to jakieś pozwolenie?

Chyba że macie jakieś inne pomysły ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Instalacje były robione przed tynkowaniem mieszkań więc masz już na pewno porobione gniazdka. Prawdopodobnie zatynkowali Ci większość gniazdek. Mi dla odmiany zatynkowali siłę w kuchni oraz włącznik światła w przedpokoju ale z racji, że miałem porobione zdjęcia instalacji przed tynkowaniem bez problemu zlokalizowałem sobie te miejsca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba przyznać że wykonawca tynków to szalał ładnie bo też miałem kilka puszek zatynkowanych, ale podczas odbioru to zgłosiłem i odkuwali więc w sumie już po problemie.

Edytowane przez cahar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My też zgłaszaliśmy zatynkowane puszki i odkuli przed odbiorem.

Co do ściany to dowiedziałem się iż lepiej takich zmian nie wykonywać przed odbiorem przez UDT bo w wypadku ewentualnej kontroli Twojego lokalu może być on wyłączony z odbioru. Taka informacja z biura sprzedaży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
My też zgłaszaliśmy zatynkowane puszki i odkuli przed odbiorem.
Co do ściany to dowiedziałem się iż lepiej takich zmian nie wykonywać przed odbiorem przez UDT bo w wypadku ewentualnej kontroli Twojego lokalu może być on wyłączony z odbioru. Taka informacja z biura sprzedaży.

UDT nie ma nic wspólnego z odbiorami budynków - poza windami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My również chcieliśmy ścianę usunąć i Pani powiedziała nam że można ale Dopieto po odbiorze, bo w innym przypadku nie odbiorą nam mieszkania... więc jeśli byśmy jednak chcieli tak zrobić to byśmy musieli czekać z remontem aż do odbioru

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 11.01.2019 o 11:58, Lukasz napisał:

Pytanie co do bloku nr 2.

W jakich klatkach już są pociągnięte kable do gniazdek? Byłem w mieszkaniu i zastałem jedno w salonie plus siłę w kuchni....

Jak rozwiązaliście problem grzejnika w salonie / rozwiążecie? Zapoda ktoś pomysł? Na zdjęciu lewy górny róg.740457980_mieszkanieplan.thumb.jpg.cce147c78768f8b0a304230babb5a18f.jpg

Myślimy rozwalić ścianę działową , żeby przedłużyć salon. Nie wiem czy trzeba mieć na to jakieś pozwolenie?

Chyba że macie jakieś inne pomysły ?

Kurde super mieszkanie, szkoda że takiego nie było wolnego :)

Co do kaloryfera w salonie to są 2 rozwiązania... Mozesz go przesunąć pod stół jadalniany. 

Ewentualnie przeciagnac z małego pokoiku, przez ścianę i dać za sofę. Teraz są też takie ozdobne grzejniki które można np zawiesić wyżej nad sofa tylko swoje kosztuja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta