Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żadna podjąłem rozmowę telefonicznie o bardzo dużym zainteresowaniu ofertą UPC ;)

Pierwsza oferta to kwota 89 zł... odmówiłem za tydzień znów zadzwoniłem i tak kilka tygodni aż kwota zeszła do 59,90 :)

Argument prosty konkurencja ma za 59,90 i przeszło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam, właśnie zmieniłem dostawcę netu na firmę prnet i jestem jak na razie bardzo zadowolony:) polecam prnet wszystkim złocieniowcom. Mila i profesjonalna obsługa, internet śmiga aż miło, bez żadnych przerw czy muleń, dostałem za darmo( na czas umowy) nowoczesny router i repeater. Cena 39 zł za mc za prędkość 50 mb/s, 2 pierwsze miesiące za 1 zł. Naprawdę polecam, jak na razie super w porównaniu do poprzedniego dostawcy.
Ja też zmieniłem NC+ i UPC na telewizję i Internet od PRNET. Jestem bardzo zadowolony. Za maksymalny pakiet telewizji + Filmbox + Canal+ Premium + HBO oraz Internet 250Mb będę płacił jakieś 160 zł. To bardzo dobra cena za taki pakiet. Internet rewelacja. Duża różnica na plus w porównaniu z UPC. W Speedtest.net pingi 3ms gdzie w UPC miałem jakieś 20ms. Światłowód doprowadzony jest do bloku więc różnica jest kolosalna. Router z N oraz AC gratis. Telewizja działa bez żadnych przycięć. Możliwość zapisywania programów w chmurze. Pasmo internetu nie jest zajmowane przez telewizję czyli mam całe 250Mb na transfer. Dodatkowo instalacja przebiegła bardzo szybko. Pan Rafał jest wyjątkowo miła osobą. W razie jakichkolwiek problemów bardzo szybko reaguje i zawsze otrzymuje informację zwrotną. PRNET nie jest dużą firmą ale to dla mnie zaleta bo nie cierpię wielkich operatorów z infoliniami na których nie można uzyskać sensownego wsparcia. Dla niezdecydowanych polecam zmianę na PRNET, tym bardziej że u kilku dużych operatorów do końca roku można wypowiedzieć bezkarnie umowę jeśli operator miał w gwarantowanych kanałach Universal Chanell. Ja w ten właśnie sposób skróciłem sobie umowę z NC+ o rok bez konsekwencji. Druga rzecz że z każdej nowej umowy można zrezygnować do 14 dni bez konsekwencji więc jeśli komuś nie przypasuje PRNET to nic nie straci.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. 

Chciałabym się zorientować jaki Państwo na tą chwilę polecają internet. Prosiłabym o opinie osób które mają UPS lub  ISTS .
Z góry dziękuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
30 minut temu, Sabina napisał:

Witam. 

Chciałabym się zorientować jaki Państwo na tą chwilę polecają internet. Prosiłabym o opinie osób które mają UPS lub  ISTS .
Z góry dziękuję 

Czemu wykluczasz np. Balmont? Naprawdę solidna firma, rozsądna cena - przez ostatni rok żadnej awarii po ich stronie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

UPC znaczy? Miałem. Pingi dość wysokie miałem do serwera upc.pl (30 ms) a to raczej dużo. Mam teraz PRNET. Jest o niebo lepiej. To mała firma a więc i kontakt osobisty do właściciela który jest wszystkim w jednym. Wolę tak niż wisieć na infolinii UPC i gadać z obsługą call center.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 minuty temu, pqn napisał:

Czemu wykluczasz np. Balmont? Naprawdę solidna firma, rozsądna cena - przez ostatni rok żadnej awarii po ich stronie.

Nie wykluczam. Po prostu nie znam i podałam dwie ze znanych mi firm które z tego co mi wiadomo będę mogła podłączyć w  nowych blokach Murapolu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co sprawdzałem jakiś czas temu właśnie firmy Belmont i PRNET miały konkurencyjne oferty tv+internet. Mam nadzieję, że w nowych blokach Murapolu będzie można skorzystać z ich usług, 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam UPC i jestem zadowolony. Przeniosłem tu usługę z poprzedniego mieszkania na Dobrego Pasterza, ale wcześniej negocjowałem warunki, bo wiedziałem jaka usługę ma Balmont. Parametry i składniki oferty jak poniżej. Umowę zabierałem na dwa lata. W tym już mi się będzie kończyć. 

B8CBDBD3-1B72-4CB7-BFA2-C888E83AB5DB.jpeg

824F9DF9-07C3-4073-B934-2F5D32187C58.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już ponad 3 lata korzystam z internetu z PRNET, nie miałem przez ten czas żadnych problemów. 

Właściciel szybko odpowiada zarówno na maile jak i telefony.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Franzz napisał:

Balmont i polecam ciągłość tanio i szybko :) 

Tobie Balmont też takie "dziwne" faktury (net za 11 PLN, a TV za 94 PLN wystawia) ? 

Screenshot 2019-01-11 at 23.42.08.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, pqn napisał:

Tobie Balmont też takie "dziwne" faktury (net za 11 PLN, a TV za 94 PLN wystawia) ? 

Screenshot 2019-01-11 at 23.42.08.png

Tak :)  zwróć uwagę na dysproporcję Vat :) tam jest odpowiedź :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
38 minut temu, Franzz napisał:

W sumie to mi to rybka jaką tak cenę/VAT stosują - bo tego i tak nie wrzucę w koszta. Ale skoro już tak kombinują, to niech zrobią net i tv po 5 pln, i dodatkowo do pakietu bułka maślana za 90 pln (VAT 5%)... :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 12.01.2019 o 16:04, Franzz napisał:

Mnie takie zagrywki irytują. To samo ostatnio Play mi wywinął. Płacę za telefony firmowe koło 150 złotych. Przy podpisywaniu umowy ostatniej dostałem jakiś pakiet idiotyczny TV (nie potrzebuję) i nagle FV rozbita na 2 usługi z czego większość to ta TV której nie zaksięguję jako telefon. 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, sledzik1984 napisał:

Mnie takie zagrywki irytują. To samo ostatnio Play mi wywinął. Płacę za telefony firmowe koło 150 złotych. Przy podpisywaniu umowy ostatniej dostałem jakiś pakiet idiotyczny TV (nie potrzebuję) i nagle FV rozbita na 2 usługi z czego większość to ta TV której nie zaksięguję jako telefon. 

Szczerze kto nie prowadziłby takiej firmy-biznesu i nie kombinował na vacie niech pierwszy rzuci kamień :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, Franzz napisał:

Szczerze kto nie prowadziłby takiej firmy-biznesu i nie kombinował na vacie niech pierwszy rzuci kamień :P 

Gorzej dla właściciela czy spółki  jak nagle US stwierdza, że tak nie wolno i chcę kasę do tyłu https://www.money.pl/gospodarka/fiskus-zada-od-mcdonalds-dziesiatkow-milionow-doplaty-vat-to-dzialanie-prawa-wstecz-6378676283995777a.html

Niby każdy powie, że prawo nie działa wstecz po czym okazuje się, że u nas w kraju jednak prawo może działać wstecz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z oferty TOYA .Od niedawna na terenie osiedla Złocień (ulice Agatowa, Czeczów i Domagały) w pełni światłowodowo świadczymy dostęp do usług Telewizji, Internetu i Telefonii. 

W każdym budynku udostępniamy następujące usługi:

- Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej!

- Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 1 Gb/s; dla wybranych prędkości możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego

- Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu

- Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci.

Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki, zaś nowi Abonenci mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe.

Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do odwiedzenia strony TOYA, bądź osobisty kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta (ul. Kapelanka 13a lub ul. Marii Dąbrowskiej 17G) lub z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.

Edytowane przez TOYA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta