Skocz do zawartości
adminGK

Instrukcja korzystania z aplikacji Tapatalk

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam wszystkich posiadaczy smartfonów i tabletów do korzystania z aplikacji Tapatalk do przeglądania treści forum. Dzięki niej korzystanie z forum jest o wiele wygodniejsze na małych ekranach, ponieważ została ona zaprojektowana pod kątem ekranów dotykowych. Aplikacja jest darmowa.

Załączam poniżej obrazkową instrukcję "krok po kroku" jak uaktywnić dostęp do forum poprzez Tapatalk, pod warunkiem, że już zainstalowaliśmy (np. przez Google Play w przypadku Androida) i uruchomiliśmy aplikację na swoim urządzeniu mobilnym.

Jeżeli nie mamy jeszcze zarejestrowanego konta na forum, również można skorzystać z poniższej instrukcji. W ostatnim kroku instrukcji aplikacja uruchomi przeglądarkę i przeniesie nas do formularza rejestracji konta. Tak jak podczas rejestracji przez przeglądarkę, dostaną Państwo maila z prośbą o kliknięcie w link aktywacyjny, a potem mogą Państwo zalogować się już zgodnie z poniższą instrukcją.

Instrukcja dodawania forum do Tapatalk

Wszelkie pytania dotyczące obsługi Tapatalk proszę zamieszczać w tym wątku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla WindowsPhone aktualnie TapaTalk nie jest dostępny, czy jest znana jakakolwiek alternatywa? Jedyne co znalazłem to "MTalk" ale po wpisaniu "złocień" nie znajduje forum...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na stronie mTalk napisano, że aplikacja jest "compatible with most forums Tapatalk plugin installed" ale mnie również nie udało się odnaleźć forum przez wyszukiwarkę tej aplikacji (przynajmniej w wersji MTalk na PC, mobilnego urządzenia z WP nie mam).

Z tego co pamiętam to Tapatalk miał dedykowaną aplikację na Windows Phone, ale teraz widzę, że chyba całkiem zrezygnowali z tej platformy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta