Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

wiem ze temat był już wałkowany wiele razy stąd tez przepraszam za kolejny post jednak wiekszość wpisów są sprzed kilku miesiący, a nawet tamtego roku.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze pediatry i poradni w najbliższej okolicy (Bieżanowa/ Prokocimia i inn.). Zależy mi aby terminy nie były odległe, wydzielona strefa na dzieci zdrowe i chore, a także możliwość zaszczepienia dziecka. Poradźcie drodzy rodzice gdzie chodzcie ze swoimi dziećmi i będę wdzięczna za podanie nazwiska pediatry. Wiem ze u nas z osiedlowym pediatrą jest dość cieżko jesli chodzi o dostępność wizyt,,, Chciałam dodać że jestem nowym mieszkańcem na osiedlu i niebawem na swiecie pojawi się nasze pierwsze dziecko dlatego też bardzo proszę o wspracie.

Z góry dziękuję za zrozumienie i pomoc.

Pozdrawiam, Joasia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu ‎2017‎-‎09‎-‎26 o 18:27, Joaska napisał:

witam,

wiem ze temat był już wałkowany wiele razy stąd tez przepraszam za kolejny post jednak wiekszość wpisów są sprzed kilku miesiący, a nawet tamtego roku.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze pediatry i poradni w najbliższej okolicy (Bieżanowa/ Prokocimia i inn.). Zależy mi aby terminy nie były odległe, wydzielona strefa na dzieci zdrowe i chore, a także możliwość zaszczepienia dziecka. Poradźcie drodzy rodzice gdzie chodzcie ze swoimi dziećmi i będę wdzięczna za podanie nazwiska pediatry. Wiem ze u nas z osiedlowym pediatrą jest dość cieżko jesli chodzi o dostępność wizyt,,, Chciałam dodać że jestem nowym mieszkańcem na osiedlu i niebawem na swiecie pojawi się nasze pierwsze dziecko dlatego też bardzo proszę o wspracie.

Z góry dziękuję za zrozumienie i pomoc.

Pozdrawiam, Joasia

no widzę, że duch w narodzie nie ginie! Porad od zatrzęsienia... Niestety nie jestem mieszkańcem osiedla, więc nie mogę pomóc... Ale życzę wytrwałości!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
39 minut temu, monika21 napisał:

Polecam Centrum Medyczne Diamed ul. Schweitzera 7 :) Mają stronę internetową i można tam sobie poczytać o specjalistach itp.

Ja tez mam dziecko w diamedzie, czysto, schludnie, internetowa rejestracja, na recepcje tez sie dodzwonisz bez problemu a i lekaz dodatkowo poza kolejka Cie przyjmie. Przychodnia na Heleny masakra.

A i autobusem w razie w dojedziesz pod same drzwi przychodni.

Edytowane przez michas85

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 10.11.2017 o 08:46, michas85 napisał:

na recepcje tez sie dodzwonisz bez problemu

Polemizowałbym ;)

Nasze dzieci też mają pediatrę w Diamedzie i ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni - poza tym, że dodzwonić się tam to cud. Kiedyś zirytowałem się do takiego stopnia, że pojechałem tam, stanąłem w drzwiach i dzwoniłem. Dobre 3 minuty nikt nie odebrał pomimo tego,  że Panie na recepcji były a telefon cicho sobie dzwonił. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, sledzik1984 napisał:

Polemizowałbym ;)

Nasze dzieci też mają pediatrę w Diamedzie i ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni - poza tym, że dodzwonić się tam to cud. Kiedyś zirytowałem się do takiego stopnia, że pojechałem tam, stanąłem w drzwiach i dzwoniłem. Dobre 3 minuty nikt nie odebrał pomimo tego,  że Panie na recepcji były a telefon cicho sobie dzwonił. 

No bywa, wyjątek nie może potwierdzać reguły.😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta