Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Franzz napisał:

Ciekaw jestem również co Murapol obiecuje klientom że będzie na osiedlu :D

O tak:) To będzie kawał dobrego fantasy;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no oczywiste- wąskie klatki schodowe i części wspólne. Standard u prywatnych deweloperów... Niektórzy (w szeregówce) nie robą także wykończenia...schodów na poddasze.... Że niby każdy klient sobie sam dobierze schody wedle swojego gustu. A takie schody to 5-10tyś. No i do tego (przy bardzo dużych inwestycjach) nie można żadnych zmian budowlanych sobie zażyczyć (za dopłatą)... Czyli developer kończy, wchodzi klient i zaczyna burzyć, kuć, zamurowywać...

i najważniejsze:): parkingi (ograniczone do minimum), place zabaw (brak, lub symboliczne "wybiegi" dla dzieci), aleje i drogi dojazdowe (wąskie jak diabli)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

merdigon jesteś w stanie od czasu do czasu wrzucać postęp na budowie Murapolu ? Byłbym Ci bardzo wdzięczny ( pewnie nie tylko ja). Fajna fotorelacja :) Good job !!:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdjęcia z 28.04.2018 jakby ktoś był zainteresowany:

https://photos.app.goo.gl/kXweBYF1Z9THGekm7

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, glabella napisał:

Jest szansa na to, ze dotrzymają warunków umowy (listopad 2018)?

Nie ma żadnych szans na dotrzymanie terminu moim skromnym zdaniem biorąc pod uwagę stan prac tu i na inwestycji LC Corp...

Edytowane przez Aga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jeszcze jedna rzecz, budują się teraz 3 budynki, każdy z nich ma inny termin zakończenia. Pierwszy ma już wprawiane okna a budynek 2 ma dopiero wymurowane 2 piętra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, glabella napisał:

Jest szansa na to, ze dotrzymają warunków umowy (listopad 2018)?

O którym budynku mówisz? Taki termin masz podany w konspekcie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wg umowy deweloperskiej Budynek B ma byc oddany najpóźniej z dniem 31.11.2018 ;) 

Wiara podobno czyni cuda, takze wierze w nich! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Glabella,

piszesz, że budynek A ma być oddany do listopada, skąd masz to info ?

W deweloperskiej z marca 2017 mam zapis, że budynek miał zostać skończony do 30 kwietnia ( hahah).

Wg "najnowszego" prospektu od dewelopera z 02-10-2017 wychodzi, że budynek niby mają skończyć:

"Prace wykończeniowe wewnętrzne do stanu deweloperskiego       08-08-2018 " (czyli koniec) w co oczywiście nie ma co wierzyć. Przesyłali Ci może jakieś nowe informacje ? Czy może od razu w umowie miałaś zapis o Listopadzie ?

Jedyne co jest stałe, czego nie zmienili to termin przeniesienia własności: do 31.12.2018.

Edytowane przez Polina

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli zgadzało by się.

Ty masz umowę z początku Marca (domyślam się że 2017 roku :) ?) dlatego masz przeniesienie własności max do 30 Listopada a ja mam umowę z 31 Marca 2017 dlatego przeniesienie własności mam do 31 grudnia. Tak czy inaczej mają jeszcze trochę czasu na to. W moim przekonaniu lepiej niech się spóźnią z oddaniem miesiąc, dwa czy trzy niż potem mają być jakieś buble. (Chociaż i tak pewnie będzie się coś dziać i pękać, bo jak można zrobić "dom" w niecały rok...).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta