Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 246
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uuu... mocne słowa. Dupa piecze, że trzeba będzie się przejść 5 minut?

Uprzejmie informuję, że od dzisiaj dzwonię CODZIENNIE na SM, aż wszyscy oduczą się parkowania na zatoczce przy bloku 24 i zakręcie pod blokiem 28. CODZIENNIE!

Użytkownik Drwal chciałby się pochwalić swoją elokwencją:  

Posted Images

Gość MisiekW
2 godziny temu, Swa napisał:

Spoko spoko patrzę ;) 

To dobrze, ale sam pisałeś że parking pod Telefoniką jest ponoć Śnieżki więc ten przy wjeździe na parking chyba Ci jednak umknął ;) Moja uwaga była ogólna, bo dziwią mnie głosy które co jakiś czas się pojawiają na forum że parking ten jest ponoć Śnieżki. Zdecydowanie jest.

Odnośnik do posta
1 minutę temu, clocek napisał:

Powiem wam Panowie że wczoraj tak rzuciłem oko na te autka z prywatnego parkingu i to wszystko na zagranicznych blachach. Normalnie Autohaus na Złocieniu :)

Prosze sie precyzyjnie wyrazac :D to jest autohaus "elita" 🤣 ps. No i niestety gość mysli ze sobie moze go traktowac jako prywatny parking.

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Swa napisał:

Powiem Wam,ze nie raz widziałem starszego Pana z daszkiem i yorkiem który notorycznie robi zdj autom ;) pewnie niektórzy tez już go kojarzą 😜 

W takich pomarańczowych adidasach? :D

1 godzinę temu, Nyxon napisał:

http://tablica-rejestracyjna.pl/K7HOL

Widzę, że już jakiś "Zbyszek"  z osiedla uderzył nawet na tablica-rejestracyjna.pl  🤣

Nigdzie (sprawdziłem bloki 20 i 28) w CEIDG nie mogę znaleźć tego "byznesmenea" - czyżby miał spółkę - czy interes na lewo?

Odnośnik do posta
  • 2 months later...
2 godziny temu, Nyxon napisał:

Uprzejmie informuję, że od dzisiaj dzwonię CODZIENNIE na SM, aż wszyscy oduczą się parkowania na zatoczce przy bloku 24 i zakręcie pod blokiem 28. CODZIENNIE!

Jeszcze bym dodał na trawniku przy 1 wjezdzie do podziemnego w 28ce. 

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Drwal napisał:

Nyxon ale jak nikt cie nie kocha i nie masz z kim pogadać w domu to może telefon zaufania będzie lepszym wyborem niż SM :D

Drwal naprawdę ? w taki sposób ? taką formą ? idiolekt który jest mocno interesujący. Nyxon ma sporo racji ja nie wchodziłbym już w dalszą dyskusję przepraszam. 

Edytowane przez Franzz
  • Like 1
Odnośnik do posta

Ciekawe czy staneli by sobie na wyjezdzie na pollanki i poszli do biedronki. Nie, bo nie wolno, bo by ktos im sie w auto wpierdzielił, albo je strzaskał. Ale my jako narod mamy taka mentalnosc ze jest takie nie wolno bo mi sie cos stanie i takie nie wolno ale moge bo mi sie nic nie stanie 🤣

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

• Like 1
Odnośnik do posta

ja się dziwie tym cudakom parkującym na chodniku  przy przejściu dla pieszych, niby przejście jest, tylko ze wchodzisz na maskę samochodu?
jak nie mam gdzie parkować pod swoim blokiem to szukam  w coraz większej odległości po prostu... nawet jak znaczy to, że będę musiała na X razy rozlożyć przywiezione artefaky (czy to do remontu, czy zakupy)

Odnośnik do posta

Z zakupami akurat pod blokiem 24/26/28 myślę, że spokojnie można postawić samochód na zakazie na 5 minut. Rozładować zakupy i odjechać. To zupełnie coś innego jeżeli jesteśmy cały czas przy samochodzie i w razie czego możemy od razu zareagować i odjechać niż zostawienie auta na 10 godzin na zakazie.

• Like 1
Odnośnik do posta