Skocz do zawartości

Koncepcja rozbudowy ul. Półłanki - PRZETARG

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Awanturników i pieniaczy?co Ty bredzisz człowieku!właśnie w naszym kochanym Kraju i Mieście tak juz jest,że dopóki ludzie nie zrobią porządnej rozróby,w tym wypadku,o jakość drogi to urzędnicy którzy

Mogę wziąć dzień czy dwa urlopu na jakieś protesty czy blokowanie drogi, żeby miasto zaczęło się bardziej poważnie interesować naszą przeprawą  bo mam wrażenie, że jak się nie robi szumu to każdy będz

placki łopatą wrzucone, a nowe dziury juz wysypało, tam jest tyle asfaltu co roku wlewane ze mozna by sie pokusic o "odświeżanie" co kawałek, nawet lekko zdarte stare warstwy, i wylanie jednej moglo b

Posted Images

Gość MisiekW

Ja się tego akurat nie obawiam, bo ta droga jest w takim stanie że nakładka to tylko przedłużanie agonii. Za 6-12 miesięcy będzie to samo.

Tam jest potrzebna przebudowa, nie remont taki czy inny.

Odnośnik do posta
  • 3 months later...

Ciekawy ten nagły remont. Nakładka planowana była w lipcu, po dokończeniu budowy brakującego odcinka ul. Domagały. 

Skoro juz remontują Półłanki, to oddanie Domagały do użytku z końcem czerwca wydaje się nie być aktualne. 

Stawiam, że oddanie Damagały do użytku nastąpi nie wcześniej niż  w ostatnim kwartale 2019 r. 

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, ciekawski napisał:

Ciekawy ten nagły remont. Nakładka planowana była w lipcu, po dokończeniu budowy brakującego odcinka ul. Domagały. 

Skoro juz remontują Półłanki, to oddanie Domagały do użytku z końcem czerwca wydaje się nie być aktualne. 

Stawiam, że oddanie Damagały do użytku nastąpi nie wcześniej niż  w ostatnim kwartale 2019 r. 

a skąd masz informacje nt. powiązania tych dwóch inwestycji.

Odnośnik do posta
  • 2 months later...

Trzeba przyznać, że remont nakładkowy ul. Półłanki poszedł bardzo sprawnie, ale chyba jakość nie jest najwyższa - wczoraj wieczorem jadąc rowerem miałem okazje przyjrzeć się jej z bliska i widać już niestety delikatne koleiny...

Cóż - dobrze, że zrobiono cokolwiek, ale chyba długo nie będziemy się cieszyć tym dobrobytem, bo przy takim natężeniu ruchu i liczbie ciężarówek dość szybko może się ta nawierzchnia "rozjeździć".

Abstrahując - szkoda, że robiąc ten remont nikt nie pomyślał, aby przeciągnąć go kawałek dalej - pewnie nie byłby to jakiś duży problem a tuż za skrzyżowaniem z Nad Drwiną jest dramatyczna nawierzchnia.

Odnośnik do posta