Skocz do zawartości
sledzik1984

Zamykanie wątków

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to zamykanie wątków jest konieczne? Każdy temat w którym rozwija się jakaś dyskusja zostaje szybciutko ucięty przez AdminGK "żeby nie zrobiła się kolejna batalia furtkowa". Polemika ma to do siebie, że czasem ludzie dyskutują używając twardych argumentów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Każdy temat w którym rozwija się jakaś dyskusja zostaje szybciutko ucięty przez AdminGK "żeby nie zrobiła się kolejna batalia furtkowa"

Policzyłem. Jak do tej pory w krótkiej historii forum zamknąłem zaledwie cztery wątki:

1) wątek dotyczący furtki - zamknięty tymczasowo, bo dyskusja zaczynała zataczać koło; wątek otworzyłem ponownie po kilku dniach;

2) wątek dotyczący dzieci na placu zabaw - dyskusja zaczynała schodzić z głównego tematu na temat furtkowy;

3) wątek dotyczący prośby o instalację Tapatalk - bo został zainstalowany;

4) wątek dotyczący karuzeli - bo problem został rozwiązany.

Tak więc nie nazwał bym tego "każdym tematem, w którym rozwija się jakaś dyskusja". A na marginesie, czy temat furtki, użytkowania części wspólnych SM przez LCC, itd. ma nakręcać to forum przez kolejne kilka miesięcy? Bo ja odnoszę wrażenie, że spora część użytkowników jest tym już znużona, zresztą wcale mnie to nie dziwi.

Może gdybym miał parcie, żeby na forum było po sto postów dziennie to bym sam podgrzewał te dyskusje, ale wychodzę z założenia, że wolę jakość niż ilość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Świete słowa. W pełni popieram admina. Nie wiem czy jest taka możliwość ale każdy kto założył wątek powinien mieć możliwość jego zamknięcia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Technicznie jest to możliwe. Mimo to chciałbym, żeby zostało tak jak obecnie - uprawnienia do zamykania wątków mają administrator i moderatorzy, ponieważ zgodnie z założeniami, mają w swojej pracy być neutralni i patrzeć na forum raczej globalnie, niż z poziomu pojedycznych wątków. Na razie jestem sam, ale z czasem sobie zrekrutuje tu jakiegoś moderatora, żeby obserwował równiez i moje poczynania i nie pozwolił zapędzić się za daleko.

Mogę natomiast zaproponować, żeby użytkownicy mieli możliwość zamykania swoich wątków w kategorii Tablica ogłoszeń. Wówczas z automatu uznawałbym takie ogłoszenie za nieaktualne i usuwał z forum - pojawiały się już takie prośby o usunięcie nieaktualnych ogłoszeń z tej kategorii i za każdym razem je akceptowałem. Myślę, że w ciągu najbliższych paru dni wdrożę takie rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...