Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wprowadzam się na słoneczne miasteczko do budynku B10 i mam dylemat jakiego dostawcę internetu wybrać. Może ktoś z mieszkańców podpowie jakiego dostawcę wybrać i co polecacie. Pozdrawiam nowy mieszkaniec osiedla :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Rzulfrydz

Witam nowego sąsiada,

Ja mam obecnie internet od Gemini (jest to lokalny operator) i jestem bardzo zadowolony. Mam 50Mb za 40zł. Max. dają chyba 700MB. Oferują też tv.

Kiedyś miałem UPC przez 4 lata ale to nieustanny dramat odradzam stanowczo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z kolei mam UPC i nie narzekam. Internet 120, telewizja z pakietami C+, HBO, Eleven kosztuje mnie 170 zł miesięcznie, będę jeszcze próbował zejść w dół bo w tym roku kończy mi się umowa na C+. Nie miałem do tej pory żadnych problemów z UPC.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja z kolei mam Tv i net z firmy Balmont, użytkuje rok czasu i do tej pory bez zastrzeżeń.

Szkoda że u nas na osiedlu Netia nie prowadzi swoich usług.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Balmont tj kablówka, wejdź sobie na strone internetową sa tam podane ceny. Telewizję można dopasować do swoich potrzeb, poprzez wybranie odpowiednich pakietów z kanałami, które chcesz oglądać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie rozumiem po co komu telewizja w dzisiejszych czasach, do oglądania "tańców z gwiazdami" :?: .

Canal+ / Eleven -transmisje sportowe na żywo

C+ - seriale/filmy

HBO - seriale / filmy plus platforma HBO GO, z samego Netflixa się nie wyżyje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeśli chodzi o internet to Interserv jest na osiedlu od wielu lat i ma dobrą opinię.

Nie rozumiem po co komu telewizja w dzisiejszych czasach, do oglądania "tańców z gwiazdami" :?:

Pozdrawiam.

Tak...bo w tv jest tylko "Taniec z gwiazdami" :P ....skończ Waść wstydu oszczędź :D

C+ , HBO , pakiety sportowe... i wiele innych :)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystkim szukającym solidnego operatora usług telekomunikacyjnych polecamy usługi TOYA - od niedawna w budynkach przy ulicy Czeczów świadczymy światłowodowo dostęp do usług Telewizji, Internetu i Telefonii. 

W każdym budynku udostępniamy następujące usługi:

- Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej!

- Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 1 Gb/s; dla wybranych prędkości możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego

- Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu

- Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci.

Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki, zaś nowi Abonenci mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe.

Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do odwiedzenia strony TOYA, bądź osobisty kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta (ul. Kapelanka 13a lub ul. Marii Dąbrowskiej 17G) lub z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.

Edytowane przez TOYA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy ktoś z forumowiczów rezygnował ostatnio z UPC i wybierał innego operatora? Interesuje mnie informacja na co zmienione i z jakim efektem?

Uprzejmie proszę o nie wrzucanie po raz kolejny reklamowego spamu w związku z zapytaniem. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam, czy ktoś z forumowiczów rezygnował ostatnio z UPC i wybierał innego operatora? Interesuje mnie informacja na co zmienione i z jakim efektem?
Uprzejmie proszę o nie wrzucanie po raz kolejny reklamowego spamu w związku z zapytaniem.  
Z UPC na PRNET. Jestem zadowolony. Bardzo mała firma ale za to kontakt z właścicielem który jest człowiekiem orkiestrą bardzo dobry. Nie miałem problemów do tej pory. Pingi o wiele lepsze jak w UPC. Miła odmiana w stosunku do UPC.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja skonczylem wspolprace z UPC z na korzysc firmy Balmont nie narzekam kablowka i net stabilny zgodny z umowa nie ma jakiś dziwnych spadków łącza a cenowo wychodzili najlepiej z tego co mogłem wybierać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

My korzystamy od chyba pół roku z usług firmy Balmont (telewizja + internet) - wydaje mi się, że mają troszkę korzystniejszą ofertę od PRNET. W zasadzie z tego co pamiętam to sprawdzałem wszystkich dostawców jacy byli dostępni na osiedlu i Balmont właśnie wypadł najlepiej. My jesteśmy bardzo zadowoleni, żadnych problemów zarówno z internetem (symetrycznym - download i upload na poziomie 150Mbps) jak i telewizją.

Edytowane przez Greg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta