Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
i nasuwa się jedno pytanie czy na wykupiony abonament mogą wejść 4 osoby??

No chyba skoro nie jest określona w regulaminie ilość osób które mogą wejść to znaczy że może ich wejść dowolna ilość - a i tak właściciel mieszkania odpowiada za uszkodzenia wywołane przez innych...

Odnośnik do posta
  • 8 months later...
Gość Drwal

Witam.

Kojarzy ktoś czy z tego kortu mogą korzystać mieszkańcy os. słoneczne miasteczko (za opłata oczywiście)? Jeśli tak to do kogo należy się udać aby załatwić formalności?

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do posta
Witam.

Kojarzy ktoś czy z tego kortu mogą korzystać mieszkańcy os. słoneczne miasteczko (za opłata oczywiście)? Jeśli tak to do kogo należy się udać aby załatwić formalności?

z góry dzięki za odpowiedź

Po pierwsze opłata dotyczy każdego, kto z kortu korzysta (100 PLN netto/rok) i z tego co jest napisane w regulaminie http://sniezka.krakow.pl/download/Regul ... sowego.pdf, wynika że "... mogą z niego korzystać członkowie Spółdzielni oraz osoby posiadające prawa do lokali mieszkalnych w zasobach Spółdzielni." Czy zrobią wyjątek od reguły i sprzedadzą Ci taką kartę nie wiem. Przejdź się do spółdzielni na Opalowej i zapytaj.

Odnośnik do posta
  • 1 month later...
Zauważyłam, że już nie jedni gracze zostają "uwięzieni" po 21 na korcie... może warto patrzyć na zegarek grając?

Jak uwięzieni? Nie ma możliwości opuszczenia kortu po 21? Z tego co wiem to w naszym pięknym kraju nie ma obowiązku synchronizacji zegarków z wzorcem atomowym i jakoś nie wyobrażam sobie tego, że nie mogę otworzyć furtki na kort bo wg mojego zegarka jest 20:59 a wg. zegarka sterownika zamka jest 21:01.

Odnośnik do posta

tak właśnie jest! Wybija 21 i drzwi kortu się zamykają- nie da się wyjść ani wejść!! Dziwie się, że spółdzielnia na takie coś poszła... Aby się wydostać trzeba rozkręcać ogrodzenie kortu... wiadomo do czego to doprowadzi i jak ogrodzenie będzie wyglądalo za rok....

Odnośnik do posta
Wasza głupota mnie poraża, a wystarczy wyjśc z kortu 20.50 a wcześniej kontrolować czas na zegarku. Dorośli chyba jesteście a zachowujecie sie jak dzieci i jojcycie jak stare baby po forum.

Panie jedynie mądry, nie chce Ci się czytać "jojcenia"nie czytaj, nie bierz udziału w dyskusji jeśli uważasz że jest bez sensu. Nie każdy, jak widać wie o tym, że bramka jest blokowana o 21, więc chyba dobrze że ktoś taki temat poruszył

Odnośnik do posta
  • 9 months later...