Skocz do zawartości
adminGK

Poszukiwany administrator forum

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

Po ponad 3,5 roku prowadzenia niniejszego forum podjąłem decyzję o przejściu na emeryturę ;-) Poszukuję więc osoby, która podejmie się zastąpienia mnie w obowiązkach administratora. Poprzez przejęcie administracji forum rozumiem aspekty techniczne, merytoryczne (moderowanie dyskusji, kontakt z użytkownikami) i finansowe (przedłużanie ważności domeny i zapewnienie hostingu - razem ok. 100 zł rocznie).

Idealny kandydat powinien znać skrypt phpBB 3.0.x od strony administracyjnej, przydatne także są podstawowa znajomość PHP, SQL i konfiguracji serwera Apache w podstawowym zakresie. Pod uwagę brani będą kandydaci zarejestrowani na forum od dłuższego czasu i regularnie się na nim udzielający.

Zgłoszenia proszę wysyłać do mnie poprzez prywatną wiadomość, z krótkim opisem czy i w jakim stopniu chętna osoba spełnia powyższe kryteria techniczne. Chcę się upewnić, czy dana osoba poradzi sobie z tym zadaniem i zapewni ciągłość funkcjonowania forum. Do czasu wyłonienia kandydata wszystko pozostaje bez zmian i administruję forum dalej. Będę informował w tym wątku na bieżąco co się dzieje w tym temacie.

Pozdrawiam,

adminGK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po tym dość długim czasie mogę wreszcie ogłosić, że forum przejmie użytkownik sledzik1984. Śledzik jest na forum od niemal początku jego istnienia i jest zarazem użytkownikiem z największą liczbą napisanych postów. W najbliższym czasie dokonamy wspólnie migracji forum na nowy serwer, postaramy się zrobić to w taki sposób aby użytkownicy forum tego nie odczuli.

Pozdrawiam,

adminGK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta