Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Swa napisał:

Spoko spoko patrzę ;) 

To dobrze, ale sam pisałeś że parking pod Telefoniką jest ponoć Śnieżki więc ten przy wjeździe na parking chyba Ci jednak umknął ;) Moja uwaga była ogólna, bo dziwią mnie głosy które co jakiś czas się pojawiają na forum że parking ten jest ponoć Śnieżki. Zdecydowanie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Tu chodzi o "dopuszczalną masę całkowitą", więc każdy z tych dostawczaków raczej przekracza 2,5 tony.

Nie. Znak B-18 oznacza zakaz wjazdu pojazdów o masie rzeczywistej przekraczającej masę oznaczona na znaku.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem wam Panowie że wczoraj tak rzuciłem oko na te autka z prywatnego parkingu i to wszystko na zagranicznych blachach. Normalnie Autohaus na Złocieniu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, clocek napisał:

Powiem wam Panowie że wczoraj tak rzuciłem oko na te autka z prywatnego parkingu i to wszystko na zagranicznych blachach. Normalnie Autohaus na Złocieniu :)

Prosze sie precyzyjnie wyrazac :D to jest autohaus "elita" 🤣 ps. No i niestety gość mysli ze sobie moze go traktowac jako prywatny parking.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem Wam,ze nie raz widziałem starszego Pana z daszkiem i yorkiem który notorycznie robi zdj autom ;) pewnie niektórzy tez już go kojarzą 😜 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Swa napisał:

Powiem Wam,ze nie raz widziałem starszego Pana z daszkiem i yorkiem który notorycznie robi zdj autom ;) pewnie niektórzy tez już go kojarzą 😜 

W takich pomarańczowych adidasach? :D

1 godzinę temu, Nyxon napisał:

http://tablica-rejestracyjna.pl/K7HOL

Widzę, że już jakiś "Zbyszek"  z osiedla uderzył nawet na tablica-rejestracyjna.pl  🤣

Nigdzie (sprawdziłem bloki 20 i 28) w CEIDG nie mogę znaleźć tego "byznesmenea" - czyżby miał spółkę - czy interes na lewo?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokladnie to ten, taki suchy i zazwyczaj z petem w japie i piwem w rece na spacerze ze swoim gówniakiem 😅 ostatnio chyba przepity dosc, bo co go widze to ma strasznie czerwony ryj :P

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak tak.Na adidasy nie zwróciłem uwagi 😂 ale widać,ze gość nieprzyjemny i typowy awanturnik 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta